2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ay sen anlattıkça gülesim geliyor ya :KK70:
Yazarken tekrardan yaşadım 🙈 Dün zaten yola çıkmadan sinirlerim zıpladı, yolda extra sinir katsayım yükseldi. Çıldırcam o derece.. Fırsattan istifade benden habersiz bebeği yukarı çıkarmışlar bir odaya doluşmuş hepsi.. Hava da soğuk bebeğin üstü evde giydikleri. Hemen çıktım dedim böyle mi çıkarılır. Yok yok bişi olmaz diyor hemen. Sonra bahçeye indirdiler aynı üstle.. Daha çok sinir oldum. Soğuk böyle mi indirilir napıyonuz dedim. Soğuk değil alışsın havalara diyor bide.. Bende dedim ki seninle bir değil bebek daha o dedim. Aşırı sinir oldum sweet yaaa.. Biz çıkar çıkmaz yola arkamızdan eve girmiş her odaya dalmış. Napayım bacım sonunda oğlunuda vericem ne yaparsanız yapın diyeceğim sizinle mi uğraşamayacağım yani..

Yazarken tekrardan yaşadım 🙈 Dün zaten yola çıkmadan sinirlerim zıpladı, yolda extra sinir katsayım yükseldi. Çıldırcam o derece.. Fırsattan istifade benden habersiz bebeği yukarı çıkarmışlar bir odaya doluşmuş hepsi.. Hava da soğuk bebeğin üstü evde giydikleri. Hemen çıktım dedim böyle mi çıkarılır. Yok yok bişi olmaz diyor hemen. Sonra bahçeye indirdiler aynı üstle.. Daha çok sinir oldum. Soğuk böyle mi indirilir napıyonuz dedim. Soğuk değil alışsın havalara diyor bide.. Bende dedim ki seninle bir değil bebek daha o dedim. Aşırı sinir oldum sweet yaaa.. Biz çıkar çıkmaz yola arkamızdan eve girmiş her odaya dalmış. Napayım bacım sonunda oğlunuda vericem ne yaparsanız yapın diyeceğim sizinle mi uğraşamayacağım yani..
Ay ben okurken sinir oldum yaaa manyak mı ne bunlar bide dışarı çıkarmışlar pes valla

Kiz bu havada cocugu nasil çıkartiyorlar oyle sinir oldum yemin ederim. Benim kv 1 kez yapti kolidora cikardi sicak odadan yeleksiz bide celik kapiyida acti komsu gelmisti bende anne usutceksin dedim ayni cevabi aldim cocugun 1 hafta burnu aktı bidaha olmasin lütfen bizim gibi dayanikli degil soguğa daha minnacik dedim bisey demedi. Ayrica senin evine senden izinsiz nasil giriyorlar ya özelin var sonucta anahtarmi var onlarda

Kiz bu havada cocugu nasil çıkartiyorlar oyle sinir oldum yemin ederim. Benim kv 1 kez yapti kolidora cikardi sicak odadan yeleksiz bide celik kapiyida acti komsu gelmisti bende anne usutceksin dedim ayni cevabi aldim cocugun 1 hafta burnu aktı bidaha olmasin lütfen bizim gibi dayanikli degil soguğa daha minnacik dedim bisey demedi. Ayrica senin evine senden izinsiz nasil giriyorlar ya özelin var sonucta anahtarmi var onlarda

Anahtar vardır benim kayinvalidemdede Anahtar var ama biz aileyiz ben isteyken makinami.bosaltir etrafı toplar biz evdeyken asla inmez biz zorla kahveye çağırırız yemeğimi.yapar yani herkes bir değil Dreamgirls Dreamgirls canim işin çok zor ya bende öle diş kapıyı açıksa.kiz kucağımda.ise geri geri giderim alt komşuya iniyorum ince şapkasını takıyorum yelek üstüne battaniye
Üşür yavrum kiyamam ya

Anahtar vardır benim kayinvalidemdede Anahtar var ama biz aileyiz ben isteyken makinami.bosaltir etrafı toplar biz evdeyken asla inmez biz zorla kahveye çağırırız yemeğimi.yapar yani herkes bir değil Dreamgirls Dreamgirls canim işin çok zor ya bende öle diş kapıyı açıksa.kiz kucağımda.ise geri geri giderim alt komşuya iniyorum ince şapkasını takıyorum yelek üstüne battaniye
Üşür yavrum kiyamam
Maşallah diyelim 🧿🧿

Benimki gündüz uyumadı 8 buçuk gb yatırdım çok yorulmuş
Gunduz 4.kere uyutmaya çalıştım direndi agladi
Kuzum benimkide gündüz uyumuyor bu ara atak mi bilmiyorum ama cok huysuz ve mızmız geceleride saat basi kalkio babasi odadaydi onu gorunce uykusu kacti sinir oldum simdi gözü kapida 🫣 uyumuyor kaç saattir

Kendisi zamanında eşimi kat kat giydirirmiş. Birisi öperse hemen yüzünü yıkarmış. Benim evlendiğimden beri her şeyime karışmaya çalışıyor. Bir huzur vermediler. Eşimle sürekli bu yüzden geriliyoruz. Şehir dışına çıkarken eşim hep anahtarı bırakıyor. Ben istemiyorum ama beni dinleyen yok. Olacağı biliyorum çünkü arkamızdan evi havalandırıyorum bahanesi ile eve giriyor. Birde annemle kaç zamandır temizlik yaptık evi gelince temiz bulalım diye. Onlar için özel diye bir şey yok. Dışarıda çamaşır asıp işe gidiyorum. Geldiğimde kapının önünde çamaşırlarımı buluyorum. Dışardan toplayıp tozlu ayakkabılığın üstüne koymuş oluyor. Zamanında karşıda kiracısı varmış onun çamaşırlarına bile ellemiş. Kadında bir şey mi demiş ne.. Anlattı biri gün aman sanki nolmuş iki parça çamaşır diyor. Bende ben olsam benimde hoşuma gitmez başkasının çamaşırıma dokunması dedim. Nolcak sanki diyor. Çamaşır sererim üstüne halı kilim çırpılır. Balkon yıkarım ardıma balkon yıkanır. Oooo anlatsam daha neler var. Eşime söyleyince de olmuş bitmiş uzatıyorsun diyor. Yoruldum hepsinden iyice.. Çok uysal bir insandım sinir küpü gibi geziyorum. Tek bir davranışa katlanacak dermanım kalmadı.

X