2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244

Kuzum benim çok sagol denim bakim inşallah olur mhsait olunca bana görsel atsana kuzum anneme yaptırım
Keyifci almiroş bizde baya aktivjte yaptık daha yeni uyumaya gitti güneş oglanla.mac yaptık pilim.bitti

Reactions: Jou
Kızlarr benim kızçe kaşıkla su verirken zor alıyodu istemiyodu bide bardakla deneyeyimm dedim şapır şupur içmeye başladıı aboovvvv
Aa masallah ya, benimki de icmiyo siringayla zorla veriyorum yemek yedirdikten sonra

Herkes tariflerde konusuyo dediydim ben sanaa millet unuttu burayı

Ben burdayiim simdi uyuttum miniği ama gece 1e kadar 15 20dk da bir uyanip agliyo ya

Aa masallah ya, benimki de icmiyo siringayla zorla veriyorum yemek yedirdikten sonra

Ben burdayiim simdi uyuttum miniği ama gece 1e kadar 15 20dk da bir uyanip agliyo ya

Benim kizda simdi uyudu ama benimkide ole
Ayağa alıyorum memeye alıyorum 2 3 saat öyle geçiyor sonrada saat başı kalkıp geri uyuyor

Bardakla dene bide istersen bide susadığı zaman daha çok istiyo mesela ben elmalı muhallebi verdim susadı su verdim iyice icti bardakla hep az az içirdim susamadıysa içmez bile

Kuzum benim çok sagol denim bakim inşallah olur mhsait olunca bana görsel atsana kuzum anneme yaptırım
Keyifci almiroş bizde baya aktivjte yaptık daha yeni uyumaya gitti güneş oglanla.mac yaptık pilim.bitti
Oooo iyice yorulduyysa uyur insallahh çekerim ben yarınn sana uyuyo şimdi minnookkk

Benim kizda simdi uyudu ama benimkide ole
Ayağa alıyorum memeye alıyorum 2 3 saat öyle geçiyor sonrada saat başı kalkıp geri uyuyor
Ya bunun sebebini bulmamiz lazim bizim, neden olabilirki
Bardakla dene bide istersen bide susadığı zaman daha çok istiyo mesela ben elmalı muhallebi verdim susadı su verdim iyice icti bardakla hep az az içirdim susamadıysa içmez bile
Nasi bardakla icirdinki cam bardak var evde hep

Ya bunun sebebini bulmamiz lazim bizim, neden olabilirki

Nasi bardakla icirdinki cam bardak var evde hep
EVett çay bardağıyla az bise doldurdum ağzına getirip normal içiriyorum benim kuzenimin çocuğu hep plastik kaplarla pipetlerle alıştı 3 yaşında bitane bi bardakla içmiyo düşün istemiyo suluğu istiyo hep

Istemiyosa zorlama hiç emiyosa iyi 1yaşından sonra tamamiyle bizimle beraber yemek yiycek zaten iyice düzelecek merak etmee gugumm sıkma canını

Bende deniyim o zmn bi bakalim napicak, doktor bana gunde 2 cay bardagi su icse iyi olur demisti, nerdeee 2 cay bardagi, yarim bile icmiyoki

Reactions: Jou
Bebeişim covid oldu geçen hafta cnm yaababasından geçmiş. Karantinamız dün bitti. Bana geçmedi ilginç bir şekilde. Allahtan çok ağır değildi iki gün ateş oldu halsizlik ve burun akıntısı sonra topladı buraya çok bakamadım. Birde ek gıda serüveni var tabiiii Yemeyince canım sıkılıyor. Ne yapsam derdi hiç bitmiyor zormuş gerçekten

Yaaaa çok geçmiş olsun bende öyleydim artık takmıyorum belli olmuyor aynı şeyi bi yiyor bazen hiç yemiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…