2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Çok geçmiş olsunnn. Geçen ben de bnmkisinin ayağından son anda tuttum. Koltuktan asagiya sarkitmiş kendini

Kizlar siz zibinlari uzun kollu giydiriyor musunuz cok soğuklarda oglanda kullanıyordum diye hatırlıyorum ne diyorsunuz
@Boncuk000 sweetgirlcandy Jou Dreamgirls ve diğer kizceler:)
Ilk önce sıfır kol veya kısa kol zıbın onun üzerine de uzun kol zıbın giydiriyorum ben. Iki kat zıbın giymiş oluyor. Odanın ısısına göre de yelek giydirip çıkartıyorum o şekilde pratik olmuş oluyor

Ananeler bir şekilde idare eder kuzum sen hiç kafanı takma

Hepsi neden böyle acaba
Menenjit e başlıcan mi kuzum ya bn 1yas sonrası yapayım diom bakalım. Aldın mı asiyi
Doktorumuz 7.ay başlarız demişti. Ne alacağımı da bilmiyorum 7.ay kontrolüne mecbur götüreceğim o nedenle ne diyorsa alıp yaptıracağım artık.
Kizlar siz zibinlari uzun kollu giydiriyor musunuz cok soğuklarda oglanda kullanıyordum diye hatırlıyorum ne diyorsunuz
@Boncuk000 sweetgirlcandy Jou Dreamgirls ve diğer kizceler:)
Ben aralık ayinda içine uzun kolluya geçtim.

Çok güzel bi düzen kurmuşsunuz istikrarlı olmak da çok önemli ben sanırım yeterince kararlı değilim en ufak olumsuzlukta bıraktım ilk çocuk tek çocuk diyede çok üzerine düşmedim sanırım memede rahat uyuyo geceleri şimdilik ama beni zorlucağı günlerde gelcek elbet. O zaman belki kararlı olurum bakalım akışa bıraktım şimdilik

Çok geçmiş olsunnn. Geçen ben de bnmkisinin ayağından son anda tuttum. Koltuktan asagiya sarkitmiş kendini
Ayy daha bunlar emeklicek yürücek yandık valla şimdiden eve güvenlik önlemleri almaya başlıcam neler gerekiyor onu da tam bilmiyorum. Çekmecelere kilit, sivri yerlere korumalık, pirizlere kapak, belki yatağını daha korumalı yapmak... Başka neler gerekiyor acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…