2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244

Yapma be kuzu niye böyle oldu ki
Almiros gece çok kalkmazdi
Bi dönem korkularıda oluyormuş kuzu güneş memeden inmiyordu simdi şükür 2 saatte bir acıkıp uyanio ben ona razıyım bacım
Ama neden çığlık atıyor acaba

Reactions: Jou
Bende hergün yaptiriyordum kuzumda havalar soguyunca 2 3 gune ertelemistim ama devam edicem yine haklisin ev sabit 24 derece bizim ama babasi arada soguk odaya goturuyor isi oldugunda o yuzden korkuyorum

Evet kuzum diş dönemi öyle oluyorlar daha sık emmek ister . Külahını da eller diş te ama çok sık yapıyorsa külahını bi ovala bakalım eğer durup dinlerse yanı hoşuna giderse kulağı da giriyo olabilir. Calpol ver kuzum ya . Bi de bn diş döneminde gece yatmadan önce tetagil sürüyorum sonra eline de parmak fırçasını veriyorum o isisrirken iyice yediriyor ilacı .
Bnm ki zaten her zaman sık kalkıyo normalde biz 2saatte bi uyanioz diş dönemi bu daha da sıklaşıyor

wallahi ya iste bazen çok gereksiz dediğin şeyi yana yakıla arıyo insan. Dur ben takip edeyim katalogları da aktüel ürün olarak gelir belki yine

Ooo calpol oyle kafana göre veremezsinki ateşi yok birşey yok drum birsey olmadığı sürece vermeyin demişti zeytinyağ sürüyorum o ayrı aynısı sıksık emmek istemeye başladı gece

Ooo calpol oyle kafana göre veremezsinki ateşi yok birşey yok drum birsey olmadığı sürece vermeyin demişti zeytinyağ sürüyorum o ayrı aynısı sıksık emmek istemeye başladı gece
Eğer kulağı agiriyorsa durup dinler hoşuna gider zaten dedim sonrasında calpol ver dedim. Durduk yere değil zaten canım . Ki ben çok huzursuzsa ağlıyorsa fln veriyorum sonuçta calpol sadece ateş düşürücü değil - AĞRI KESİCİ VE ATEŞ DÜŞÜRÜCÜ

Reactions: Jou
Ateşi olmadan verme demisti dr kizz anamm ben oyle söyledim yanlış anlama saglık ocagida oyle demisti ateşi yükselmeden vermeyin diye iyi degil diye ondandediydim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…