2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kiz bi ben çok memnun kaldim şu astronottan heralde.bebegi sokuyorum icine,battaniye gibi heryeri kapali hic üşumeden disari cikiyoruz,ayakkabiydi,eldivendi,şapkaydi hic bi dert yok başka
O yönden bende memnunum aman battaniye ile şurası mı açıldı vs derdi olmuyor. Sadece giydirirken zor oluyor 🙈🤭

Canım kaç derece oluyor sıcaklık
Ya bizim 20-21 oluyor mecbur kalın giydiriyorum 🥺 sonra diyorum acaba hata mı yapıyorum ama üşür ya ben bile üşüyorum

Bizim ev ılık oluyor kuzum en düşük derecede çalıştırıyorum kombiyi. Uyandığında bi yelek alıyorum üzerine. Vücuduna bakıyorum fazla soğuksa yelek yerine Hırka giydiriyorum. Evin sıcaklığını ölçmedim hiç valla
Vallahii yaff

Ozamana kadar iyileştirr 😅

Nasıl iyileştiricem kız söyle hele :)

Bizim ev ılık oluyor kuzum en düşük derecede çalıştırıyorum kombiyi. Uyandığında bi yelek alıyorum üzerine. Vücuduna bakıyorum fazla soğuksa yelek yerine Hırka giydiriyorum. Evin sıcaklığını ölçmedim hiç valla

kız hiç bilmiyorum ama vazelin sürersen iyi gelir sanırım

Valla ben cok memnunum,usudu mu sorunu yok..icinde sicacik duruyo.arabaya binince klima çaliştirmiyoruz,gayet guzel terlemiyo da
Evet oda var arabada uyursa sıcacık duruyor içinde. Diğer türlü battaniyesini çekiştirip duruyordum😅😅

Hee anladım canım bizim alt iki kat giydiriyorum üstü de bazen uzun kollu body ve kazağı ve yelek😅

Bende vermek istiyorum doktor kilo az almış 3 öğün ek gıda yapıcaksınız 1 er çay bardağı şeklinde dedi. Ben daha 4 sebze 1 yoğurt anca tattırdım. Ne yapıcam bilmiyorum. Pirinç vs sen tattırdın mı 3 gün kuralı mı olması lazım birde bizim yediğimiz pirinçten mi oluyor acaba.. zeytinyağı için 3 gün kuralı gerek yok sanırım.
Pirinç vermeedim henüz canım. Zyağında kural yok. Bartu da son ay 150 gr almış :KK43: önceki ay da 200 gr almıştı. Vermeye çalışıyorum ama doyacak gibi yemiyor saldım ben de artık. Hiç yemezse hipp kavanoz sütlacını yiyor yarısını. Sabahları yumurta sarısının çeyreğini kayısı haşlarsam yiyor. 1 çay bardağı 3 öğün asla yemiyor

Canım kaç derece oluyor sıcaklık
Ya bizim 20-21 oluyor mecbur kalın giydiriyorum 🥺 sonra diyorum acaba hata mı yapıyorum ama üşür ya ben bile üşüyorum
20 21 derece olması normal uyudugu odada bile enfazla 22 derece ye kadar olmasi lazım kuzumm cok giydiriyosun bende üşüyorum ama bizim gibi degiller drum bile dedi 21 22 derece olsun

Kizlar ya ben normalde tereyagini aydindan alip geliyorum toplu sekilde ama bitti suan bebisin corbalarina tereyagida koyuyorum biraz tavsiye edebilceginiz bi marka varmi Halis tereyagi olan ben daha once marketten hic almadim iceriklerini tadini bilmiyorum
Bende almadım canim hiç disardan benimki de memlekette geliyor ama bitmek üzere

Evet yaaa hala inanamıyorum 🥺

Eski fotolara bakiyorum bende bi tuhaf oluyorum
Gecen eşim foto gönderdi oğlumun 5 Aylık fln
Kızımla ne benziyorlarmis.yaaaa

Kiz bi ben çok memnun kaldim şu astronottan heralde.bebegi sokuyorum icine,battaniye gibi heryeri kapali hic üşumeden disari cikiyoruz,ayakkabiydi,eldivendi,şapkaydi hic bi dert yok başka
Bize büyük oluyor belki ondan sevemedim ya. Ama bende peluş var ondan çok memnunum sıcacık oluyor

Kizlar ya nextbaby urunlerini nerden bulabilirim trendyol haricinde bilginiz varmi

X