2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar 8.ayın içindeyiz hoppala mı alayım yürüteç mi ya tek başıma zorlanıyorum artık oyalansın şu oğlum biraz :))
Ben de yurutec aldım günde 20 dk koymak için ama daha hala kullanmadım. Bgn fizyoterapiste sordum yurutec kesinlikle kullanma dedi ama aldım dedim o zaman günde sadece 5 dk dedi 10 dk bile çok dedi. la önerdi hem çocukların motor gelisimine de katkısı varmis. Şimdi hoppala bakacağım ama alır mıyım bilmiyorum. Pimpirikliyim ben tabanı delip asmak bana hiç sağlıklı gelmiyor

Dikkatini çekiyordur sadece o otizm belirtisi değil. Hiç korkma takip edersin yine. Baktırmamaya çalış bakalım

Kızlar sleepy natural kullanan varsa şu an trendyolda çok ucuz 4 numaranın adet fiyatı 1.89 a geliyor. Bu ara 4 ve 5 den baya stok yaptım. Islak mendil stoğu da tamam ebebekten 2 tane mont yazlık ve kışlık sweatlerde aldım. Daha da bişey almam inşallah

Kuzu sadece 4-5 numaralı bezlerdemi var indirim

Bence ulaşmamasını sağla makinaya otizm olduğunu sanmıyorum zaten şuan varsada anlaşılmaz bence canım

Kuzum bu tek basına belirti değildir. Yanı tv yı de yakalar mesela ve diş dünyaya kendini o an tamamen kapatır. Gozgoze iletişim kurmaz mesela yanı göz teması kurmaz . Bunlarin hepsi varsa içinde rahat değilse bi uzmana git istersen

Canim ben 4 aydir regl goruyorum hepside 4u yada 5 i gibi oldu o yuzden bi tedirgin oldum ama haklsin belkide duzensizlik simdi baslamistir
Olabilirnkuzum ya. Vücut mekanizması çok farklı. Bn stresliysem veya üşüttüysem hemen günü şaşardı mesela. Bn de olmadık bi turlu ya 1yila kadar normal ama dimi. Bn de kansızlık da var etkili mi ki

Aslinda bana çok normal gibi geliyor gel diyorum geliyor babasindayken yakaladim yakaladim yapiyorum kacmaya calisiyor çak diyorum çakiyor öpmeyi ogrendi op annem diyorum yanagima yapisiyor öpücük atmaya calisio göz temasi zaten var ama iste bugün makinaya bakerken asla beni umursamadi onun icin korktum insallah bir sorun yoktur ben sadece bazen bebeklerdede erken belirti oluyor ya onla ilgilimi diye sorayim size dedim uzmana simdilik gerek yok gibi ilerde baska suphem olursa ama mutlaka gidcem

Olabilirnkuzum ya. Vücut mekanizması çok farklı. Bn stresliysem veya üşüttüysem hemen günü şaşardı mesela. Bn de olmadık bi turlu ya 1yila kadar normal ama dimi. Bn de kansızlık da var etkili mi ki
Valla kuzum benim kadin dogumcu 1 yıla kadar degisebilir demisti bazen 1 ay bazen 1 yıl surermis normalmis bu ama sonrasinda gelmezse sıkıntı oluyormus emziriyorsan uzayabiliyormus süre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…