2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ay kuzu ne dualar ettim annemle kocama bırakıyorum aklım.kalmiyot ama ağlarda yüreğim kaldırmıyor
Dedim.Yarabbim şu cocum perişan olmadan alışsın ne olur
Ahhh kuzum ya amiiinn inşallah. Allah biliyo yanı sen onlar icin gidiyorsun emek veriyorsun ins kolaylaştırsın kuzum ısını 🙏🏼

Aslında çok çok yakın bir tanıdığın olcak doktor ona sorcan herşeyi sana yalan konuşmayan dürüst davranan ozaman ben gözüm kapali giderim yolunda ama yok anam bizden en fazla hemşire çıktı tıp uzerine 🤣 onuda ilk 6 ay hergün yokladim zaten ama bu aşı konularinda cok bilgisi olacagini dusunmuyorum😒
Benim kuzenim şuan okuyor son sınıf çocuk doktoru olmak istiyordu ilk başta ama başka dala yönlendi sanırım 😁 Benim kardeşimde hemşire ama başka birimde oda 🙈

Valla bilmiyorum ya benim pskloji nanay 🤯 hersey mükemmel kusursuz olsun istiyorum kuzularimiz icin bide kararlari biz aliyoruz ya onun agirligi bedenimi çürütüyor resmen
Evet kararı bizde olduğun için bende birçok şey de çok sorguluyorum. Oda insanı çok yoruyor.

Benim bebe bir uyuyamadı akşam 7,00 uyumak istedi yarım saat geçmeden kalktı. O saatten bu saate uğraş dur. Uyudu diyorsun çığlık ağlama söylenme ne ararsan var. En son yenicek uyudu dermanım kalmadı iş yapmaya 🙈

X