2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Yorulsun iyice kuzum . İki uyku arası kaç saat duruyo mesela . Biz de hep akşam şekerleme yapıoz sonra yatışımız 11 buçuğu buluyo ya . Erkenden akşam uykusuna yatamioz ya ablamız beni ozluyo oynuyoz çay muhabbet derken olmuyo ya

Kuzum genelde 2.5 saat fln oluyor mizmizlaniyor zaten gözlerini ovusturuo lakin bir kac gündür uykuya daha da çok zor direniyor
Bide bende memede uyumak istiyor memede de dalamiyor ayağıma aldıkça kıyamet kopuyor babadada direniyor ama pes ediyor

Bebeler uyudu mu gizlar
Bugun hiç uyumadı güneş 8 buçukta uyuttum simdi uyandı emzirdim geri uyudum sırada abisi var onuda uyuttum mu kendime çay demlicem v bir demligi yutcam😂 bu yorgunluk.baska türlü atlatilmaz

Bizim doktor aydinda kuzuk muhtemelen yol yorgunu olurum ama annemle ablam olcak bi tık aşı sonrasi rahat ederim
Ohhh iyi birilerinin olmadı
Kuzum ben ilk başta 3 gün kuraliyla mevsimlik sebze meyveleri verdim azar azar simdi kahvaltimizda labne yada yogurt avakado armut elma muz veriyorum ara ogun yogurt ayran yada meyve suyu aksamda bizle sofraya oturur corbasini mutlaka yapiyorum ama bizim yediklerimizde gözü oluyor onlardan minik minik bugday ekmegine banip veriyorum bide gun icinde 4 5 kez emiyor beni
Saol kuzum bende bir düzen oturtmam lazım. 4 sebze, yoğurt ve 1 meyve tattı şimdiye kadar. İlerleme yavaş gidiyor biraz..

Pirinç vermeedim henüz canım. Zyağında kural yok. Bartu da son ay 150 gr almış :KK43: önceki ay da 200 gr almıştı. Vermeye çalışıyorum ama doyacak gibi yemiyor saldım ben de artık. Hiç yemezse hipp kavanoz sütlacını yiyor yarısını. Sabahları yumurta sarısının çeyreğini kayısı haşlarsam yiyor. 1 çay bardağı 3 öğün asla yemiyor
Napıcam bende hiç bilmiyorum. Çünkü bebek daha o kadar yemiyor. Fazla seçenekte yok. Bi yoğurt sevdi. Ankara’ya geldik dün. Çok yoruldum şu süreçte.. 150-200 yine fena değil kuzum 70-60 aldı benimki.. Ankaradaki doktora götürücem bir ara bakalım muayenede ne diyecek.

Var var kuzum annesi yanında . Ahh analar iyi ki var 🥰😍 gerçi dün kayınvalide kayınpeder de gelmiş . Hatta annesi girince o ikisi kalacakmış. Kayınpederle rahat olmaz gerçi ama bunu düşünmesi lazım insanların ya
İnşallah yardım eden cinsidir kv. Benimkide tutturdu hastanede kalıcam size güvenmiyorum diye.. akşam 11 de uykum geldi deyip afedersin kıçını devirip yattı. Sanki tatile geldi beni sinir ettiğiyle kaldı.

X