2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kizlar ya benim oğlan elini surekli vurur pozisyonda hareker ettiriyor yerde oynarken yere vuruyor oyuncaklarina vuruyor bazen oyuncaklarini alip kut küt yere vuruyor emerken memeye vuruyor arada kendi kafasina vuruyor mama sandalyesinde oyle hep vurma pozisyonu azöncede uyuttum tam yanindan kalkarken kolunu yine vurur gibi 3 4 kez salladi sizin bebiklerde yapiyormu boyle ? Acikcasi bu durum beni biraz korkutmaya başladi gün icinde hep kitaplara bakiyoruz birlikte oyuncaklariyla oynuyoruz 15 dk yürüteçe biniyor ben temizlik yaparken hangi odaya gitsem yanimda yemek yaparken yanimda ama etkinlik yapmaya vaktim kalmiyor yetemiyormuyum acaba hareketleri neden bu sekilde oldu kendimi kotu hissetmeye başladim
Benimki de vuruyor ama yeni bir şey değil 😁

Bu işlerde zor o kadar yorgun hissediyorum ki anlatamam 🙈 Dvit değerim düşük ondan mı anlamadım. Su ile karıştırmak lazımdı dimi
Alışınca rahatlıyorsun başlarda bende bocaladım. Yemiyor sonra ne yapsam nasıl yapsam derdi. Şimdi saldım çayıra ne bulursam yapıp veriyorum 😂 ya son zamanlar bende fenayım saatlerce uyusam uykumu alamıyorum hep yorgun uykusuz gibiyim. Ben karıştırmadım suyla zaten tadımda bit kadar yediği elimle ağzına vermiştim

Ecowell de bazı ürünlerin içeriği temiz değildi kuzum şuan hatırlamıyorum. Prema incelemişti sanırım bir boşluk bulursam o gönderiyle bir bakayım.
Bizim Ankaradaki doktor cildine kafasına vs bakıp bana ne kullanıyorsun diye sormuştu. Onla devam et değişme demişti.
Geçenlerde de bir şey fark ettim. Biberon emzik temizleyici olarak siveno baby almıştım 4 ay önce.. İçeriği temiz ama ellerimi yakıyor çatlatıyor benim.. Normalde frosh hariç kullanamıyorum bulaşıkta.. İlk etapta sivenonun etki ettiğini anlamadım taki annemde kullanana kadar.
Ecowell i sanırım osman gönülalan da öneriyordu. Şampuanı bizdeki de. Bende eski şampuanına dönecem. Aa bende dün siveno gördüm alıyım diyordum biberon temizleyicisini

Kız benimkide vuruyor hafiften emeklemeye başladı parkeye doğru gidip vuruyor ayakta orta sehpaya doğru tutuyorum onada vuruyor normal bence ses çıktığı için hoşlarına gidiyor
Ohh iyi hadi benimki yeterki müsait alan bulsun pat pat vuruyor

Kuzum bu aralar düzenli bakamıyorum buraya çok zor anlayışsız birisi ile aynı evi aynı hayatı paylaşmak. Bu aralar bende gerim gerim geriliyorum. Gidememek ya da kalamamakta kötü insan içinden çıkamıyor durumun.. Allah ım çıkar bir yol gösterir inşallah 🙏
Kızlar açıklamışlardır ama yine de yazayım 9. Ay aşısı zaten rutin aşılama programında yol kuzum. 12. Ayda yapılıyor. 12. Ayda yapılan bir aşıyı neden 9. Ayda yaptırıp sonra tekrar yaptıralım. Osman Gönülalan diye bir doktor var oda 9. Ayda olan aşının bağışıklığa hiçbir etkisinin olmadığını söylemişti. Alerjikte bir aşı içinde yumurta var. Bu aşı olmadan önce yumurtanın denenmesi gerekiyor. Ona göre hastenede ya da sağlık ocağında yapılıyor veya sonraki zamana bırakılıyor diye biliyorum. 3 doktora sordum biri 9. Aysa yaptır diğer ikisi 12. Ayda yaptır dedi. Ben de 9. Ayda yaptırmayacağım.
Amin kuzum inan seni cok iyi anliyorum umarim feraha kavusuruz tez zamanda. Bende danisicam doktorumuza zaten biz alerjigiz yaptirma der kesin

Ben buna cvp verdimmi hahahahah
Ne guzeldi dimiii ben cvp yazmasam olurmu aaa hic huyum bile degildirrr
Hayır vermemiştinn😳 bence de olmaz yaz tabi :)
Belis aplamız bizim siz vereceksiniz tarif 😂😂 dur sana çorba tarifi vereyim zzekta vermişti bana da😂 bugün bunu yaptım mama içmediği için dünden beri içti 😂 sevdi diyemiyorum zorunlulukta olabilir 😂

Eki Görüntüle 3194379

Sabahta kahvaltıda bunu yaptım

Eki Görüntüle 3194380
Kız çorba işi kolay farklı tarif arıyorum mesela sabah kaşarlı ıspanaklı pankek yaptım çok güzel oldu yedi hepsini minnok atarım size fikir olur :)
Bende yaaa video çekip foto alıyorum dil hep dışarda 😂😂😂
Evet ya bak yine bakmaya çalıştım yok yani
Bugün kanguruyla gittik valla çok iyi çıkar çıkar gezeriz biz artık 😂

Ya bendede vardı belis hiç istemedi kanguruda durmak şimdi neyse ki duruyor haftaya doktor kontrolüne onla gidicem bakalım nasıl olacak 😳
Arkadaşımın hem eşinden hem kendisinden yaptırtmadıkları için imza almışlardı. Demekki zamanla bıraktılar 😀
Zamanla bıraktılar yada bazıları alıyor bazıları önemsemiyor

Kızlar sabah bunu yaptım belistoşa çok sevdi bende sevdim ehehehe bir tanede ben yedim:)
Screenshot_20230119_143725_com.instagram.android.jpg

Kız çorba işi kolay farklı tarif arıyorum mesela sabah kaşarlı ıspanaklı pankek yaptım çok güzel oldu yedi hepsini minnok atarım size fikir olur :)

Ya bendede vardı belis hiç istemedi kanguruda durmak şimdi neyse ki duruyor haftaya doktor kontrolüne onla gidicem bakalım nasıl olacak 😳

İki anne br mutfak ve gurmebebek var ordan bakıyordum kızıma ben de.Şimdi bakmaya fırsat yok:KK66:

Vur parçala benii😀😀

Durmuyorlar cidden, uykularda bozuldu bizim, çok seviyorum çok yorgunum 🙈
Kendin duzene sokmaya başlayabilirsin nedense dun güzel uyudu banyo ettim sampuansız bide dogalgazı kapatmıştım dün sıcak var diye gece 11 re kadarda açmadım zaten 22 dereceydi oda biuyudu anlatamam gece açtım sabah 3ten sonra bi nefessiz kalmış gibi yaptı emerkende anladım hırlıyodu sıcakken burnu tıksnıyo bunların mesela bide kaloriferdende uyumayabilirler biz bide kıstık ama gene 22 derece ama havasız kalıyo bildigin benim bile tıkaniyo

Canim emmiyor mizmizdi
1.5 saattir oynatiyoruz yeni sakinledi
Uyanınca alismasin diye ışıkları kapali tuttuk tekrar uyutmaya çalıştık direnip ağlayınca bıraktık daha yeni dalacak hiç uyumadık vallahi dismi evimi özledi anlamadım
Evide özlemiş olabilirr benimkide annemdeyken boyleydi mizmızdı çok eve geldik yatağını aradı sanki yanii
Dişte olabilir her ikiside

X