2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Canim tropik meyveler harici diger meyveler pek alerji yapmiyor rahat rahat ver ben hipp ve hero beybinin toz kasik mamalarini aldim bazen mama hazirlayamadigim yada yemedigi sevmedigi zamanlarda onu veriyorum cok seviyor yolculukta hele tam bir kurtarici disardada mamasi biterse ondan veriyorum isimiz uzadiginda 2 3 kasik bile yese yetiyor ona . Insallah uyur yorulmustur artik . Kayinvalidene gelince cok cok sinir oldum ben ozelimi kimse gorsun istemem hele evime izinsiz girilmesi asla ama asla haz alacagim birsey degil. 15 gun aydina giderim mesela esim annesine gitmez anneside bana gelmez ben yokken kimse gelmesin ben cocuk oldugundan beri daginik biriyim dedim heryer heryerde nekadar ugrassamda toplasamda illa birseylerim oluyor kenarda bu konuda seni cok iyi anliyorum ablamda ayni seyleri yasadi bosanmanin esigine geldi ama sükür ayrilmadilar enistem teraziyi dengede tutmayi bildi hersey esinde bitiyor al karsina ciddi ciddi konuş kuzum ev üstüne ev kurulmaz kaynanayla alt ust yasanmaz derdi nenem cok hakliymis ablamda görduk cocukluk arkadasim hala bocaliyor 4 yillik evli yani zor bir durum allah yardimcin olsun kuzum cok uzuldum cidden
Bulunduğumuz yerdeki doktor baya oyaladı beni oyalamasa çoğu şeyi tatmış olurduk. Neyse artık bir şekilde devam edeceğiz. Bugün kıyma vereyim diyorum bakalım.
Eşin çok iyi yapmış. Benim eşimi büyük olasılık gelenek vs birde kv ve nenesinin ısrarı etkiledi. Oralarda öyle gelin alta ya da üste oturtulurmuş vs. Burayı kiraya verip dışarda olsaydık dediğimde. Kirasını vermezler demişti. Benim başımdakiler öle oğlunun dediğine tamam deyip susacak insanlar değil. Oda arada patlasa da sonuç değişmiyor.
Kesinlikle ne kendi tarafınla ne de erkek tarafıyla yakın oturmayacaksın. Ben mecbur kaldım eşimden dolayı.. İşe girmesem çoktan ayrılmıştık. Taşınalım diyorum eşime yanaşmıyor. Nasıl değişecek bazı şeyler bilmiyorum.

Kizlar benim oğlan geviş getiriyor ya krize girdim 😆😆 tövbe yarabbiii bu cocuk aklimla oynuyor her dakka bisey cikariyor ortaya masalara vurma oyuncak carpma saç çekme cimcik atma kiz bu niye boyle oldu 🫣🫣
Geçen gün bizimki babasının burnuna parmak sokup kanattı 🤣 benim çizmesini yerim kalmadı saçım dökülüyordu kalanlarıda bebiş yoluyor ahahahah 🙈

Ay kuzum ya okudukca anksiyetem tavan yapiyor lütfen kendini ezdirme ve mesafeni koru hep. Hatta esin kabul ederse taşın bile yoksa sen bunlarla hep huzursuz olcaksin .. bu tarz insanlarin tedavi olmasi gerektigini dusunuyorum bende oglan annesiyim alt ust otursak bile ki ben istemem asla rahatsizlik vermem. Benim esim öküzün hıyarin ayinin tekidir ama ben annesinin mahallesinde ev begenmistim bitane hayir dedi bu mahalleden olmaz sehrin disina getirdi bizi 1 saat mesafe var arada toplu tasimalarla. Simdi iyiki o konuda insan cikmis ta beni bide bu konuda sınamamış diyorum
Ben derdi mi güzelce de anlattım, bağıra çağıra da anlattım ama bir çözüm yolu sonuç yok. Taşınalım diye çok diyorum ama eşim yanaşmıyor. Dışarıda kira da barınamayacağını mı düşünüyor. Annesigil baskı yapar diye mi düşünüyor bilmiyorum. Benim kp biz üni okurken eşime demiş oğlum uzak yerde ev tut diye.. Kp yaşıyor olsaydı uzak tutardı bizi büyük olasılık. Allah inşallah bir çıkar yola kavuşturur bu konuda.. Böyle stres sinirle yaşamak zor.

Evet kuzum işin cok zor
Ama iyu ki kendinden ödün vermemissin inann istediklerini yapsanda asla.memnun olacak tipler değil
Kesin diyorlardir cocuk çok hassas bir konu
Benimkilerde çok iyi ama illa çocuklar olunca sıkıntı oluyor
Allah onları bildiği gibi yapsın kaç km uzağa gittim peşimi bırakmıyorlar 🤣

Evet bebislerle arasi çok iyiydi oğlumun. 1 aylikken sahiplenmistik 13 yıl bizimle yasadi yeni kaybettik cok ozluyoruz yerini asla dolduramiycagimiz bi bosluk birakti
Evin bir bireyi oluyor onlarda çok zor. Kendimi bildim bileli evcil kuşlarımız vardır hep evde. Birisi yaşamını yitirdiğinde ya da kaçtığında mahvoluyoruz. Dışardan da çok sahiplenip özellikle baktığım kedi oldu. Onlardan da ayrılmak zor oldu 😔

Bulunduğumuz yerdeki doktor baya oyaladı beni oyalamasa çoğu şeyi tatmış olurduk. Neyse artık bir şekilde devam edeceğiz. Bugün kıyma vereyim diyorum bakalım.
Eşin çok iyi yapmış. Benim eşimi büyük olasılık gelenek vs birde kv ve nenesinin ısrarı etkiledi. Oralarda öyle gelin alta ya da üste oturtulurmuş vs. Burayı kiraya verip dışarda olsaydık dediğimde. Kirasını vermezler demişti. Benim başımdakiler öle oğlunun dediğine tamam deyip susacak insanlar değil. Oda arada patlasa da sonuç değişmiyor.
Kesinlikle ne kendi tarafınla ne de erkek tarafıyla yakın oturmayacaksın. Ben mecbur kaldım eşimden dolayı.. İşe girmesem çoktan ayrılmıştık. Taşınalım diyorum eşime yanaşmıyor. Nasıl değişecek bazı şeyler bilmiyorum.
Kuzum valla degismiyor ama alisiliyor zamanla simdi ablam kimseyi takmiyor biz egeliyiz enistemler dogu tarafindan gelenk goreneklerimiz bile ayni degil cok zorluk cekti ablam ferace giyerdi ilk zamanlar simdi pantalon bile giyiyor herseyine karisilmisti oda baskin geldi enistemi yillardir isledi biseyler duzene girdi umarim sizinde girer 🩷

Geçen gün bizimki babasının burnuna parmak sokup kanattı 🤣 benim çizmesini yerim kalmadı saçım dökülüyordu kalanlarıda bebiş yoluyor ahahahah 🙈
Kiz bu saç yolma olayi cok kotu ya dedigin gibi benimde dokuluyor bide sabah uyaninca aglamak yok direk baby saclar varya ensede onlari asiliyor 🫣😅

Kuzum valla degismiyor ama alisiliyor zamanla simdi ablam kimseyi takmiyor biz egeliyiz enistemler dogu tarafindan gelenk goreneklerimiz bile ayni degil cok zorluk cekti ablam ferace giyerdi ilk zamanlar simdi pantalon bile giyiyor herseyine karisilmisti oda baskin geldi enistemi yillardir isledi biseyler duzene girdi umarim sizinde girer 🩷
İnşallah kuzum her şeyin hayırlısı

Ben derdi mi güzelce de anlattım, bağıra çağıra da anlattım ama bir çözüm yolu sonuç yok. Taşınalım diye çok diyorum ama eşim yanaşmıyor. Dışarıda kira da barınamayacağını mı düşünüyor. Annesigil baskı yapar diye mi düşünüyor bilmiyorum. Benim kp biz üni okurken eşime demiş oğlum uzak yerde ev tut diye.. Kp yaşıyor olsaydı uzak tutardı bizi büyük olasılık. Allah inşallah bir çıkar yola kavuşturur bu konuda.. Böyle stres sinirle yaşamak zor.
Allah rahmet eylesin keske dinleseymis babasini cok zor ya boyle biraz anlasa keske seni

Evin bir bireyi oluyor onlarda çok zor. Kendimi bildim bileli evcil kuşlarımız vardır hep evde. Birisi yaşamını yitirdiğinde ya da kaçtığında mahvoluyoruz. Dışardan da çok sahiplenip özellikle baktığım kedi oldu. Onlardan da ayrılmak zor oldu 😔
Evet aileden birini yitirmis kadar koyuyor insana bizimde aydindaki ev bahceli mahallenin kedileri bizim orda her aksm yemege gelirler 😍

X