2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
20 21 derece olması normal uyudugu odada bile enfazla 22 derece ye kadar olmasi lazım kuzumm cok giydiriyosun bende üşüyorum ama bizim gibi degiller drum bile dedi 21 22 derece olsun
Yok bacım uyurken 21-22 diyorlar gündüz daha yüksek diyor doktorlar. Yoksa soğuk yani 21 derece ben bile üşüyorum gündüz 😂

Yok bacım uyurken 21-22 diyorlar gündüz daha yüksek diyor doktorlar. Yoksa soğuk yani 21 derece ben bile üşüyorum gündüz 😂
Eevttt genelde oyle bende üsüyorum bebekler üşümüyor herhalde diyorum hasta oldu diyorum dra odayı cokmu sıcak tuttunuz diyo bana🤣🤣 hee totoma kadar ateş ediyor dicektim ensonda hey allahımm ya

21 olunca o kadar giydirmiyorum canım genelde bizim derece hep 20 😑
Valla eski evde 20-21 dereceydi gündüz ben içine uzun kol zıbın sweat yelek altına da 2 tane alt giydiriyordum. Burda 24 derece falan yine uzun kol zıbın üstüne sweat ya da tulum. Altına tek kat. Uykudan uyanınca da yelek😂

Selam kızlar. Günler nadıl yoğun geçiyor atlaya atlaya okudum etiket yapamıyorum 😄 ek gıdada verdiklerim patates havuç brokoli ıspanak muz avakado trabzon hurması yumurta ceviz elma armut köy tavuğu yoğurt ekmek tattırdım ama vermiyorum karnıbahar hatırlafıklarım bu kadar. Benim sıpa yiyor hatta fazlamı veriyorum diye düşünüyorum 30 haziran doğumlu 1 kase çorba içiyor vermeyince ağlıyor 1 yumurta sarısı yiyor kahvalyıda. Konuşma bizdede yok ama emekleme ve desteksiz oturma var. Diş daha çıkmadı rota aşılatını yaptırdık bitti menenjit aşısına 3. Ayda başladık son doz kaldı 13. Ayda ateş yapmadı huzursuzlukta yoktu.

Pekmez, Tereyağ ve tuzsuz peyniri unutmuşum onlarıda verdim. 8.ayda yumurta beyazını ver dedi ebe 9. Ayda aşı var dedi alerjisi olursa yapmıycakmış. 7.5 aylıkken kan vercez kan değerlerine bakılacak.

Evett yokk benim odasa 23 24 derece oluyo genelde ama genede üsüttü sıpaa inşaallahh ilerlemeden geçerr buara ağlakk atak geçiriyoruz sanırım hep kucak istiyo bizle durmaknistiyo kendi kendine oynardı
23-24 baya sıcak oluyor kız yani 20lere alışınca bünye 😅 22 olunca bile soyunmaya başlıyoruz 😅😅
Ya bizim de öyle kuzum of bu ataklar hiç bitmiyor ki

Valla eski evde 20-21 dereceydi gündüz ben içine uzun kol zıbın sweat yelek altına da 2 tane alt giydiriyordum. Burda 24 derece falan yine uzun kol zıbın üstüne sweat ya da tulum. Altına tek kat. Uykudan uyanınca da yelek😂
24 rahat oluyor canım kısa kol da giyinse olur
Uykudan uyanınca yelek olmazsa olmaz 🤭

23-24 baya sıcak oluyor kız yani 20lere alışınca bünye 😅 22 olunca bile soyunmaya başlıyoruz 😅😅

Kız yok beee hemen üşüyor üstünü değiştirirken bile 😂😂😂

Yaa kıyamam 😕 Ne kadar korku endişe vardır içinde.. Hayırlısıyla sağlıcakla kavuştursun bebişine 🙏 Oğluşa bakacak var mı ya birden plan değişimi olmuş
Var var kuzum annesi yanında . Ahh analar iyi ki var 🥰😍 gerçi dün kayınvalide kayınpeder de gelmiş . Hatta annesi girince o ikisi kalacakmış. Kayınpederle rahat olmaz gerçi ama bunu düşünmesi lazım insanların ya

Aksam 8.30 kuzu evet en son 4.30 da uyandi 4 saat ayaktahdi bi arada akşam uykusu yaptım ondanda gece uykusuna geçmedi 11 12 e kadar mecbur durdu
Olabilir kuzum bi derdi var ama ne 😞
Dogru onu bende okumuştum cok yorgunsalar direniyorlar
Bugun eglendirdim en son bağırmaya başladı yatirdim şükür direnmedi acaba tam uykusu gelneden mi yatırıyoruz dedim
Yorulsun iyice kuzum . İki uyku arası kaç saat duruyo mesela . Biz de hep akşam şekerleme yapıoz sonra yatışımız 11 buçuğu buluyo ya . Erkenden akşam uykusuna yatamioz ya ablamız beni ozluyo oynuyoz çay muhabbet derken olmuyo ya

Üst sağ kosekuzu güneş 1 aylikkende hastanenin önünde düşurmüştüm ekran paramparçaydi yaptırdım simdi on kamera bozuk biraz daha idare edeyim degistircem kuzu
Ya var ya hiccolmadik zaman da gelir böyle şeyler Ahh idare edebileceksen et kuzum ama fiyatlar da tırmanıyor sürekli .

Evettt ben geceleri terliyorum yani hicte terlemezdim bu doğumdan sonra ter işi mahvetti beni yavvv

Evettt ben geceleri terliyorum yani hicte terlemezdim bu doğumdan sonra ter işi mahvetti beni yavvv
Ay evet bende ona dikkat ettim ya geçen sene kat kat lahana gibi dolanjrdım ortalıkta 😅 şimdi ikinci katı zor giyiniyorm ya 😅 yazı düşünemiyorum
Kız sende terleyinxe falan dikiş yerin kaşınıyor mu

• Beğen
Reactions: Jou
Ay evet bende ona dikkat ettim ya geçen sene kat kat lahana gibi dolanjrdım ortalıkta 😅 şimdi ikinci katı zor giyiniyorm ya 😅 yazı düşünemiyorum
Kız sende terleyinxe falan dikiş yerin kaşınıyor mu
Kaşınıyodu ilk başlarda şimdi yok dikişlerim baya baya yok olmaya başladı
Bende oyleydim işteee şimdi bu kış aciyom balkona cikıyom yarı çiplakk🤣🤣🤣🤣🤣
Kocam diyo manyak karı

Bana ck uzak ya yağmura yakalnirim diye cikmadim esim gelince gitsem birsey kalmamis olur herlde
Acıpayam yolundaki büyük yoldaki bimde oluyor genelde canım sizin aşağıda. Ben bulamazsam geç kalırsam ordan buluyordum ama baya da geç oldu zaten. Dokun hisset kitaplardan aldım ben, kumaş araba vardı ondan, suda yüzen kurmalı balık ve kurbağa. Yani çok da kaçırılmayacak şeyler değil üzülme

Acıpayam yolundaki büyük yoldaki bimde oluyor genelde canım sizin aşağıda. Ben bulamazsam geç kalırsam ordan buluyordum ama baya da geç oldu zaten. Dokun hisset kitaplardan aldım ben, kumaş araba vardı ondan, suda yüzen kurmalı balık ve kurbağa. Yani çok da kaçırılmayacak şeyler değil üzülme
Napalim kısmet canım daha oncede kuvet icin gitmistim katlanabilir gelmisti kalmamis dedigin subede zeytinkoy fatih dolastik hic birinde yoktu sabah erken gitmek gerekiyor bidahakine insallah 🥰

X