2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar selam bende kaç gündür bakıp çıkıyorum okadar yorgunum ki. Belis çok huy değiştirdi durmuyor hiç. Gece sürekli ağlayarak uyanıyor saat başı emziğini verip geri uyutuyorum. Uyandığı anda hemen yüzüstü dönmek istiyor çoğu zaman ben uyurken dönmüş oluyor bi bakıyorum yüzüstü öyle uyumuş oluyor 🤦‍♀️ dün gecede belisi uyutuyorum eşim horluyor onu dürtüyorum susuyor tam uyuyacağım yine belis uyanıyor sonra yine eşim 🥺 birde bugün kilosuna baktırdım sağlık ocağında çok kilo almıyor yemesi yerinde aslında 2 hafta önce sanırım 8300dü şimdi yine aynı. Sizin beybilerinde kilo alımı yavaşladı mı
Selam kuzum bende çok yorgun hissediyorum kendimi.. Benim bebiş 1-2 haftadır çok az uyuyor gece çok sık uyanıyor. 2 aydır kilo alımı çok az 60 gram şeklinde.. Benim eşimde uyurken ses çıkarıyor onu dürtmekten, bebeğe bakmaktan helak oluyorum. Bizim ek gıda daha azar azar ilerliyor. Geçen gün ilk defa uyurken yüzüstü döndü. Bir süre öyle yatıp uykusunda geri sırt üstü döndü.

Gunlerdir gelemedim gormeyeli haziran bebeleri delirmis 🤣🤣 herkeste bi sac yolmalar bi kudurmalar bi tepinmeler baslamis, benimki de öyle , noluyo bu bebelere be ikizler burcu diye mi boyle kuduruk oldu bunlar, yemek verirken kasiga bi vuruyo heryer mama, tirmik tirmik heryer tirnak izi, vahşileşti cocuk 🤣 herkesde ayni mi durumlar be ??
O kadar çok kase devirdikki anlatamam 🙈 Batan üstlerden hiç bahsetmiyorum 😁 elleriyle insanın etini sıkıştırıyor saç çekmeler vs bizde de durumlar aynı ☺️

9. Ayda merak ettim minnoku eheheh ya şimdi asıl zorlaşıyormuş jou asla mutlu edemiyorum minnakı biraz önce kitap okuyayım dedim saçımı yoldu sinirlendi 🥺 bunu duyduğuma sevindim yoksa çocuğuma güzel bakamıyor muyum diye üzüldüm

Ortam değişikliğinin çok etkisi oldu. Kız ben korkuyorum yüzüstü yatınca nedense. Sen ne zaman gidiyorsun kontrole valla ben merakımdan arada gidip sağlık ocağında baktırıyorım:)
Ben sevmiyorum sağlık ocağını binamın yanında hemen halbuki. 6.ayda menenjit aşısına gittim salak salak konuşuyor izlem yok diyor stajyerler tartalım mı deyince. Valla 9.ayda çağırdı doktorumuz ama 8 de giderim ya😂 ay korkma valla sabaha kadar dönüyor duruyor ama hep yüz üstü genellikle

Muhallebiyi nasıl yapıyorsun kuzum birde akşam kaçta veriyorsun. Dün akşam o kadar kıymalı sebzeli yemek yaptım 1 kaşık anca yedirebildim 🙈
Tuzsuz olunca yemiyo yaa cidden ama ben bugün yemeğe

Yesil kabak suyuyla hasladım az suyu kendi suyunu veriyo zaten yumusadimi ezdim tencerede tavuk suyu koydum 3 buz azcik daha su koydum yulafunu ve yulaf ezmesi koydum guzelce pisti blendirden gecirdum cok guzel yedii

20230117_170145.jpg

Muhallebiyi kafama gore artık mesela dün

Ruşeym pirinc unu elma yaptım yedii
Bugün tok için birşey etmedim kabak yemeği baya yediği için

Canim veriyorum bazen yemiyo bugun ettim yemek yedi zorlamıyorum yemek istese yiyo alışmakla alakası yokki tatsız tuzsuz olunca yememeleri normal elbetki bizim yemekleri yedimi yer
Ay olur mu baciko şimdiden oluşuyor damak tadı yeğenime öyle yaptılar vermediler hiç bir şey yemiyor 5 yaşında. Hata ettiler valla. Yese de yemese de mutlaka tattırın diyor doktorlar da

• Beğen
Reactions: Jou
Ay olur mu baciko şimdiden oluşuyor damak tadı yeğenime öyle yaptılar vermediler hiç bir şey yemiyor 5 yaşında. Hata ettiler valla. Yese de yemese de mutlaka tattırın diyor doktorlar da
Tattırıyorum ama her bebek te aynı değil vallaha zorlayamıyorum artık beynen yoruldum zaten pek durmuyo huysuz huy degistridi

Dreamgirls Dreamgirls canim güneş sağdigim sütün yarısını ancak içiyormuş sende durumlar nasıl
Ne kadar süt bırakıyorsun kuzum benim çok çıkmıyor bıraktığımı içiyor. Geçenlerde 30 cc ve 45 cc gibi bir şey bıraktım 2 ayrı kaşık biberonda. İçmemiş mesela annemde ek gıda vermiş. Ama öncesinde mi sonrasında mı sütü verdi onu bilmiyorum. Uzun süre dışarıda değildim birde..

Tuzsuz olunca yemiyo yaa cidden ama ben bugün yemeğe

Yesil kabak suyuyla hasladım az suyu kendi suyunu veriyo zaten yumusadimi ezdim tencerede tavuk suyu koydum 3 buz azcik daha su koydum yulafunu ve yulaf ezmesi koydum guzelce pisti blendirden gecirdum cok guzel yedii

Eki Görüntüle 3193181

Muhallebiyi kafama gore artık mesela dün

Ruşeym pirinc unu elma yaptım yedii
Bugün tok için birşey etmedim kabak yemeği baya yediği için
Kıyma var mı kuzum içinde yeşil kabakla yaptığının.. Ben kıymayı yeni denedim 3 gün.. bugün elmaya geçtim. Tabi öğün eklemem gerekiyor denediklerim daha artmadı..

• Beğen
Reactions: Jou
X