2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ay Allah korusun kuzum
Güneşide durduramıyorum kayıyor kucamdan atlıyor herseye
Evett evett aynı o durumdayımm telefonu bile elimden alıyor bırakmiyo artıkk bide ustüme atlıyo bian cok fena birşey oldu yatağa koyuyorum çok donüyo başında durmasam hepten düşecek habrri yok emeklemeye çalışıyo herşey eline almak istiyo ne gördüyse masada oturuyoruz yemeğee masadakilere saldıracak atacak yere kıracak herşeye acayip macera yaşadım.bugün

Ay bende öle abur cubur asla yemedim tek yediğim nadiren tadalleydi:) simdi cayi Sade icmiyoz her aksam bi zula :) koca almasa bende aramam da olunca yiyorum işte Jou Jou
Walla bizdensin bacım her akşam çay içeriz yanında da bisküvi çikolata cart curt ne varsa 😂 evde olmayınca da bn illa puding fln bişe ler yapıom. Sade çay gitmiyo ki ya 🙈

Kızlar bn bu ay rutin kontrole götürmeyi düşünmüyorum ek gida zaten gitmiyo ittire kattıra bişe ler yapıom 😂dr a gitsem de bişe değişmeyecek en azından su an hastane ortamına sokmiyum diom. Kilo boy kendim ölçerim artık evde 😂
Sizler götürecekmisiniz yanı bişe olmasa bile kontrol amaçlı görsün diye

Kızlar bn bu ay rutin kontrole götürmeyi düşünmüyorum ek gida zaten gitmiyo ittire kattıra bişe ler yapıom 😂dr a gitsem de bişe değişmeyecek en azından su an hastane ortamına sokmiyum diom. Kilo boy kendim ölçerim artık evde 😂
Bana 7. Ayında görüşürüz ek gıdada neler eklenecek vs. Konuşuruz dedi ama ben sırf gıda bilgisi verecek diye gitmeyi düşünmüyorum açıkçası. Zaten ortalık hastalık kaynıyor, 9. Aya kadar aşı yokmuş 9. Ayda giderim muhtemelen.

Bize doktorumuz zaten gelmeyin dedi geçen ay. 9.ayda görüşelim dedi

Evett evett aynı o durumdayımm telefonu bile elimden alıyor bırakmiyo artıkk bide ustüme atlıyo bian cok fena birşey oldu yatağa koyuyorum çok donüyo başında durmasam hepten düşecek habrri yok emeklemeye çalışıyo herşey eline almak istiyo ne gördüyse masada oturuyoruz yemeğee masadakilere saldıracak atacak yere kıracak herşeye acayip macera yaşadım.bugün

Ay aynı yeminle
Mama sandalyesinde durmuyor kiz
Bu banyo için yıkama aparatini masaya yapistiyorum orada 10 dk fln duruyor :) değişik geliyor herhalde onun dışında çok fena

• Komik
Reactions: Jou
X