2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kız sen niye bu kaa detaycısın kendini yıpratırsın bak çok şeetme 😄
1,5 senedir daha çok detaya indim bacım yaaa hamilelik zamanından kaldı sanırım, bu durum çok yoruyor yıpratıyor zaten.. Bir şey bulup rahatlamam lazım.. Psikiyatriye gittim ilaç yazdı hemen bir daha gitmedim 🙈 O yüzden psikologa gitmeyi düşünüyorum.

Hee ya 4 küçük kavanoz 🙈 180 ml idi galiba 1 tanesi.. UHT olanlarda kutu diye düşündüm ben.. Pastörizeyi cam alınca 🙈
İçim kullandım ben migrosta o ve sek vardı. @lyss sek kötü oldu demişti sanırım o yüzden içimi aldım 😁 Aslımda AOÇ kapanmasaydı burda ondan alırdım. Bim de aklımda olsun onun kutuda buzdolabında günlük sütü dimi
Aaaa öyle mi ki kutuda pastörize yok mu acaba ben var sanıyordum 😂 1 litreden nasıl o kadar çıktı ki bende 1 litreden kalıyor baya. Bimdeki kutuda değil günlük sütü plastik şişede dolapta

Bütün gün bakabiliyor mu kuzu
Yok bacım uyanıkken işte 😂 sabah aldı 9.30 da uyanınca içeri götürdü oynadılar uyuyorum ben kalkmadım. Neyse getirdi hadi uyu diye koydu. Ahsen uyumuyor diyor ki içerde kafanı sallıyordun niye uyumuyorsun😂 sonra bıraktı gitti çocuğu ben yatıyorum 🤭 tabi öyle uyur mu kalktım uyuttum 😂 eskiden uyuyordu ya hala öyle sanıyor koyunca uyuyacak 😂 mama zaten kimse veremiyor ben veriyorum taktiklerim var😂

Ay nasıl kuruluk kırmızı değil ama pütür mü var bizde öyle de. Bende daha dikkatli olayım kremi düzenli sürmüyordum. Bende yıkama sayısını artırayım bari
Mesela gözle iyi bakmazsan görünmeyen ama elini sürünce eline gelen pütürlük oluyor. Kremini sürünce geçiyor hemen. Laroche atopik yatkınlık olan ciltler için kremini kullanıyoruz Dr vermişti çok memnunum.

Parke fayanstan gelen soğuğu illaki kesmiştir ama kaçak var yani klimayı kapatınca ya da çok soğuklarda tam ısıtma olmuyor. Bir değişikler kız işi mi beğenmiyorlar anlamadık. Yazdan beri de klimacı getiremiyoruz yoğunuz diyor hep.. kışa temizlik için anlaştı eşim geçen aradı taaaaa şubata attı.
Pes ya

Ahahahah terazi kızzz arada diyorum ya beni terazi olmak beni yoruyor diye 🤣 eskiden bu kadar değildi bir şey tetikledi beni ama ne bilmiyorum 😂 Tesisat suyu ya kadın doktor beni korkuttu birde burdaki özelde bir doktor da yok sular temiz değil vs dedi.
Ver bacım bişey olmaz sakınan göze çöp batar 🤭

Aminnnn inşallah 🙏 Ayakları üstüne tutunca benimki sevinçten çıldırıyor Güneş i hiç öyle tuttun mu tepkisi ne oldu 😊 Emeklemiyor ama böyle solucanımsı değişik bir hareket yapmaya çalışıyor ilerliyor ama nasıl yapıyor çözemedim 🤣

Bayılıyor suratı görmen lazım ağlıyor yalandan yürütüyorum hemen gülüyor bole heh nasıl yürüyorm ama der gb hehehe
Ay bizimki emeklemiyor ve tahammülsüz hemen başlıyor mizmizlanmaya tuhaf bir hareket bizdede var toto yukarıda geri gidiyor az biraz 😂

Ay kuzum bu artık ne yapsam olmuyor kimse uymuyorun dışa vurulmuş hali 🙈 Herkes hayatı zorlaştırmak için ant içmiş durumda dimi 🤣 Şey gibi ya okula yeni başlayacak çocuktaki bir durum, ne yapacağını bilememe, biraz heyecan, biraz korku 😊

Cok güzel ozetledin kuzum ya
Allah yardımcımız olsun

Az geliyor kazanacakları para dimi millet iş beğenmiyor gerçekten önceden böyle değildi 🙈 Ama işin sonunda verdiğimiz para bize fazla geliyor 🤣 Artık getirdiğimiz bazı insanlara bak daha yukarı inşaat var diyoruz bazen 🙈
Hayır iş yapıyorsun uyarıyor seni ev sahibi neden kafanın dikine yapıp insanları zor durumda bırakıyorsun. Bu işlerde zor hem maddi hem manevi 😕

Azimsiyorlar evet sıfır iş varken bizi dikkate almıyorlar vallahi öyle bizimde sifon bozuldu mübarek nasıl bisiyse bozuluyordu sürekli sıfırdan aldik ya usta kurdu sifon sorunlu neyse takım aldik o zaman oda olmasi aradik adamlarla tartıştık garanti kapsamı degil diyor dedik hiç kullanmadık neyse uzlaştık gelen kişi sagolsun hata bizde raporu verdi daha senesi dolmadan yine bozuldu servisi takımı derken binlirahi gecer diyor koca bu gidişle alaturka tuvalete doncem 😂😂
Ay çok dertliyim bu olaylardan 🤣🤣
Bide evlendiğimde kapıyı mutfak dolabını tv ünitesi fordmanto geldi ama orta sehpa ile zigon gelmedi tam 4 Ay adamın peşinden koştuk sonuc hamile olduğumu öğrendikten sonra peşini bıraktık orta sehpayı zaten kaldırırız dedik 😂😂

Yok bacım uyanıkken işte 😂 sabah aldı 9.30 da uyanınca içeri götürdü oynadılar uyuyorum ben kalkmadım. Neyse getirdi hadi uyu diye koydu. Ahsen uyumuyor diyor ki içerde kafanı sallıyordun niye uyumuyorsun😂 sonra bıraktı gitti çocuğu ben yatıyorum 🤭 tabi öyle uyur mu kalktım uyuttum 😂 eskiden uyuyordu ya hala öyle sanıyor koyunca uyuyacak 😂 mama zaten kimse veremiyor ben veriyorum taktiklerim var😂

Kiyamam ya benimki babada uyuyor ama beslenme olayı mecbur
Bizim kızında uyutma sorunu var bende meme dışında uyuyamıyo

Mesela gözle iyi bakmazsan görünmeyen ama elini sürünce eline gelen pütürlük oluyor. Kremini sürünce geçiyor hemen. Laroche atopik yatkınlık olan ciltler için kremini kullanıyoruz Dr vermişti çok memnunum.
Evet ya bizimki de öyle. Ama bazıları görünüyor onlar büyüyenler. Bizede dermoskin vermiş. Laroche ye çok iyi diyorlar instagramda görmüştüm bende. Geçmezse götürcem bakalım 1 hafta daha kullanayım da

X