2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kuzum genelde 2.5 saat fln oluyor mizmizlaniyor zaten gözlerini ovusturuo lakin bir kac gündür uykuya daha da çok zor direniyor
Bide bende memede uyumak istiyor memede de dalamiyor ayağıma aldıkça kıyamet kopuyor babadada direniyor ama pes ediyor
O zmn uyutma isini babaya yapıştır sen kuzum sana da iyi hem 🙈emzir ver hemen babaya 😉

İnşallah yardım eden cinsidir kv. Benimkide tutturdu hastanede kalıcam size güvenmiyorum diye.. akşam 11 de uykum geldi deyip afedersin kıçını devirip yattı. Sanki tatile geldi beni sinir ettiğiyle kaldı.
Yuhh size güvenemiyorum derken 🙄 e sabahına da deseydin anne iyi uyudun diye . Biz sana güveniyorduk diye .
Annem yok muydu basında . Ya bnm annem vardı şükür ama insan eşiyle daha rahat ediyo tuvalette fln annemden daha çok çekiniyordum

Anahtar vardır benim kayinvalidemdede Anahtar var ama biz aileyiz ben isteyken makinami.bosaltir etrafı toplar biz evdeyken asla inmez biz zorla kahveye çağırırız yemeğimi.yapar yani herkes bir değil Dreamgirls Dreamgirls canim işin çok zor ya bende öle diş kapıyı açıksa.kiz kucağımda.ise geri geri giderim alt komşuya iniyorum ince şapkasını takıyorum yelek üstüne battaniye
Üşür yavrum kiyamam ya
İlk baştan o sevgiyi samimiyeti bana vermediler. Gelin gibi davrandılar hep. Ne demek istediğimi anlamışsınızdır. Nasıl diyeyim üstünlük kurmaya çalıştılar. Onlar istiyor ki sabah öğle akşam hep yukarda olayım. Çay kahve servis edeyim. Her yemeği birlikte yiyelim. Her türlü çenelerini dinleyeyim. Misafirler gelince hizmetleri yapayım. Görümceme yaptırmadı her şeyi benden istiyordu. Hep şikayet hep dırdır. Hiç mutluluk yok. Negatif hayat enerjimi emdiler resmen.. Arkamdan diyorlardır bir çocuk bunda var diye..
Bu arada öyle yemek yapmayı da pek bilmez benim kv benim yemeklerime bayılır 😐

Yuhh size güvenemiyorum derken 🙄 e sabahına da deseydin anne iyi uyudun diye . Biz sana güveniyorduk diye .
Annem yok muydu basında . Ya bnm annem vardı şükür ama insan eşiyle daha rahat ediyo tuvalette fln annemden daha çok çekiniyordum
Dillendirmek istemiyorum da bakamazsınız tarzında bir şey demeye çalıştı diye hafifleteyim. Sabahına kavga çıkarmaya çalıştı 40ından önce kimseyi istemiyoruz dedik diye..
Annem vardı kuzum ama kimse kalmayacak dedik birde annem o gün sabaha kadar uyuyamadı. Biz kontrol için gittik doğum için yatış verdi doktor ani olmuş gibi oldu. Kvde de gidecekti. Kaç kere dedik. Tutturdu çok işe yarayacakmış gibi gitmedi. Görümcemde gitmedi. Oda yattı uyudu beni kaldır diyo. Ben zaten yorgunum birde kaldırma ile ben mi uğraşmam gerekiyor anlamadım yani.. Uyandırmaya çalıştım ama uyanmadı birde 🙈 kv bir yatakta eşim bir koltukta görümcem diğer koltukta maşallah misler gibi uyudular. Ben tek başıma kaldım 🙆‍♀️

5 kere uyutup yatırdım. En sonuncusu şimdi ay inşallah uyur yoruldum yaaa daha yoğurt mayalancak. Bulaşıkları yıkanacak. Ya ne diyeceğim armutun 3. Günü işi veremedim. Böyle geçiştirsem olur mu ki 2 günle..
Canim tropik meyveler harici diger meyveler pek alerji yapmiyor rahat rahat ver ben hipp ve hero beybinin toz kasik mamalarini aldim bazen mama hazirlayamadigim yada yemedigi sevmedigi zamanlarda onu veriyorum cok seviyor yolculukta hele tam bir kurtarici disardada mamasi biterse ondan veriyorum isimiz uzadiginda 2 3 kasik bile yese yetiyor ona . Insallah uyur yorulmustur artik . Kayinvalidene gelince cok cok sinir oldum ben ozelimi kimse gorsun istemem hele evime izinsiz girilmesi asla ama asla haz alacagim birsey degil. 15 gun aydina giderim mesela esim annesine gitmez anneside bana gelmez ben yokken kimse gelmesin ben cocuk oldugundan beri daginik biriyim dedim heryer heryerde nekadar ugrassamda toplasamda illa birseylerim oluyor kenarda bu konuda seni cok iyi anliyorum ablamda ayni seyleri yasadi bosanmanin esigine geldi ama sükür ayrilmadilar enistem teraziyi dengede tutmayi bildi hersey esinde bitiyor al karsina ciddi ciddi konuş kuzum ev üstüne ev kurulmaz kaynanayla alt ust yasanmaz derdi nenem cok hakliymis ablamda görduk cocukluk arkadasim hala bocaliyor 4 yillik evli yani zor bir durum allah yardimcin olsun kuzum cok uzuldum cidden

Kizlar benim oğlan geviş getiriyor ya krize girdim 😆😆 tövbe yarabbiii bu cocuk aklimla oynuyor her dakka bisey cikariyor ortaya masalara vurma oyuncak carpma saç çekme cimcik atma kiz bu niye boyle oldu 🫣🫣

İlk baştan o sevgiyi samimiyeti bana vermediler. Gelin gibi davrandılar hep. Ne demek istediğimi anlamışsınızdır. Nasıl diyeyim üstünlük kurmaya çalıştılar. Onlar istiyor ki sabah öğle akşam hep yukarda olayım. Çay kahve servis edeyim. Her yemeği birlikte yiyelim. Her türlü çenelerini dinleyeyim. Misafirler gelince hizmetleri yapayım. Görümceme yaptırmadı her şeyi benden istiyordu. Hep şikayet hep dırdır. Hiç mutluluk yok. Negatif hayat enerjimi emdiler resmen.. Arkamdan diyorlardır bir çocuk bunda var diye..
Ay kuzum ya okudukca anksiyetem tavan yapiyor lütfen kendini ezdirme ve mesafeni koru hep. Hatta esin kabul ederse taşın bile yoksa sen bunlarla hep huzursuz olcaksin .. bu tarz insanlarin tedavi olmasi gerektigini dusunuyorum bende oglan annesiyim alt ust otursak bile ki ben istemem asla rahatsizlik vermem. Benim esim öküzün hıyarin ayinin tekidir ama ben annesinin mahallesinde ev begenmistim bitane hayir dedi bu mahalleden olmaz sehrin disina getirdi bizi 1 saat mesafe var arada toplu tasimalarla. Simdi iyiki o konuda insan cikmis ta beni bide bu konuda sınamamış diyorum

Kuzum benimkide gündüz uyumuyor bu ara atak mi bilmiyorum ama cok huysuz ve mızmız geceleride saat basi kalkio babasi odadaydi onu gorunce uykusu kacti sinir oldum simdi gözü kapida 🫣 uyumuyor kaç saattir

Atak herhalde kuzu o zaman
Benimkide gece öyle bi ara acihoedu gözleri sallatio kendini

Kizlar benim oğlan geviş getiriyor ya krize girdim 😆😆 tövbe yarabbiii bu cocuk aklimla oynuyor her dakka bisey cikariyor ortaya masalara vurma oyuncak carpma saç çekme cimcik atma kiz bu niye boyle oldu 🫣🫣

Ay onu benimkide yapıyordu Allah'tan kısa sürdü 😂

Evet kuzum işin cok zor
Ama iyu ki kendinden ödün vermemissin inann istediklerini yapsanda asla.memnun olacak tipler değil
Kesin diyorlardir cocuk çok hassas bir konu
Benimkilerde çok iyi ama illa çocuklar olunca sıkıntı oluyor

Eklentiler

• IMG-20221202-WA0003.jpg
    IMG-20221202-WA0003.jpg
    185,4 KB · Görüntüleme: 31
+1 noktasına kadar aynı 🤦🏼‍♀️

X