2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ayy daha bunlar emeklicek yürücek yandık valla şimdiden eve güvenlik önlemleri almaya başlıcam neler gerekiyor onu da tam bilmiyorum. Çekmecelere kilit, sivri yerlere korumalık, pirizlere kapak, belki yatağını daha korumalı yapmak... Başka neler gerekiyor acaba
Evdeki tüm bibloları, kirilcak şeyleri kaldırcaz, masa üstünde vazo vs bir şey bırakmıycaz mecbur. 👉 Aman dikkat dikkat (bağlantı)

Kızlar salı günü belisi doktora götürdüm kızımın göbek fıtığı varmış. Dıştan belli değil ama ileride ameliyat gerekebilirmiş 😐 birde sürekli kabız ne yedirsem fayda etmiyor kabızlığa 🤦‍♀️
Yaaaa daha o aylıkken ne fıtığı ilkkez duydum ya 😒
Surekli su ve sıvı şeyler tüket kıza

Yaaaa daha o aylıkken ne fıtığı ilkkez duydum ya 😒
Surekli su ve sıvı şeyler tüket kıza
Sürekli su veriyorum kuzum gece uyandığında bile veriyorum hemen. Kuru kayısı, hurma falan da veriyorum yok fayda etmiyor haftaya çocuk cerrahına götüreceğim bakalım ne diyecek
Yaaaa seni yiyceeeemmmm olsunnn yinede haziran bebesi🤩🤩🤩

Dimi bencede daha çok haziran annesi gibiyim eheheh

• Beğen
Reactions: Jou
  • Beğen
Reactions: Jou
Ilk önce sıfır kol veya kısa kol zıbın onun üzerine de uzun kol zıbın giydiriyorum ben. Iki kat zıbın giymiş oluyor. Odanın ısısına göre de yelek giydirip çıkartıyorum o şekilde pratik olmuş oluyor 😊
Oglana da ben öyle yapıyordum uzun kollunun altına uzun kollu zibin yapmıyordum
Simdi havalar soğuyor ya acaba uzun kollularin altına tekrar uzun kollu zibin pratik oluyor mu diye dusundum teşekkürler canim

Hepsi neden böyle acaba 😁

Doktorumuz 7.ay başlarız demişti. Ne alacağımı da bilmiyorum 7.ay kontrolüne mecbur götüreceğim o nedenle ne diyorsa alıp yaptıracağım artık.

Ben aralık ayinda içine uzun kolluya geçtim.

Bende uzun kol alim o zaman canım
Yarin gidiyorum bende 7 Ay kontrolüne rota kesin olacak menenjiti bakalım ne diyecek

X