2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Anam bizimde en soğuk yer
Salonda sürünüyorum inadına açmıyorum koltuğu sağ sol ağrırsa yön değişiyorum heheheh
Bizimde eski ev öyleydi yatak odası buzhane gibiydi salonda klima var bide orası arada kalıyor orda yatardık bende açmazdım kanepeyi abahah ortak yönümüz

Abowwww hersey sende kuzu
Aynen öyle cano. Eşim 1 aydır falan yoğun baya pazarları bile yoktu. Bugün evdeydi işte ahsen kucakta uyuyor sallıyorum uyuyo beşiğe koyuyorum uyanıyor. Bugün gördü diyor ki niye uyumuyor hep mi böyle. Hep böyle evet ne sandın diyorum şaşırdı adam

Yaaaa kolay değil öyle:)
Benim eşimde aksam geliyor kizi ona bırakıyorum yemek hazırlıyorum
Bağırıyor söyleniyor dedim 1 saat tahammül edemiyorsun ama ben tüm.gun ona tek.bisi demiyorum
Mama sandalyesinde bağırıyor aynı rutinde höö diye kalın bi ses aralıksız alana kadar
Dedim.is yapamiyorum duyma o sesi kahvaltını yap tuvaletine git
Gecen baktım kucağına alıyor sussun diye

Nasıl duymayacaksan

Hey allahımm millet karıştırdı senin kafanı benim kardeşimde terazi böyle hiç görmedimm hiç iyi değil bakma okadar detayınaa

Kiz benim kocada ole sıcak ev diyor dışarısı sıcak kiscam hayır senle bebe bir mi diyorum
Bugünde tshirt giydim harbi sıcaktı diyorki
Be Müslüman tshirt giyicene aman kombiyi kıs deme diyor heheheh
Hahahahahahaha
Yok cidden bakk bikere uyuduk kalorifersiz oda soğuk burnum üşüdü sabaha karşı
Kocamda uyuyo atlet şortt oğlum diyomm üşümüyonmu yok diyo yanıyorum diyo kolları buz yok diyo manyah bunlar yaafff

evet ya nasıl bişiler bunlar yahu

Reactions: Jou
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…