2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar nasılsınız bayadır yazamadım okudum okuyabildiğim kadar malum benim kv geldi 😂
Oğlumun da üç gündür ateşi 37 38 arası gezdi diş etleri kabarmış diş geliyo belli bugün ateşi düştü diş yok daha meydanda 😁 dişleri çıkanlar ne diyorsunuz ateş düşünce ne zaman gelir diş

Kızlar nasılsınız bayadır yazamadım okudum okuyabildiğim kadar malum benim kv geldi 😂
Oğlumun da üç gündür ateşi 37 38 arası gezdi diş etleri kabarmış diş geliyo belli bugün ateşi düştü diş yok daha meydanda 😁 dişleri çıkanlar ne diyorsunuz ateş düşünce ne zaman gelir diş
Bizde ateş olmadı dişte. Bebek fırçaları var ya silikon onla diş etlerine masaj yap iyi geliyor bence yardımcı oluyor çıkması için

Kızlarr almira hanım alkış yapmayıda öğrendiii encokta gel gel ve baybay yapıyo🥲🥲

Eşim severken oyle bi alkışladı hep alkislardı nese telefonuna bakarken eşim almira kendi kendine alkış etmeye başladı bi baktım alkışlıyor oyy ne güzel birşeymiş bu
Oy benim güzelim 😍
Oyüzden benim yorgan ağır hiç yapaamıyo onu sadece ayaklarını çekiştire çekiştire açıyo
Bende tulumla yatırıyorum korkumdan

• Muhteşem
Reactions: Jou
Kızlarr almira hanım alkış yapmayıda öğrendiii encokta gel gel ve baybay yapıyo🥲🥲

Eşim severken oyle bi alkışladı hep alkislardı nese telefonuna bakarken eşim almira kendi kendine alkış etmeye başladı bi baktım alkışlıyor oyy ne güzel birşeymiş bu
Maşallah kuzuma ya 😍

• Muhteşem
Reactions: Jou
Kızlar ya beybim yataktan düştü alnı şişti morardı. Bizim çift kişilik yatağa koydum oynuyordu. koştur koştur wcye gittim o sırada taa gitmiş diğer uçtan düşmüş. Dönüyo tabi ama bu kadar kısa sürede bu kadar çok dönüp düşebileceğini tahmin edemedim. Ay çok dikkat edin yaa o ağladı ben ağladım. Buz koydurmadı kantaron yağı sürdüm. Bana krem önerirmisiniz. Annemi aradım o rahatlattı biraz içimi😪
Çok geçmiş olsun kuzum 😔 Çok çabuk hareket ediyorlar yanında olsak bile nasıl ne zaman döndü anlayamıyoruz benimde korkularımdan biri.. Allahım evlatlarımızı korusun.. Kafasını vurmuş büyük olasılık gözlem altında tutmuşsundur şimdi nasıl bebiş

Çok geçmiş olsun kuzum 😔 Çok çabuk hareket ediyorlar yanında olsak bile nasıl ne zaman döndü anlayamıyoruz benimde korkularımdan biri.. Allahım evlatlarımızı korusun.. Kafasını vurmuş büyük olasılık gözlem altında tutmuşsundur şimdi nasıl bebiş
Çok sağol cnm şimdi çok iyi şişlik indi morluğuda belli belirsiz keyfi yerinde çok kısa sürede unuttu zaten, ama ben unutamadım tabii😊Ay evet fıldır fıldırlar yandık valla gözüm hep üstünde artık

Dreamgirls Dreamgirls oyuncakları vermiyordun ya temizleme şeysi😂
Screenshot_2022-12-31-13-55-22-345_com.instagram.android.jpg

X