2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
CAnım gece muhallebisi ver bide eger uyumuyorsa acıkmıştırr günde 2 3 uyku yapsan gündüz yeterli
Kuzum gece muhallebisi de denedim yemiyo ya . Sevmedi hiç pirinç unuyla kendim de denedim yok. Koca kari gibi bu illa bizim yediklerimizden yiyecek 😂🙈.
Gündüzleri de zaten uykularımız max 40dk kuzum öğleden sonra 2set yapıyoruz o kadar .

He giz doğru diyorsun otur oturduğun yerde
Gerdirme oda hep ucu ameliyatsız olanlar ok
Kiz benimde mimiklerim çok olduğu için alın çizgileri de var
Bebeler büyüyünce halledelim hemencik
😂bebeler büyüyene kadar biz de bakalım daha neler çizgiler çıkacak da böyle kalsa iyi barı 😂. Yoksa fabrika ayarlarına geri donmek baya pahalıya patlayacak .
Ahh mimikleri çok olan kişiler sempatiktir ama ya 🙃hiç rahatsız olma bence

Kizlar c tesi doktora gittim ya kiz hiç uyumuyordu sürekli memede durmak istiyordu neyse kontrol sonrası kilo alim ve boyy güzel uzamış muhtemelen büyüme atağı yaşıyor demişti sizinde ole olabilir Jou Jou Boncuk000 Boncuk000
Anacım bizim büyüme atağı hiç bitmiyo sanırsam 🤣😂 o bitince de öbür dişler başlar . Onlar çıkar o ara büyüme atağı zamanı gelir yine 😂falan filan . Bn alıştım ya walla uykusuz yasamak hobi oldu bende 😂

• Komik
Reactions: Jou
🙈evin küçüğü olmanın avantajı böyle bişe iste . Her şey en sonunda sana kalıyo 😂.
Walla bizim çocukluğumuz çok güzeldi ya tv programları bile ne kadar güzel şeyler çıkardı . Şimdi çok başka her şey.
Oğluşun kendi yatağında yatmıyor mu kuzum . Gerçi yer yatağının keyfini aldıysa istemez artık başka yer 🙈

Aynen öyle kuzum son numaralar daha şanslı
Oyle ya hersey cok güzeldi değerliydi
Simdi.hicbirseyden memnun olmayan bir nesil geliyor gümbür gümbür vallahi
Oglus kendi yatağında kuzu 2 yaşından bu yana hep.kendi yatağında yatiyor ona ben genç.odasi aldiydim bebek odası değilde cocuk odası gb yapmıştım
Kocaman yatağında keyifle yatıyor lakin yeride sevdi olmaz dedim
Bu aralar sürekli koynumuza geliyor 😀

Bende bir iki yerde o dediğin tabloyu görmüştüm sanırım yanlış bu diye dikkate almamışım demekki 😐 Osman Gönülalanın 7. Aydan sonra yaptırın bağışıklık için diyordu sanırım o videoyu izlemiştim dediğin o dimi? Eee nolcak şimdi Türk pediatri derneğini baz alıyor çoğu doktor o zaman
Yok ben video görmedim soru cevapta yazmış biri 6 aydan önce yaptırmış gerek yok 4 doz olacak 6 dan sonra yaptırın diye. Valla kafam karıştı biraz araştırcam bakalım

😂bebeler büyüyene kadar biz de bakalım daha neler çizgiler çıkacak da böyle kalsa iyi barı 😂. Yoksa fabrika ayarlarına geri donmek baya pahalıya patlayacak .
Ahh mimikleri çok olan kişiler sempatiktir ama ya 🙃hiç rahatsız olma bence

Kim bilir kuzum neler neler
Ay teşekkür ederim sempatiklik güzel de sonuçları kotu heheheh

Aynen öyle kuzum son numaralar daha şanslı
Oyle ya hersey cok güzeldi değerliydi
Simdi.hicbirseyden memnun olmayan bir nesil geliyor gümbür gümbür vallahi
Oglus kendi yatağında kuzu 2 yaşından bu yana hep.kendi yatağında yatiyor ona ben genç.odasi aldiydim bebek odası değilde cocuk odası gb yapmıştım
Kocaman yatağında keyifle yatıyor lakin yeride sevdi olmaz dedim
Bu aralar sürekli koynumuza geliyor 😀
Kardeşi mi kıskanıyor acep 🙈
Bizimkinin de genç odası yatağı fln kuzum yayıla yayıla yatıyo . Bazen geliyo aramıza tabi sıkısıoz fln bunalıyo bn çok sıkıldım burda deyip hemen yatağına gidio 😂.
Bn de 1 yaşında ahenkmiş ayırmıştım odasını . Bakalım bunda napcam ya . Ayrı oda yapalım diyoruz oturma odasını da onlara döşeyip biz artık hep salonda duralım diyoruz ama bilemiyorum .

Kardeşi mi kıskanıyor acep 🙈
Bizimkinin de genç odası yatağı fln kuzum yayıla yayıla yatıyo . Bazen geliyo aramıza tabi sıkısıoz fln bunalıyo bn çok sıkıldım burda deyip hemen yatağına gidio 😂.
Bn de 1 yaşında ahenkmiş ayırmıştım odasını . Bakalım bunda napcam ya . Ayrı oda yapalım diyoruz oturma odasını da onlara döşeyip biz artık hep salonda duralım diyoruz ama bilemiyorum .

Yok kuzum onun dönemleri var bazı dönemler geliyor önceden yanına çağırırdi belkide duymuyoz cocumu diye geliyor
Ay kuzu suan bende oda yaamam kıza
Oğlanın odası küçük onu kıza yapcam
2 salon var birini iptal edip oglana yapcam
Nasip olursa ama kiz 2 3 yaşına gelsin öyle yaparım artık

YunSev YunSev canom işe gitmedin demi okuduğum kadarıyla. Güneş hanım nasıl

Gitmedim.kuzum
Haftaya tekrar denicem bakalım 15 tatilde abim.evdr.annem her gün gelirim banada alışır kızım dedi
Kocada ise gitmicek 2 gun ole dengeleyecdgizde patron surat yapmış canı sıkılmış ne zor işler kuzu ya

Kizlar bugün bizim kiz 10 11 atası uyudu 1 den 3 e kadar uyudu tabi emip geri uyudu
Neyse 3. Uykuyu istedi 5 de uyuttum siz ne yapıyorsunuz böyle durumda ben öne çekmeye çalışıyorum uyku saatlerini ama denk olmuyor
Bazen 2 uyku yapıyor bazen 3

Kuzum gece muhallebisi de denedim yemiyo ya . Sevmedi hiç pirinç unuyla kendim de denedim yok. Koca kari gibi bu illa bizim yediklerimizden yiyecek 😂🙈.
Gündüzleri de zaten uykularımız max 40dk kuzum öğleden sonra 2set yapıyoruz o kadar .
Ayy güldürdün benii hahahaha koca karı gibii sizinki fena bellii🤣🤣 her çocuk hir degil cidden nedersek diyelim öyle et boyle et diyoruz amaa hepsi aynı değelll

Kizlar bugün bizim kiz 10 11 atası uyudu 1 den 3 e kadar uyudu tabi emip geri uyudu
Neyse 3. Uykuyu istedi 5 de uyuttum siz ne yapıyorsunuz böyle durumda ben öne çekmeye çalışıyorum uyku saatlerini ama denk olmuyor
Bazen 2 uyku yapıyor bazen 3
Benim herzmaan 3 uyku yaparr mesela benimki

Sabah 5buçuk 6 arası uyanıyo
7bucukta uyuyo 8buçuk 9 arası uyanıyo
11 buçuga kadar oyalandırıyorum onu 3 saarte bir uyutmaya calışıyorumki 3 uyku olsun diye 11bucukta uyuyup 12bucukta uyanıyo tabi bu herzaman olmuyo bugün opa olmaya gittik 10da 11de uyucak ama pek uyumadı düzeni bozuldu 1de uyudu 2buçukta uyandı busefer şimdi bugün 2buçuktan beri uyumuyo 7 7bucuk gibi uyutcam oyalandırıyorum hep

X