2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kıyma var mı kuzum içinde yeşil kabakla yaptığının.. Ben kıymayı yeni denedim 3 gün.. bugün elmaya geçtim. Tabi öğün eklemem gerekiyor denediklerim daha artmadı..
Kiyma koymadım kuzum daha kıymaya başlamadım yaa var ama bütün var biraz kızıma ayırmayı unuttum önceden öylede kaldı ama edecem

nörolojik gelişim aşamalarindan dönmek en önemlilerinden değil diye biliyorum.önemli olan bu dönemde ayağa kaldirdiğinda basabilmesi ve 8 ay sonuna kadar desteksiz oturabilmesi.şuan destekli oturabiliyodur heralde?
Doktora götürdüm. Noroloji de profesor bir hoca inceledi. Cocuk neredeyse yürüyecek sen donmeye kafayi takmışsın dedi. Su an destekli oturuyor desteksiz cok az oturuyor. Ayağa kaldırıp bir yere tutundurunxa kisa bir sure ayakta tutunarak durabiliyor. Ama donmuyor. Ne saga ne sola donuyor. Sinirlerimi bozuyor bu durum benim.

Ne kadar süt bırakıyorsun kuzum benim çok çıkmıyor bıraktığımı içiyor. Geçenlerde 30 cc ve 45 cc gibi bir şey bıraktım 2 ayrı kaşık biberonda. İçmemiş mesela annemde ek gıda vermiş. Ama öncesinde mi sonrasında mı sütü verdi onu bilmiyorum. Uzun süre dışarıda değildim birde..

Kuzucum her gün yaklaşık 400 civarı sagiyorum üç sefer fln sagiyorum
Yaklaşık 200 250 içiyor biberon ağzı 1 numara ondan mimdiye düşündüm
Meme ucu aldım 3 numara onda nasıl içecek bilmiyorum

O kadar çok kase devirdikki anlatamam 🙈 Batan üstlerden hiç bahsetmiyorum 😁 elleriyle insanın etini sıkıştırıyor saç çekmeler vs bizde de durumlar aynı ☺️
Elini falan tutunca da sinirleniyo bide, anam ne sinirli bunlar ya 🤣 ek gidada da yapicak tarif bulamiyorum, yogurt kullanamiyorm ya ne versem cocuga elma armut ayva dön dolas ayni şey

Elini falan tutunca da sinirleniyo bide, anam ne sinirli bunlar ya 🤣 ek gidada da yapicak tarif bulamiyorum, yogurt kullanamiyorm ya ne versem cocuga elma armut ayva dön dolas ayni şey
Ahahhaha benimki de aynı elini kolunu tutmayacan😂 elimdeki tele uzanıyor bazen kolumu cimcikleyerek bi çekiyor cadı 😂

Kızlar günaydın. Bu dolap uygulamasından birsey alınca diyelim orjinal çıkmadı geri iade vs oluyor mu? Daha önce hiçbir şey almadım ilk defa bebek arabasına yağmurluk alacağım🙈 ama orjinal çıkmaz veya bir sorunu çıkarsa iade oluyor mu?

Gunlerdir gelemedim gormeyeli haziran bebeleri delirmis 🤣🤣 herkeste bi sac yolmalar bi kudurmalar bi tepinmeler baslamis, benimki de öyle , noluyo bu bebelere be ikizler burcu diye mi boyle kuduruk oldu bunlar, yemek verirken kasiga bi vuruyo heryer mama, tirmik tirmik heryer tirnak izi, vahşileşti cocuk 🤣 herkesde ayni mi durumlar be ??
Benimkine versem atarr aşşağalara ağzuna getirmezz
Cok sinirlidirr herşeye bağırıyo sinirleniyo istediği birşey eline almayınca kızıyo bana
Eline almış selpak şuan yirttı etti atti ağzına aldım elinden bi bagırmalara elini iyice sıkıyo kızıyo bana şimdi ikiz bebeler oldu desem tam yeridir haa bitirdi beni yavv

Benimkine versem atarr aşşağalara ağzuna getirmezz
Cok sinirlidirr herşeye bağırıyo sinirleniyo istediği birşey eline almayınca kızıyo bana
Eline almış selpak şuan yirttı etti atti ağzına aldım elinden bi bagırmalara elini iyice sıkıyo kızıyo bana şimdi ikiz bebeler oldu desem tam yeridir haa bitirdi beni yavv

Almirosa bak sen Güneş gb başlamış desene giz
Güneş de surekli mizmiz gezdircen ziplatcan anca biraz susuyor o zamn

• Komik
Reactions: Jou
Almirosa bak sen Güneş gb başlamış desene giz
Güneş de surekli mizmiz gezdircen ziplatcan anca biraz susuyor o zamn
Aynı aynı bide kucağıma alıyorum hemen saçimı çekiyoo heryer tırnak izleri memüklerimi demiyorumz aten o baştacısı orası eze eze emiyo

Ahhh eski almiram gitti yenisi geldi resmen 🤦‍♀️

Bemimkide öyle saçimı yoluyo cımcıklıyo hicbirşey istemiyo dedim kız depresyonamı girdin

Galiba depresyondalar artık herşeye ağlarayarak tepki veriyor 🤦‍♀️ sabah 7de uyandı hemen kalktım kahvaltı hazırlayayım dedim oyyy ortalığı yıktı yemek hemen önünde olmalı hazırlayana kadar canım çıktı. Hızlıca bişiler hazırladım. Yoksa ne güzel menü vardı aklımda :)
Ben sevmiyorum sağlık ocağını binamın yanında hemen halbuki. 6.ayda menenjit aşısına gittim salak salak konuşuyor izlem yok diyor stajyerler tartalım mı deyince. Valla 9.ayda çağırdı doktorumuz ama 8 de giderim ya😂 ay korkma valla sabaha kadar dönüyor duruyor ama hep yüz üstü genellikle

Ay neyse ki o konuda şanslıyım sweet bizimki iyi. Bu arada dün gittim sağlık ocağına hemşireye aşı yapılacak mı dedim evet dedi ben yaptırmıcam dedim şaşırdı sanırım herkes sorgusuz yaptırıyordu:)

Kiyma koymadım kuzum daha kıymaya başlamadım yaa var ama bütün var biraz kızıma ayırmayı unuttum önceden öylede kaldı ama edecem
Bende var gibi gördüm kuzum ay denemişsindir diye düşündüm ben çok geride kalınca 🙈 Bu ara çok yorgun hissediyorum kendimi, o yüzden de biraz yetemiyormuş gibi hissettim.

• Beğen
Reactions: Jou
X