2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244

Kuzum bugün uyumak istiyo mizmiz aksam 5 gb memede uyudu bende uyumusum
6 gb kalktık yemek hazırla ye derken durmadi gece uykusuna yatırdık 8 gb 2 kez uyandı suann memede
Bulaşıkları hallettim süt sağım dedim oğlan resim istedi onu çizdim kiz uyandı abi n zor 2 cocuk bide süt sagma olayı var nasıl olcak bilmiyorum

• Beğen
Reactions: Jou
Kuzum bugün uyumak istiyo mizmiz aksam 5 gb memede uyudu bende uyumusum
6 gb kalktık yemek hazırla ye derken durmadi gece uykusuna yatırdık 8 gb 2 kez uyandı suann memede
Bulaşıkları hallettim süt sağım dedim oğlan resim istedi onu çizdim kiz uyandı abi n zor 2 cocuk bide süt sagma olayı var nasıl olcak bilmiyorum
Evett yaas cok zorlaştı emzirirkende mutlaka kapkaranlık oda oolsun oda uyku kaçırır

😂git ve o cipsi yeeeee 🙊😬
Bacım bn de evlenmeden önce aynen hiç yemezdim yanı marketten çikolata alıp yemiş insan değildim o kadar diyeyim. Ama kociş eve ala ala sağ olsun mangalı oldum sindi yemek fln aramam ama onlarsız duramam ya.

Ay bende öle abur cubur asla yemedim tek yediğim nadiren tadalleydi:) simdi cayi Sade icmiyoz her aksam bi zula :) koca almasa bende aramam da olunca yiyorum işte Jou Jou

Aa atak aklıma gelmedi canım Bi bakayım bakalım

He ya sürekli beze oluşuyor. Aklında bulunsun canım hani küçük masaj aletleri varya onunla dağıtıyorum bezeyi sonra oğlanı emziriyorum bide duş aldım mı dağılıyor beze

Sağol balım 😊

Görünürde bir şey de yok ama bilemedim ki
Bi anda oluveriyor🤭

X