2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar salı günü belisi doktora götürdüm kızımın göbek fıtığı varmış. Dıştan belli değil ama ileride ameliyat gerekebilirmiş 😐 birde sürekli kabız ne yedirsem fayda etmiyor kabızlığa 🤦‍♀️

Oy geçmiş olsun kuzum ya
Rabbim beterinden korusun inşallah ameliyata gerek.kalmadan geçer.gider

Oglana da ben öyle yapıyordum uzun kollunun altına uzun kollu zibin yapmıyordum
Simdi havalar soğuyor ya acaba uzun kollularin altına tekrar uzun kollu zibin pratik oluyor mu diye dusundum teşekkürler canim
Onu da şöyle yapıyorum; ben nasıl giyiniyorsam onu da öyle giydiriyorum. Bende iki kat varsa ona da aynı şekilde, ben de hırka varsa ona da giydiriyorum. Bi tanıdık doktor kışın bebekleri kat kat giydirmeyin, aksine onların vücut ısıları sizden daha yüksek oluyor demişti. Üşeyecek diye gereksiz yere ekstradan kalin giydirdiğimizde terletmiş oluyoruz, o da hastalıklara davetiye cıkartiyor. Oda sıcaklığı 22'nin altına düşmediği taktirde kalın giydirmiyorum canım.

Onu da şöyle yapıyorum; ben nasıl giyiniyorsam onu da öyle giydiriyorum. Bende iki kat varsa ona da aynı şekilde, ben de hırka varsa ona da giydiriyorum. Bi tanıdık doktor kışın bebekleri kat kat giydirmeyin, aksine onların vücut ısıları sizden daha yüksek oluyor demişti. Üşeyecek diye gereksiz yere ekstradan kalin giydirdiğimizde terletmiş oluyoruz, o da hastalıklara davetiye cıkartiyor. Oda sıcaklığı 22'nin altına düşmediği taktirde kalın giydirmiyorum canım.

Çok doğru bende o şekilde giydiriyorum canım
Bazen gelenler üstü ince degil mi diyorlsr diyorum yok ben kendime göre ayarliyorum aaaa ama o küçük üşür diyolar sen kalin giydir seninle bir degil diyorlar
Kalın giydirincede ev sıcak çocuk bunalir diyorlar hep bir yorum

Çok doğru bende o şekilde giydiriyorum canım
Bazen gelenler üstü ince degil mi diyorlsr diyorum yok ben kendime göre ayarliyorum aaaa ama o küçük üşür diyolar sen kalin giydir seninle bir degil diyorlar
Kalın giydirincede ev sıcak çocuk bunalir diyorlar hep bir yorum
Aman dinleme sen onları bosver...

X