2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kizlar e bebekte mük indirim var baktinizmi valla ben yazliklarin hepsini aldim 😆 omuzumdan yük indi resmen magazaya gidince birsey bulamiyordum seciliyor guzel hersey yada ben bulamiyorum

Benimkinde yürüteç var seviyo gülüyo ama sıkılıyo hoppalayı bende istedim almak ama 1 yaşa kadar oda 5ay icin 1yaşa gircek nasılsa almadım yürüteç birinden hediye
C civcivsin Canim valla ben yürütec aldim gunde 2 3 kez biniyor en fazla 10 dk biraz oyaliyor onu bide eşek almistik onada biniyor ama ozaman ben yaninda oluyorum hoppaliyi cok almak isterdim ama ev asmatavan kapilarda cikintili degil kuramazdik balkonada soguk diye esim olmaz dedi kaldi oyle yaza dogru salinca yapicaz artik

Eşeğin resmini attim bak bunu cok seviyor ilerde benim tutmama gerek kalmadan guzel vakit gecirir diye dusunuyorum 🥰

Eklentiler

• Screenshot_20230109_114930_ebebek.jpg
    Screenshot_20230109_114930_ebebek.jpg
    56,8 KB · Görüntüleme: 44
  • Muhteşem
Reactions: Jou
C civcivsin Canim valla ben yürütec aldim gunde 2 3 kez biniyor en fazla 10 dk biraz oyaliyor onu bide eşek almistik onada biniyor ama ozaman ben yaninda oluyorum hoppaliyi cok almak isterdim ama ev asmatavan kapilarda cikintili degil kuramazdik balkonada soguk diye esim olmaz dedi kaldi oyle yaza dogru salinca yapicaz artik

Eşeğin resmini attim bak bunu cok seviyor ilerde benim tutmama gerek kalmadan guzel vakit gecirir diye dusunuyorum 🥰
Ay çok güzelmiş severr tabii ya kaç yasa kadar bu

Ay çok güzelmiş severr tabii ya kaç yasa kadar bu
Tatlim kaç yaşa kadar bilmiyorum ama 2 yaşa kadar kullanabilir gibi belkide daha fazla kendi istegine bağlı şuan seviyor dıgıdık eh yap olum diyorum yelelerinden tutup ileri geri yapiyor 😆 kulaklarini cekiyor ayaklarini asılıyor baya oyalaniyor sıkılmıyoda hiç

• Muhteşem
Tatlim kaç yaşa kadar bilmiyorum ama 2 yaşa kadar kullanabilir gibi belkide daha fazla kendi istegine bağlı şuan seviyor dıgıdık eh yap olum diyorum yelelerinden tutup ileri geri yapiyor 😆 kulaklarini cekiyor ayaklarini asılıyor baya oyalaniyor sıkılmıyoda hiç

Pektee sevdii kızzzz maşaallahh benimki olsa sıkılırr 10dk anca oynar 😀😀😀

Maşaaallahhh tosunumaaa ne de güzel bakıyo resmeee bizimkide cok sever poz vermeyi😀😀

Pektee sevdii kızzzz maşaallahh benimki olsa sıkılırr 10dk anca oynar 😀😀😀

Maşaaallahhh tosunumaaa ne de güzel bakıyo resmeee bizimkide cok sever poz vermeyi😀😀
Cokk fena kız bunlar telefonu gorunce sekilden sekile giriyor 🫠 sevio epey ama benide başına kitliyor iş yapamiyorum 😆

• Komik
Kizlar ya biz bu yürüteçi kullanmaya basladigimizdan beri benim oğlan camasir makinasinin sesinden yerini bulup izlemeye gidiyor onu izlerken sesleniyorum asla bakmiyor ıslık caliyorum dikkati dagilsin diye banamisin demio otizm belirtilerinde varmis bu korktum sizce dikkate alinmalimi bu hareketi? Baska zamanlarda ismine tepki veriyor gel diyorum arkamdan geliyo ama makinaya bakarken benimle iletisimi hic yok

X