2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Toplatılan aşılar hakkında ne düşünüyorsunuz malum bebekler 3 dozu da oldu. Çok sinir oldum
Biz karma aşıların içinde yaptırmadık mı tetanoz ve difteriyi? Benm bildiğim karma aşı ve tekli aşılar farklı oluyor. Yani toplatılmakta tekil aşı anladığım ancak biz karma yaptırdık bebislere.

Çocuğa 3 öğün gün kurusu yedirdim resmen ek gıda diye 🙈 ay çok şükür yaptı ama zorlanıyor garibim ya.

Canım insallah reflü problemi falan yoktur. Çünkü reflü olunca çocuklar başları vücutlarından yukarıda olunca rahat ediyorlar. Benmki öyle maalesef.
Reflü değil kuzum

TMam kuşum
Yok kiz o kadar maç yaptık banamiisn demedi abisi kaleci oldu bizim kizida hoppidik vurdurdum bi kıkırdak görmen lazım
10 da goturduk aha mememde 15 dk dır fln
Babasının ayağında dyi 20 dk totalde bağımsız bir yatması şuana kadar olmadı ehehehehhe
Oyyy yaa ben sağa diyom cay hep icmee oyyy

Bebeişim covid oldu geçen hafta cnm yaa😔babasından geçmiş. Karantinamız dün bitti. Bana geçmedi ilginç bir şekilde. Allahtan çok ağır değildi iki gün ateş oldu halsizlik ve burun akıntısı sonra topladı🙏🙏 buraya çok bakamadım. Birde ek gıda serüveni var tabiiii😬 Yemeyince canım sıkılıyor. Ne yapsam derdi hiç bitmiyor zormuş gerçekten🤷🏼‍♀️
Ay çok geçmiş olsunn 😔😔

Bebeişim covid oldu geçen hafta cnm yaa😔babasından geçmiş. Karantinamız dün bitti. Bana geçmedi ilginç bir şekilde. Allahtan çok ağır değildi iki gün ateş oldu halsizlik ve burun akıntısı sonra topladı🙏🙏 buraya çok bakamadım. Birde ek gıda serüveni var tabiiii😬 Yemeyince canım sıkılıyor. Ne yapsam derdi hiç bitmiyor zormuş gerçekten🤷🏼‍♀️

Çok geçmiş olsun canım

Çok geçmiş olsun canım Allah daha beterinden sakınsın 🙏

X