2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Benimkinde yok hiç hitap ya allahalla neden geç kaldı ki

Bazı bebekler geç konuşuyor. Her bebek aynı değil sonuçta. Bence takılacak bir durum değil. Ben sürekli konuşurken severken annem kelimesini çok kullanıyorum oyüzden ilk anne dedi mesela. Ama belis büyük sizin minnoklardano durumda var tabi ')

Ay güleyeyimmi üzüleyemmi bilemedim🤭 pohluu yavv anası kılıklı
Bizimkide buara kollarını açıyo seviyo beni sarılıyo gobegime uzanıyo bacağıma falan değişik değişik şeyler🥲🥲

Evet ya arkaya doğru yatiyor saçlarını oksim bende kuzular yaaa

• Muhteşem
Reactions: Jou
Aslinda bana çok normal gibi geliyor gel diyorum geliyor babasindayken yakaladim yakaladim yapiyorum kacmaya calisiyor çak diyorum çakiyor öpmeyi ogrendi op annem diyorum yanagima yapisiyor öpücük atmaya calisio göz temasi zaten var ama iste bugün makinaya bakerken asla beni umursamadi onun icin korktum insallah bir sorun yoktur ben sadece bazen bebeklerdede erken belirti oluyor ya onla ilgilimi diye sorayim size dedim uzmana simdilik gerek yok gibi ilerde baska suphem olursa ama mutlaka gidcem
Hee yok kuzum ya sen aklına kötü bişe getirme . Makine dikkat çeken bişe tabi gezinirken onu görüp dikkatle bakması normal. Bi hareketlilik var orda sonuçta ve ilk kez gördüğü bişe . Hani hangi çocuk görse bi bakar inceler . Saydığın şeyler zaten olmadığını gösteren şeyler ☺️

Valla kuzum benim kadin dogumcu 1 yıla kadar degisebilir demisti bazen 1 ay bazen 1 yıl surermis normalmis bu ama sonrasinda gelmezse sıkıntı oluyormus emziriyorsan uzayabiliyormus süre
Emziriyorum kuzum . Bakalım dr a gittiğimde sorayım bunu ben ya hiç aklıma gelmedi sormak

Genelde hep sakin yerleri seçmeye çalışıyorum kuzum keşke sadece o olsa su falanda sıkıntı. Hadi hazır sudan veriyorsun yada kaynamış ama banyo yaptırırken yutuyorlar. Kaynamış suyla yaptırasım var :))
Kız ben damacana ile yaptırıyorum 45 günlükten beri.. Doktor korkuttu beni yok sular temiz değil koli basili olur vs. diye.. Artık musluk suyuna geçeceğim ama zorlanıyorum 🙈

Yerim onu .. Ya benim çook çok sevdigim bir ablam var özel egitim ögretmeni arada paylasimlar yapiyor bende soruyorum merak ettigim seyleri tabi anlattigi paylastigi seyler cok onemli bide erken teşhis herseyden onemli ya tedbirli olmak istiyorum bilion zaten pinpirikligim var 😁 sizede sorayim dedim . Kız bu sıpanin herseyi bana ilginç geliyor ya 😆😆 degisik degisik hergun bisiler keşfediyoruz 🫢🫢
Ahahah kız senin takıntı ettiğini ben etmiyorum., benim takıntı ettiğimi sen etmiyorsun 🤣 İlk defa bir bebiş tam anlamıyla bakıp büyütüyoruz o yüzden çok normal 😊

X