2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Dillendirmek istemiyorum da bakamazsınız tarzında bir şey demeye çalıştı diye hafifleteyim. Sabahına kavga çıkarmaya çalıştı 40ından önce kimseyi istemiyoruz dedik diye..
Annem vardı kuzum ama kimse kalmayacak dedik birde annem o gün sabaha kadar uyuyamadı. Biz kontrol için gittik doğum için yatış verdi doktor ani olmuş gibi oldu. Kvde de gidecekti. Kaç kere dedik. Tutturdu çok işe yarayacakmış gibi gitmedi. Görümcemde gitmedi. Oda yattı uyudu beni kaldır diyo. Ben zaten yorgunum birde kaldırma ile ben mi uğraşmam gerekiyor anlamadım yani.. Uyandırmaya çalıştım ama uyanmadı birde 🙈 kv bir yatakta eşim bir koltukta görümcem diğer koltukta maşallah misler gibi uyudular. Ben tek başıma kaldım 🙆‍♀️
😂millet uyumaya gelmiş sanki. Bari kadınız işe yarayın dimi. Gece milleti mi uyandircan . İnsanlar ne garip ya kakıyorsan göze alacaksın uyumayacaksın gerekirse. Bnm annem kıyamam hiç uyumadı ya iki gece kaldım ben. Çok yoruldu bunaldı ama hiç de of demedim. Allah ım tam da ezan okunuyor sağlık huzur versin anama ya onun gibisi yok 🥹🥺

😂millet uyumaya gelmiş sanki. Bari kadınız işe yarayın dimi. Gece milleti mi uyandircan . İnsanlar ne garip ya kakıyorsan göze alacaksın uyumayacaksın gerekirse. Bnm annem kıyamam hiç uyumadı ya iki gece kaldım ben. Çok yoruldu bunaldı ama hiç de of demedim. Allah ım tam da ezan okunuyor sağlık huzur versin anama ya onun gibisi yok 🥹🥺
Aminnnn kuzum 🙏 Bir şey dersem zy gibi üste çıkarlar ben suçlu olurum 🤣

Ay dikkat edin salgın varmış geceden beri fenayım ishal kusma mide bulantısı

Canım çok geçmiş olsun. Bulaşıcımıdır nedir kuzenimin ilk başta oğlu sonra kendisi ve eşi oldu hepsi yatıyor evde. Dikkat edin sizde şuan nasılsın

Çok geçmiş olsun kuzum 😔
Teşekkür ederim canım benim
Canım çok geçmiş olsun. Bulaşıcımıdır nedir kuzenimin ilk başta oğlu sonra kendisi ve eşi oldu hepsi yatıyor evde. Dikkat edin sizde şuan nasılsın
Evet bulaşıcı sanırım. Çünkü geçen pazar yeğenim oldu 1 gün sürüyor bide geçti. Pazartesi ablam oldu. Şimdi de ben oldum. İnşallah ahsene geçmez bakalım. Şimdi sadece halsizlik kaldı ayağa kalkamıyorum bacaklarım titriyor halsiz kaldım
Cok geçmiş.olsun kuzum
Sağolasın canım benim
Geçmiş olsun canım :KK43: bebekle hasta olmak çok zordur, dinlenmeye fırsat yok. Acil şifalar diliyorum
Teşekkür ederim canım. Öyle valla annem geldi Allahtan yoksa imkanı yok bakamazdım ayakta duramıyorum

Kaşınıyodu ilk başlarda şimdi yok dikişlerim baya baya yok olmaya başladı
Bende oyleydim işteee şimdi bu kış aciyom balkona cikıyom yarı çiplakk🤣🤣🤣🤣🤣
Kocam diyo manyak karı
Yok olmaya mı başladı 😳 benimkiler hala kırmızı 🥺
Hahah üşütcen manyak karı 😅😅
Oyyy😍 valla benim kız hiç terlemiyo normal mi bilmiyorum sadece kafası terliyor o da nadir 😂
Aman terlemesin kız ter daha sıkıntı çabuk üşütüyırlar
Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye dönüyor mu senin tostos artık 😂
Yok anam ya 😅 şöyle diyim keyfine göre hareket ediyor. Dönüyor bazen ama işte ara sıra 😅 hantal yav benimki koca danam eşşek sıpam😅😅

Yok olmaya mı başladı 😳 benimkiler hala kırmızı 🥺
Hahah üşütcen manyak karı 😅😅

Aman terlemesin kız ter daha sıkıntı çabuk üşütüyırlar

Yok anam ya 😅 şöyle diyim keyfine göre hareket ediyor. Dönüyor bazen ama işte ara sıra 😅 hantal yav benimki koca danam eşşek sıpam😅😅
Yavaş yavaş olcak canom benimkilerde kırmızı ama açık olmaya başladı hattaa bitişinde kalınlık vardı o yok oldu

Teşekkür ederim canım benim

Evet bulaşıcı sanırım. Çünkü geçen pazar yeğenim oldu 1 gün sürüyor bide geçti. Pazartesi ablam oldu. Şimdi de ben oldum. İnşallah ahsene geçmez bakalım. Şimdi sadece halsizlik kaldı ayağa kalkamıyorum bacaklarım titriyor halsiz kaldım

Sağolasın canım benim

Teşekkür ederim canım. Öyle valla annem geldi Allahtan yoksa imkanı yok bakamazdım ayakta duramıyorum

Ay neyseki 1 gün sürüyormuş inş geçmez kuzum

X