2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ay kuzu erkek cocuk ne zor kivi yiyor elini çaktırmadan üstüne sürüyor masaya limonata dökmüş ole duruyor kek yemiş olduğu yere dökmüş aksam kido içti çöpü koltukta geçen park yatakta bulmuştum
Hadi yatiyoruz dedim 22.10 da daha yeni diş fircaliyoruz tuvaleti gelmiş tutuyor Boncuk000

Aaaa kuzu cok iyi bende kaynatcaktim
Guvece koyup mu versek

Ben haftada bir avm ye gidiyorum bu aralar. Emzirme odasında emziriyorum gayet de rahat oluyor. Ya da girmeden otoparkta arabada emziriyorum. Ama emzirme odaları baya iyi avm lerin.

Aaaaq kuzu bende emzirme odasını bilmiyordum genelde.bende.arabada emziriyorum ama.oncesinde emmeden durmuyordu mecbur onlukle tutuyordum zaten hep.oradaydi

Kuzum bu büyüyor şişede olan mı yoksa toz olanından mı şişe veya toz hangisiyse nasıl yoğurt mayalıyosun tarifini yazabilir misin
İkisiyle de yapıyorum ama bebek için hep şişedekinden yaptım çünkü aktif maya, sen makinada yapacakmışsın hem aşırı basit olur sütünü 48 dereceye kaynat, küçük kasede biraz ısınan sütten içine de 4 yemek kaşığı büyüyo maya koy ondan kavanozlara bölüştür, 8 saatte olur mis gibi. Toz olandan alırsan önce ılık sütte 4 5 saat aktif hale getiriyorsun sen bilirsin ama zaman kaybı

Emzirme onluguyle emziriyorum kuzu
3 aylıkken bile çıkıyordum ben
Yemek yeme yerleri çay bahçesi
Bende parkta emzirdim önlükle hatta birinde iki dk iş yerine gittim gelmeme yakın yıkmış ortalığı önlüğü çıkaramadan emzirmek zorunda kaldım ama kapalı alanlara gitmediğinden bilmiyorum napılır

Ooooo toz baya zaman kaybı büyüyor şişe ile toz vivo mu ne onun arasında kalıp toz aldıydım birde activa birazdan yapmak lazım anca öğlene yetişir. Saoalsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…