2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Yok kuzum vurdurmayacam
Zaten ben nereye gidiyorumm hep evdeyim
Doktor olanlar öğretmen olanların çocuğuna vurdurmalarına daha çok öneriyolar bende öğretmenim amaa staj gördüm oda çalışmadım yani oturduğum şehirdede zor bulmak o iş anaokulu
Bende hep evdeyim aslinda ama babamiz ordan oraya surekli insanlarla muhattap bide suriyeli afgan falan oluyor cevresinde insaatlari gezdigi icin korkuyorum o yuzden 😶

Evet yumurta alerjimiz var diye soyledim zaten ozamana kadar devam ederse belirtiler vurmayiz demisti ama sanirim oda 2 3 asi birden sadece o yapilmicak valla kuzum bunlari bile bile vuruyorlarsa el kadar bebelere gebersinler hepsi insallah yazik ya otizm cok yaygin zaten artik eskiden boyle bi hastalik mi varmis simdi her sey tetikliyor bu illeti allahim uzak etsin vallahi cok korkuyorum ilgilenememek yada kabullenememek degil bizim toplumumuz cok vicdansiz tahammülsüz egitimi ögrenimi zorlastiriyorlar hep bu cocuklara
Tek aşı diye biliyorum kızamık kabakulak kızamıkçık. 3 aşı mıymış 🙊 bende çok korkuyorum otizmden ya

Menenjiti yaptırt kuzum bence önemli bir aşı o.. Aşı içerikleri ilaç içerikleri değişiyor sanırım ülkeden ülkeye burdaki doktor KKK için bizim ülkedeki ile başka yerdeki farklı demişti.
Evet canom bizimkiler hindistandan geliyormuş 🤦🏼‍♀️ farklı yani yurt dışındakiler farklı yerden ondan güvenmiyorum

X