2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Valla nerelerdesin bi gittin gelmedin
Benim eşim mimar kontrol sırasında iskeleden düştü iki tane omurgası kırıldı canım ilk başta felç kalır dediler çok şükür ameliyat oldu şu an walkerla yürüyor bağımsız yürüyemiyor bir de bebek olunca işler çok zorlaştı kaza olalı 4 aya yakın olacak o yüzden giremiyorum buraya

Ahahah ay bebeğim ya benim dana da ağzını açıyor dolduruyor ağzı açık bekliyor tükürükle çoğalıyor yavaş yavaş akıyor asla yutmuyor
madem yemiceksin kapat ağzını dimi ben de geçen yayla çorbası yaptım. dedim maşallah ne güzel içiyor sevdi heralde. bi baktım pirinçleri sincap gibi yanağında biriktirmiş suyunu içiyor çok alemler yaa

Yaaaa çok geçmiş olsun canım rabbim kalıcı şifa versin

Dünde annem peynir yediriyor verdikçe saldırıyor bi yatırdıydı damağına biriktirmiş

Aaaaq kuzu bende emzirme odasını bilmiyordum genelde.bende.arabada emziriyorum ama.oncesinde emmeden durmuyordu mecbur onlukle tutuyordum zaten hep.oradaydi
Samsun’daki AVM’ler de var yani muhtemelen zorunludur zaten. Bir cafe veya restauranta gidince de emzirme odası soruyorum hemen yönlendiriyorlar. Ben de ilk zamanlar önlük kullanıyordum ama şimdi önlükle durmuyor. Zaten ben şu kafadayım benm göğüslerim bu çocuğu beslemem için bir araç çok ağlar da durmazsa hiç çekinmem ortalıkta çıkarır emziririm. Gerisi bakanların ayıbı olur

Geçmiş olsun canım eşin içinde senin içinde zor durum

Senin ilk banınle 1 gün yedin 2ci banınla 2gün yersin ben ne banlar yedim ne linçler edildim ahh ahhh ama ilk banımda ben çok zoruma gitmisti yaa

Hadi beee aaa neler kaçırmışım :)

Reactions: Jou
bu arada benim doktor da 9. aydakine gerek yok dedi
Ne güzel Tüm doktorlar gerçekçi olsa keşke 3 doktora sordum 2si yaptırma dedi. 1 tanesi yaptır dedi. Zaten yaptırmayı düşünmüyorum. Seneler önce arkadaşımın doktoru arkadaşıma yaptırtma çocukları deneme tahtasına çevirdiler demişti. O zamandan beri aklımda..

Çok geçmiş olsun Allah şifa versin çok zor bir durum Allah daha beterinden sakınsın

Aynen bende öyle
3 aylıkti cinarciktaydik dışarıdayım emmek istiyor nerde olursam alıyordum bebemizden kıymetli değil bakmayı versinler hehehe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…