2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
AA diş fırçası çok mantıklı kuzum . Deneyeyim onu da . Dün akşam duşta baya bi övdüm masaj yaptım kuzum bnce o biraz toparladı . Gün içinde de ara ara sıcak bez fln koydum . Ya ateş sıtma yapmasın da artık ona razıyım
Aynen canım o titreşim dağıtıyor geçen demiştim ya küçük masaj aleti ilerlemeden dağıtıyor o bezeyi
İnşallah yapmaz canım bide bol su iç

Kizlar ya ben oglana 4 5 gündur banyo yaptirmadim hasta diye ama boylede olmuyor icime sinmiyor mamalari her yerine bulastiriyor elini yuzunu yikasamda icim rahat etmiyor duş aldirsam olurmuki? Gece çok deli yatiyor heo ustu acilio uyku tulumu giydirsem uyumuyor korkum daha fazla usüturmu acaba diye 😒
Canm ben iki aylıktan beri her akşam banyo yaptırıyorum. Banyo hastalık zamanlarında da iyi geliyor hem üst solunum yollarını açmaya yardımcı oluyor hem de çocuk kendine geliyor. Gece üzerini biraz daha sık kontrol edersin evi de 22-23 dereceye sabitle hiç birsey olmaz. Hem alışsın sonra biraz büyüyünce daha sık üşütürler Allah korusun. Çok çok geçmiş olsun.

kızlar bebiklerin uyku düzeni nasıl? kaç saat uyanık kalıyor? günde kaç kere uyuyor?
oğluşumun baya düzeldi gündüz 3.5 saat filan uyuyor. 2.5 saat uyanık kalıyor. 2. uykusundan saat 4 gibi uyanıyor. sonra haliyle 6.5 gibi çok saçma bi saatte uykusu geliyor. 6-8 arası felaket geçiyor bizim 😬 8-8.30 gibi de gece uykusuna yatıyor. 3. uykuyu uyutsam çözülecek de 6.5da uyutursam yarım saat filan, 9.5dan önce uyumuyor.
neyse gerçi ne durumlardan geldim, en büyük derdim bu olsun 😅
Canim benim ki uzun uyumuyor bu sefer sürekli uyumak istiyor günümüz güzel geçmiyor

Oyyy kıyamam ya ☹️🥺tabi o tavırlarına sen daha çok üzüldün . Bak biberon kolaylığına hemen alışıyorlar demekki kuzum ya.

Evet kuzum. Çok dokundu bana ya
Aynen kuzu hemen alışmış memeyi unutmus gb takıldı
Dun gecede süresi geçecek.olan sut vardi biberonla.onu vereyim sut sağım dedim.biberonu uykuda almadı.kuzu

Aynen canım tabi annen de haklı nereye yetişsin ama iste annenin rahat bakabilmesi için de bu şart. Sen işe gitmicen mi şimdi bi sure
Normalde haftada 2 gündü ama.dun zor olduğu için gitmedim
Eşime patron la konuşup o bakacak çünkü ben yoksam kocads duruyor annemde yanlarında.olup alt değiştirme süt ısıtma yapacak gitmicekt m annem hallederix dedi oda üzüldü sözümü tutamadım diye

Canim benim ki uzun uyumuyor bu sefer sürekli uyumak istiyor günümüz güzel geçmiyor

Evet kuzum. Çok dokundu bana ya
Aynen kuzu hemen alışmış memeyi unutmus gb takıldı
Dun gecede süresi geçecek.olan sut vardi biberonla.onu vereyim sut sağım dedim.biberonu uykuda almadı.kuzu
Kuzum sen yine de biberine çok tercih etme ya baksana memeyi inutuvercek gibi. Napsan acaba alıştırma kabına fln mi versen ya da kaşık biberon daha önce de demiştim bunu bak

Normalde haftada 2 gündü ama.dun zor olduğu için gitmedim
Eşime patron la konuşup o bakacak çünkü ben yoksam kocads duruyor annemde yanlarında.olup alt değiştirme süt ısıtma yapacak gitmicekt m annem hallederix dedi oda üzüldü sözümü tutamadım diye
Hadi inş kuzum ya elbet alışacak yanı bir iki hafta zaman vermek lazım bunun icin. Ama iste annen gelemezse bile siz gidin bar ı sık sık . Ya çok çabuk unutuyorlar kuzum.
Bi de sizde de var mi bilmiyorum ama biz su an kimseyi istemiyoruz herkeste ağlıyo sadece bizi istiyo

Hadi inş kuzum ya elbet alışacak yanı bir iki hafta zaman vermek lazım bunun icin. Ama iste annen gelemezse bile siz gidin bar ı sık sık . Ya çok çabuk unutuyorlar kuzum.
Bi de sizde de var mi bilmiyorum ama biz su an kimseyi istemiyoruz herkeste ağlıyo sadece bizi istiyo

Öyle yapcam kuzum perşembe yanına cikcam annemin evet hemen unutuyorlar
Evet benimki de öyle baba ve ben onun dışında da birinin kucağındaysan başlıyor ağlamaya o yüzden senin kız durmaz diyorlar

Kuzum sen yine de biberine çok tercih etme ya baksana memeyi inutuvercek gibi. Napsan acaba alıştırma kabına fln mi versen ya da kaşık biberon daha önce de demiştim bunu bak

Kuzum kaşık biberonada alıştırdım ama çok akıtıyor ağzından süt de çok aman ama değil ziyan olmasın dedim alıştırdım diğerinde ama bende bi kötü oldum zayıf çekince memeyi 😞

Öyle yapcam kuzum perşembe yanına cikcam annemin evet hemen unutuyorlar
Evet benimki de öyle baba ve ben onun dışında da birinin kucağındaysan başlıyor ağlamaya o yüzden senin kız durmaz diyorlar
Ama bu senin kız a özel bişe değil bnce dönemsel bu tepkileri kuzum . Hani iste o yüzden süt kuzusu deniyo ya . Bi de tabi çok gördüğü icin çekirdek ailesini biliyo tek.

Kuzum kaşık biberonada alıştırdım ama çok akıtıyor ağzından süt de çok aman ama değil ziyan olmasın dedim alıştırdım diğerinde ama bende bi kötü oldum zayıf çekince memeyi 😞
Anladım kuzum tabi o sütun damlası bile değerli haklısın o hassasiyette olmakla. 😓
Oyyy böyle böyle büyüyecekler zaman geçecek iste kuzum ya hiç canını sıkma sağlığı yerinde olsun da elbet bi şekilde alışacaksınız

Anladım kuzum tabi o sütun damlası bile değerli haklısın o hassasiyette olmakla. 😓
Oyyy böyle böyle büyüyecekler zaman geçecek iste kuzum ya hiç canını sıkma sağlığı yerinde olsun da elbet bi şekilde alışacaksınız

İnşallah kuzum ya vallahi çok zormuş
Öyle diyoruz yeterki iyi olsunlar da

Aaa denim Kuzum sadece yan yatirinca rahat ettim geceleri az biraz
Yan istiyor olabilirr
Ayy 3 gundur uykusuzumm ya 2 saatte bir uyanıyo çığlık basarakk bide dis teböyle ediyomu 2cisi geliyo ama ilkinde yaşadım ama bukadar yaşamadım ya Boncuk000 Boncuk000 seninki nasıldı Cığlık basarak uyanıyo eller kulakta Bağırdığı an sonra uyuyo
Uyuyamadigi zaman ağlıyo o an uykusu var belli yanii niye gece ağrırda günďüz ağrımaz ya🤦‍♀️ bide susuyo oan ağzinı şapırdatiyo susuzluktan

Oyy sağ olasın kuzum ya walla tavsiyelerin için 😘o masaj aletinden edinmem lazım aslında arada marketlere de geliyo sanırım o dimi.
Evet canım bime geldiğinde omzumuza masaj yaparız diye almıştık. Kullanamadık aman Bi işe yaramıyor boşuna aldık dedik Bi köşeye atmıştık😅 eşim diyor ki bu masaj aletinin böyle bir şeyde işimize yaracağı hiç aklıma gelmezdi diyo😅
Yani kıytırık bir şey ama benim kıymetlim oldu şu dönemde 😅😅

X