2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Yaa aynen bende de var bu durum 🤣🤣 7.30 da uyandım bugün aslında uykum var uyuyamıyorum sersem gibi oldum🤣
Aynen uyuyamıyorum da geceye kadar garip 😂😂
Kızlar benim ilk hamileliğimde göğüslerimde hassasiyet vardı ve baya büyümüştü😅 bu hamileliğimde göğsümde hiç hassasiyet acı vs yok dolgunlukta yok böyle olan var mı?
Benimde bugün dokununca hafif acıyor öyle aşırı bi hassasiyet yok😅
Kuzum benimm :KK74::KK200:Valla öyle bak kuzum eşime bile 2 yılda zor alıştım ben vajinismus olmadığıma şükrettim🤣
Aynı bende😂😂😂
Merhaba sağlıklı ilerler ise inşallah bende haziran annesi olacağım 🥰 bugün hamile olduğumu öğrendim
Merhaba hoş geldiniz yavaş yavaş çoğalıyoruz 🤗
Benim de ara ara, kısa süreli hafif regl ağrım oluyor kızlar tedirgin olup uzanıyorum ardından demekki hepimiz yaşıyormuşuz rahatladım🥰 onun dışında göğüslerimde dolgunlaştı, sızı yok diyebilirim. Bir de gaz oluyor afedersiniz metabolizma mı değişiyor ne🤦‍♀️🤦‍♀️
Gaz bende ilk öğrendiğim zaman çok aşırıydı😂 Şimdi biraz daha azaldı
Selamlar bende aranıza katıldım , bugün 4+4 günlüğüz. Henüz kese göremedik cumartesi günü kısmetse gideceğiz görmeye. Yaş 26. Tahmini doğum tarihi 8 haziran😍
Merhaba hoş geldiniz hayırlı olsun ♥️ hemen ekliyorum tabloya🤗 bende 6 haftalık falanken gitmeyi düşünüyorum hem kese hem kalp atışı ☺️ Aaa benimde 8 Haziran görünüyor ♥️

Aynen uyuyamıyorum da geceye kadar garip 😂😂

Benimde bugün dokununca hafif acıyor öyle aşırı bi hassasiyet yok😅

Aynı bende😂😂😂

Merhaba hoş geldiniz yavaş yavaş çoğalıyoruz 🤗

Gaz bende ilk öğrendiğim zaman çok aşırıydı😂 Şimdi biraz daha azaldı

Merhaba hoş geldiniz hayırlı olsun ♥️ hemen ekliyorum tabloya🤗 bende 6 haftalık falanken gitmeyi düşünüyorum hem kese hem kalp atışı ☺️ Aaa benimde 8 Haziran görünüyor ♥️
Benide ekleyiiin :) 26 yaşındayım tahmini doğum tarihi 8 haziran ilk çocuğum olucak kısmetse 🥳

Kızlar test sonucum geldi. Ptesi 181 bugün 3548 nasıl sizce 😄🙏
Bence çok güzel dün benim doktorum 3000 lerde keseyi görürüz dedi kese kontrolü yapıldımı canım 🤗benim kontrolümde haftaya pazartesi valla çok heyecanlıyım böyle yüksek değerliler görmek çok güzel bişey 🥰😍

Bence çok güzel dün benim doktorum 3000 lerde keseyi görürüz dedi kese kontrolü yapıldımı canım 🤗benim kontrolümde haftaya pazartesi valla çok heyecanlıyım böyle yüksek değerliler görmek çok güzel bişey 🥰😍
Ay inşaallah sağlıkla gelsinler 🙏 keseye çarşamba günü gidicez bunu değer görmek için gittik

İnşâAllâh canım benim 🤗banada bekleyemeyiz derseniz cumartesi gelin dedi ben bekleyecem 2 gün daha insan stres oluyor diğer türlü
Evet canım benim hem kese hem kalp atışı görürsün belki böylece. Bende çarşamba gidicem keseyi görürüz kalp atışında alırız inşallah o gün 😄😍🐣

Benide ekleyiiin :) 26 yaşındayım tahmini doğum tarihi 8 haziran ilk çocuğum olucak kısmetse 🥳
Ekliyorum hemen🤗
merhabalar bende inşAllah Haziran annesi olacağım. Dün öğrendim hamile olduğumu. Nasıl kayıt olmam gerekiyor buraya?
Tabloya eklemem için
Kg
Kaçıncı çocuk
Bunları yazmanız gerek
Kızlar test sonucum geldi. Ptesi 181 bugün 3548 nasıl sizce 😄🙏
Ooo maşallah çok iyi normalde 2 katı olarak hesaplarsak 1448 olması lazım ikiz olabilir mi ki😅 Gerçi benim de artış fazla da🙈

Ekliyorum hemen🤗

Tabloya eklemem için
Kg
Kaçıncı çocuk
Bunları yazmanız gerek

Ooo maşallah çok iyi normalde 2 katı olarak hesaplarsak 1448 olması lazım ikiz olabilir mi ki😅 Gerçi benim de artış fazla da🙈
Seninki kaç kuzum yüksek olunca ikiz olması ihtimali var demi bide🤣😍

Ekliyorum hemen🤗

Tabloya eklemem için
Kg
Kaçıncı çocuk
Bunları yazmanız gerek

Çok şükür canım benim evet valla bende şaşkınım ikiz olabilir gibi geldi bana da olabilir mi 😄🙏🙏 senin ne kadar artış benim gibi mi

X