2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kız sen niye bu kaa detaycısın kendini yıpratırsın bak çok şeetme
1,5 senedir daha çok detaya indim bacım yaaa hamilelik zamanından kaldı sanırım, bu durum çok yoruyor yıpratıyor zaten.. Bir şey bulup rahatlamam lazım.. Psikiyatriye gittim ilaç yazdı hemen bir daha gitmedim O yüzden psikologa gitmeyi düşünüyorum.

Aaaa öyle mi ki kutuda pastörize yok mu acaba ben var sanıyordum 1 litreden nasıl o kadar çıktı ki bende 1 litreden kalıyor baya. Bimdeki kutuda değil günlük sütü plastik şişede dolapta

Bütün gün bakabiliyor mu kuzu
Yok bacım uyanıkken işte sabah aldı 9.30 da uyanınca içeri götürdü oynadılar uyuyorum ben kalkmadım. Neyse getirdi hadi uyu diye koydu. Ahsen uyumuyor diyor ki içerde kafanı sallıyordun niye uyumuyorsun sonra bıraktı gitti çocuğu ben yatıyorum tabi öyle uyur mu kalktım uyuttum eskiden uyuyordu ya hala öyle sanıyor koyunca uyuyacak mama zaten kimse veremiyor ben veriyorum taktiklerim var

Ay nasıl kuruluk kırmızı değil ama pütür mü var bizde öyle de. Bende daha dikkatli olayım kremi düzenli sürmüyordum. Bende yıkama sayısını artırayım bari
Mesela gözle iyi bakmazsan görünmeyen ama elini sürünce eline gelen pütürlük oluyor. Kremini sürünce geçiyor hemen. Laroche atopik yatkınlık olan ciltler için kremini kullanıyoruz Dr vermişti çok memnunum.

Pes ya

Ver bacım bişey olmaz sakınan göze çöp batar

Bayılıyor suratı görmen lazım ağlıyor yalandan yürütüyorum hemen gülüyor bole heh nasıl yürüyorm ama der gb hehehe
Ay bizimki emeklemiyor ve tahammülsüz hemen başlıyor mizmizlanmaya tuhaf bir hareket bizdede var toto yukarıda geri gidiyor az biraz

Cok güzel ozetledin kuzum ya
Allah yardımcımız olsun

Azimsiyorlar evet sıfır iş varken bizi dikkate almıyorlar vallahi öyle bizimde sifon bozuldu mübarek nasıl bisiyse bozuluyordu sürekli sıfırdan aldik ya usta kurdu sifon sorunlu neyse takım aldik o zaman oda olmasi aradik adamlarla tartıştık garanti kapsamı degil diyor dedik hiç kullanmadık neyse uzlaştık gelen kişi sagolsun hata bizde raporu verdi daha senesi dolmadan yine bozuldu servisi takımı derken binlirahi gecer diyor koca bu gidişle alaturka tuvalete doncem
Ay çok dertliyim bu olaylardan
Bide evlendiğimde kapıyı mutfak dolabını tv ünitesi fordmanto geldi ama orta sehpa ile zigon gelmedi tam 4 Ay adamın peşinden koştuk sonuc hamile olduğumu öğrendikten sonra peşini bıraktık orta sehpayı zaten kaldırırız dedik

Kiyamam ya benimki babada uyuyor ama beslenme olayı mecbur
Bizim kızında uyutma sorunu var bende meme dışında uyuyamıyo

Evet ya bizimki de öyle. Ama bazıları görünüyor onlar büyüyenler. Bizede dermoskin vermiş. Laroche ye çok iyi diyorlar instagramda görmüştüm bende. Geçmezse götürcem bakalım 1 hafta daha kullanayım da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…