2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Benim oğlan hep aynı ya, ben artık besigine hile koyamaz oldum. Bizim yatakta emzirirken uyuyor ve orda kalıyor. Yatağına koymak istesem anında uyanıyor. Hoş böyle de max 15 dkda uyanıp geri meme istiyor. İstiyor ki meme hiç çıkmasın agzindan🤷‍♀️

Astronot mont değil de pelus tulumlar var onları denediniz mi? Ben lcw den aldığım ayı postu gibi olan şeyi giydiriyorum, oğlum da çok sevdi, bu zamana kadar hep onu giydi. Artı şapka ve eldivenle de destekliyorum çok aşırı soğuk olunca güzel oluyor.
Kiz valla benimki eskisi kadar memeci degilde illa yanimda olmak istyor nasil aşıcam bu sorunu bilmiyorum

Tatlım her bebekte ayrı oluyor. Ben hiç öksürük duymadım. 2 gün önce yaptırdım. Ateş olmadı ama huzursuzdu. O gün akşamdan itibaren hiç uyumadı sürekli bölük pörçüktü uykusu sızlanarak. 3 gün huzursuz olabilir demişti hemşire.. Aşıya gitmeden önce nolur nolmaz dinlen.. Ben çok yoruldum işe gidemedim.
Bizim doktor aydinda kuzuk muhtemelen yol yorgunu olurum ama annemle ablam olcak bi tık aşı sonrasi rahat ederim

Görmeden almakta zor oluyor. İç kıyafet iyi kötü kıvırıp giydiriyorum ama kaban, mont vs zor oluyor. Benim bebiş 7.500 olmuş 2 aydır kilo çok alamıyoruz inşallah bu ay düzeltebiliriz. Sen ek gıda 1 gün içinde neler veriyorsun.
Kuzum ben ilk başta 3 gün kuraliyla mevsimlik sebze meyveleri verdim azar azar simdi kahvaltimizda labne yada yogurt avakado armut elma muz veriyorum ara ogun yogurt ayran yada meyve suyu aksamda bizle sofraya oturur corbasini mutlaka yapiyorum ama bizim yediklerimizde gözü oluyor onlardan minik minik bugday ekmegine banip veriyorum bide gun icinde 4 5 kez emiyor beni

Vallahi sormaa banyo etmekten herhalde yaa ama napayim cok gusel uyuyo oyle dün dogru duzgun uyumadı bide bugun ettim bebe yagini sürdüm ohhh miss gibi uyuyo

Valla canım bende hasta olsada yıkıyorum rahatlıyorlar dediğin gibi daha güzel uyuyorlar iyi ediyon beybi:)
Doktorun verdiği ilaçlar bi tık işe yaradı biraz önce mr dan çıktım bakalım sonucu bekliyoruz

Geçmiş olsun canım. Umarım dediğin gibi fıtık falan değildir

Kız deme bende yaptircam haftaya korkutma beni 🫣
Yok cnm her bebek aynı değil bir de şimdiye kadar hiç bir aşı da ateşi çıkmamıştı ben ondan biraz panik oldum zaten dr üzerine basa basa ateş olabilir calpol verirsin geçer dedi. Biz de ateş 37,5 oldu akşam calpol verdim mis gibi de uyudu. Gece de daha ateş olmadı. Bu sabah da masallah yaramazlığa kaldığı yerden devam 😁 ama işte annelik az bir sıcaklik olsa benm keyfim kaçıyor 🤦‍♀️
Yapmaz diye biliyorum acaba üşüttü mü gidip gelirken falan
Üşüteceğini sanmıyorum cnm çünkü ev araba hastane üçlüsünde neredeyse hiç dışarı çıkmadı terletmedik de bu aşıdan sonra oldu. Bir de böyle ehe ehe yaparsın ya aynen öyle sanki oksurmeyi öğrenmiş de onun taklidi yapıyor gibi 😁 bgn de olursa doktora soracağım.

Annem tutturdu hergün yikanmazz hasta olur bilmem nee 🤦‍♀️🤦‍♀️ doktorun dedigine bakma falan filan illa bise dicek
Anneler hep öyle ya ince giydiriyorsun diyor banada ben öyle alıştırdım diyorum
Geçmiş olsunn evde olsan kocanmı dicemm 🤪 ama değeelll hahaha 🤭🤭

Kız pazar günü gideceğim olacak iş mi şimdi yaw 🤭

Yok cnm her bebek aynı değil bir de şimdiye kadar hiç bir aşı da ateşi çıkmamıştı ben ondan biraz panik oldum zaten dr üzerine basa basa ateş olabilir calpol verirsin geçer dedi. Biz de ateş 37,5 oldu akşam calpol verdim mis gibi de uyudu. Gece de daha ateş olmadı. Bu sabah da masallah yaramazlığa kaldığı yerden devam 😁 ama işte annelik az bir sıcaklik olsa benm keyfim kaçıyor 🤦‍♀️

Üşüteceğini sanmıyorum cnm çünkü ev araba hastane üçlüsünde neredeyse hiç dışarı çıkmadı terletmedik de bu aşıdan sonra oldu. Bir de böyle ehe ehe yaparsın ya aynen öyle sanki oksurmeyi öğrenmiş de onun taklidi yapıyor gibi 😁 bgn de olursa doktora soracağım.
Oh maşallah kuzuma 🧿 insallah bizdede sorun olmaz canim

Anneler hep öyle ya ince giydiriyorsun diyor banada ben öyle alıştırdım diyorum

Kız pazar günü gideceğim olacak iş mi şimdi yaw 🤭
Canım kaç derece oluyor sıcaklık
Ya bizim 20-21 oluyor mecbur kalın giydiriyorum 🥺 sonra diyorum acaba hata mı yapıyorum ama üşür ya ben bile üşüyorum

Benim oğlan hep aynı ya, ben artık besigine hile koyamaz oldum. Bizim yatakta emzirirken uyuyor ve orda kalıyor. Yatağına koymak istesem anında uyanıyor. Hoş böyle de max 15 dkda uyanıp geri meme istiyor. İstiyor ki meme hiç çıkmasın agzindan🤷‍♀️

Astronot mont değil de pelus tulumlar var onları denediniz mi? Ben lcw den aldığım ayı postu gibi olan şeyi giydiriyorum, oğlum da çok sevdi, bu zamana kadar hep onu giydi. Artı şapka ve eldivenle de destekliyorum çok aşırı soğuk olunca güzel oluyor.
Denemez olur muyum H&M den almıştım. Aylar öncesine almama rağmen şimdi bile bir tık büyük 🤣 Geçen giydirdim ama çokta sıcak tutacaklar gibi değil bir mont kadar olamıyor sanırım

X