2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bizim uyku bir değişik gündüz bir haftadır direniyor uyursa yarım saat uyuyup uyanıyor sonra taaa 3-4 e kadar uyumuyor sonra Ne zaman dışarıda işim olsa biran önce bebeğe ek gıdayı verip gideyim diyorum her zaman uyuduğu saatte asla uyumuyor çok aksi saatte uyuyor yapacağım işe geç kalıyorum akşamda bazen erken 19:30 gibi yatmaya çalışıyor geçti geçte yatsa çok sık uyanıyor

Kuzum o parmak fırçası bende de var acıtmıyor diş etlerini dimi, cesaret edemedim bir kere kendim süreyim dedim rahatlatayım diye, bebişte bastırınca acır diye düşündüm.

Ooo calpol oyle kafana göre veremezsinki ateşi yok birşey yok drum birsey olmadığı sürece vermeyin demişti zeytinyağ sürüyorum o ayrı aynısı sıksık emmek istemeye başladı gece
Huzursuzluk durumunda mıydı ne verilebilir demişti doktor bana kuzum hatta eşittirli bir şey yapmıştı eski yazılara bakayım bulunca yazayım buraya ağrı=huzursuzluk vs gibi bir şeydi. Şimdi yanlışta demeyeyim de

ya bizim de öyleydi. atak zamanı geçince bi anda düzeldi ya inanamadım. 10 gundür filan önce gündüz, sonra gece uykuları düzeldi. senin de az kaldı bence dayan

Iyiiki beraber dogurdunuz haaa
Ohh ne iyi ettik
Doğumdaşım Doğumdaşım Doğumdaşım
sweetgirlcandy
Coooyuuu çıldırtmaca

Senin haberin yoohhhh sende cıldırr ozamann
Kafamı dinlicem dedi birsüre girmeyecem dedii burda ahaa doğumdaşim diyonda dunyadan haberenn yoooohhhhhhh

Kiz buara bende değelimm ha ek gıdaya başladım ya kafam yoruldu kocama ayrı yemek kıza ayrı ev ayrı çamaşır ayrı ooyyy
Dimi ya geçen bende onu dedim. Kendimize zor menü buluyorduk bide bu bıdığa yemek beğendirneye çalışıyorum her şeyi yemiyor babası kılıklı

Reactions: Jou
ne kadar da biiizzz.
Salmak lazım da her zaman da olmuyo iste . Bi de ev temiz olur kimse gelmez . En dağınık zamanda biri gelir ya o fena

Vallahi bende öyle dedim kuzu ahanda biz dedim
Olmuyor Vallahi bi bebkler yokki bide abiler ablalar var hehehe
Ay evet ne zaman ev dağınık pit biri damlar

Ateşi olmadan verme demisti dr kizz anamm ben oyle söyledim yanlış anlama saglık ocagida oyle demisti ateşi yükselmeden vermeyin diye iyi degil diye ondandediydim
Onlara kalırsa bacım 38bucugu geçecek ateş . Anne yüreği duramaz ki . Walla ağrısı varsa bile diyemiyo minikler napcan vercen arada o yüzden diş dönemi özellikle çok zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…