2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ya bunun sebebini bulmamiz lazim bizim, neden olabilirki
Nasi bardakla icirdinki cam bardak var evde hep
Ay bilmiyorum ki canim ya vallahi artık oluruna bırakalım alt temiz karınları tok gazları maşallah pat pat çıkartıyorlar

Ne dertleri var 10 da yatırmaya gitti babasi
10.40 da kalktı 11 a kadar salladi büyüğü yatırdım simdi kiz 15 dk kucamda uyumamış emiyor az az sık sık emmeye alıştılar ondan mı bilmiyorumki

Oooo iyice yorulduyysa uyur insallahh çekerim ben yarınn sana uyuyo şimdi minnookkk

TMam kuşum
Yok kiz o kadar maç yaptık banamiisn demedi abisi kaleci oldu bizim kizida hoppidik vurdurdum bi kıkırdak görmen lazım
10 da goturduk aha mememde 15 dk dır fln
Babasının ayağında dyi 20 dk totalde bağımsız bir yatması şuana kadar olmadı ehehehehhe

Reactions: Jou
Bize de fayda etmiyor o gün kurusu anlamadım. Hurma ile gün kurusunu pişirip ezip suyuyla birlikte öyle denesen
Çocuğa 3 öğün gün kurusu yedirdim resmen ek gıda diye ay çok şükür yaptı ama zorlanıyor garibim ya.
Canım insallah reflü problemi falan yoktur. Çünkü reflü olunca çocuklar başları vücutlarından yukarıda olunca rahat ediyorlar. Benmki öyle maalesef.

Toplatılan aşılar hakkında ne düşünüyorsunuz malum bebekler 3 dozu da oldu. Çok sinir oldum
Biz karma aşıların içinde yaptırmadık mı tetanoz ve difteriyi? Benm bildiğim karma aşı ve tekli aşılar farklı oluyor. Yani toplatılan tekil aşı anladığım ancak biz karma yaptırdık bebislere. Hamileyken mesela tetanoz olmuştuk toplatılan onlar sanırım.

Öyle diyorlar sonradan gördüm. Tedirgin oldum açıkçası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…