2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar selam bende kaç gündür bakıp çıkıyorum okadar yorgunum ki. Belis çok huy değiştirdi durmuyor hiç. Gece sürekli ağlayarak uyanıyor saat başı emziğini verip geri uyutuyorum. Uyandığı anda hemen yüzüstü dönmek istiyor çoğu zaman ben uyurken dönmüş oluyor bi bakıyorum yüzüstü öyle uyumuş oluyor 🤦‍♀️ dün gecede belisi uyutuyorum eşim horluyor onu dürtüyorum susuyor tam uyuyacağım yine belis uyanıyor sonra yine eşim 🥺 birde bugün kilosuna baktırdım sağlık ocağında çok kilo almıyor yemesi yerinde aslında 2 hafta önce sanırım 8300dü şimdi yine aynı. Sizin beybilerinde kilo alımı yavaşladı mı
Ortam değişikliği oldu tabi huyu ondan etkilenmiştir. Ahsen sabaha kadar yüz üstü yatar. Off dün gece bizde aynı eşim horluyor ahsen uyanıyor sürekli falan deli oldum. Kiloyu da hiç bilmiyorum 6 aydan beri gitmedik bakalım. Ama 6.aydan sonra yavaşlıyormuş kilo alımı

Ya benm kızım da kaşıkla ne versem kaşığa atlıyor ortalık sürekli batıyor. Her yemek sonrası eni konu temizlik yapıyorum 🤦‍♀️ eline ekmek ver yiyor 😁 ama çorba içir ille kendi alsın istiyor tmm ama becerse verecem beceremiyor ki onu da 🙈

Bana da herkes maske tak dedi bir iki kere emzirirken taktım daha da takmadım. Ben bol bol çiğ sarımsak yedim sütle bebege geçiyormuş doğal antibiyotik. Zaten bebis iki güne iyileşti ama sonra biz bir hafta pert 🤪 bebisler iyi olsun da biz bir şekilde hallederiz kendimizi 🥰
Ahahah şimdi iyi mi kötü mü bilemedim alması 😂😂

Mama kaşığı ile veriyordum canım onu da Bi deneyim. Ama şöyle diyim misal eskiden muzu elmayı çok severdi. Filesine koyardım bayılırdı ona. Şimdi bazen fileyi görünce bile ağzını kilitliyor 😒 çözemedim şu sıralar beklemedeyim bizi görsün heves etsin😅

Canım geçmiş olsun neyi vardı
Oluyor ya dönem dönem ben buna inandım artık kasmıyorum yemediğinde😂

Ayyyy aynı travmayı yaşiyorumm başım çatlıyo hiç durmuyo hiç huy degiştirdi cidden benim kızz düzenli uyur kalkardı enerji yüksek olurdu masa sandalyesine bile oturmuyo yemek yapamıyorum kahvaltı edemiyorum kendime vallahi acımdan düşüp bayılacak hale geliyorum gece hele 2 saatte bir uyanıyo ağlak zırlakk atak geçiriyoruz malumm bide 9aydada varsa boyle birşey hiç dinlenme yok o halde banada 😂😂

Korkmaa buzamanlarda yavaşlaması normall biz anneler kilo alsın istiyoruz hep benimkide 7400 dü geçen 3ocakta

9. Ayda merak ettim minnoku eheheh ya şimdi asıl zorlaşıyormuş jou asla mutlu edemiyorum minnakı biraz önce kitap okuyayım dedim saçımı yoldu sinirlendi 🥺 bunu duyduğuma sevindim yoksa çocuğuma güzel bakamıyor muyum diye üzüldüm
Ortam değişikliği oldu tabi huyu ondan etkilenmiştir. Ahsen sabaha kadar yüz üstü yatar. Off dün gece bizde aynı eşim horluyor ahsen uyanıyor sürekli falan deli oldum. Kiloyu da hiç bilmiyorum 6 aydan beri gitmedik bakalım. Ama 6.aydan sonra yavaşlıyormuş kilo alımı

Ortam değişikliğinin çok etkisi oldu. Kız ben korkuyorum yüzüstü yatınca nedense. Sen ne zaman gidiyorsun kontrole valla ben merakımdan arada gidip sağlık ocağında baktırıyorım:)

Gunlerdir gelemedim gormeyeli haziran bebeleri delirmis 🤣🤣 herkeste bi sac yolmalar bi kudurmalar bi tepinmeler baslamis, benimki de öyle , noluyo bu bebelere be ikizler burcu diye mi boyle kuduruk oldu bunlar, yemek verirken kasiga bi vuruyo heryer mama, tirmik tirmik heryer tirnak izi, vahşileşti cocuk 🤣 herkesde ayni mi durumlar be ??

Ay kuzum kıyamam ya bende bulamıyorum bazen artık duş almak istiyorum diyorum isyan halinde alel acele girip çıkıyorum
Analık çok zor bacimmm
Git bosver kuzum kafan dağılır yine yorulursun belki daha çok ama anneni görmek iyi gelir
Evet ya walla bakalım ins iyi geçer canım. Değsin gittiğimize de .

Canim çok geçmiş olsun neden ameliyat oluyor poposunda 😔 basur mu

Geçmiş olsun kuzum sıkıntısız atlatır inş neyi vardı

Mama kaşığı ile veriyordum canım onu da Bi deneyim. Ama şöyle diyim misal eskiden muzu elmayı çok severdi. Filesine koyardım bayılırdı ona. Şimdi bazen fileyi görünce bile ağzını kilitliyor 😒 çözemedim şu sıralar beklemedeyim bizi görsün heves etsin😅

Canım geçmiş olsun neyi vardı
sweetgirlcandy sweetgirlcandy sağolun kızlar 4 aylıkken popoda çatlak var demişti dr.Başka doktora götürdük meğerse iki ayrı delik varmış poposunda.Hemen haftaya ameliyat dedi doktor.

sweetgirlcandy sweetgirlcandy sağolun kızlar 4 aylıkken popoda çatlak var demişti dr.Başka doktora götürdük meğerse iki ayrı delik varmış poposunda.Hemen haftaya ameliyat dedi doktor.

Nasıl farketmemişler anlamamışlar ya tekrar geçmiş olsun canım neyse ki geç olmadan farkına varmışlar

9. Ayda merak ettim minnoku eheheh ya şimdi asıl zorlaşıyormuş jou asla mutlu edemiyorum minnakı biraz önce kitap okuyayım dedim saçımı yoldu sinirlendi 🥺 bunu duyduğuma sevindim yoksa çocuğuma güzel bakamıyor muyum diye üzüldüm

Ortam değişikliğinin çok etkisi oldu. Kız ben korkuyorum yüzüstü yatınca nedense. Sen ne zaman gidiyorsun kontrole valla ben merakımdan arada gidip sağlık ocağında baktırıyorım:)
Bemimkide öyle saçimı yoluyo cımcıklıyo hicbirşey istemiyo dedim kız depresyonamı girdin

cok saol canim. dedigin gibi 2 gece surdu atesi. bu gece hic cikmadi cok sukur. bu gece de benim cikti ama onemli degil valla, oglusum iyilessin de.
siz evde maske taktiniz mi bu surecte? virus yuku olayi var ya, oglum iyilesmisken yeniden hasta olur mu acaba benden dolayi virus yuku artarsa diye bi korku sardi simdi de beni.
Çok geçmiş olsun kuzum 😔 Bebişe yanaşırken maske taksan bence daha iyi olur.

X