2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ben bu ek gıda işini beceremiyorum kızlar. Hiç bebeğime özel bir şey yapamıyorum gün içinde yumurta haşlayıp soymam bile olay ağlıyor o esnada sürekli ve sonra da yemiyor huysuz olduğu için. Sadece yoğurt verebiliyorum bazen muz onları da 2 3 çay kaşığı anca yutuyordur. Su zaten içmiyor. Emmeye devam. Eşim gelince tarhana ya da kaşık maması falan yapıyorum onu da doğru düzgün yemiyor. Öğürüyor sürekli. Böyle olan var mı ya kendimi çok başarısız hissediyorum.

Bir nevi bilim insanı yavvv su analizi hımm . O zmn hemen sorayım arıtma cihazı kullanıyorum . Damacana mi arıtma mi sence . Umarım konunla alakalıdır ve umarım sacmalamamisimdir su an
Buna genel cvp vermek doğru değil mesela eğer kullanıyorsan cihazdan su birde aldığın damacanadan kullanmadan bir su örneği alınıp analize sokulup onun sonucuna göre konuşmak lazım mikrobiyolojik açıdan

Aaaa ne alakasi var başarisizlikla..emiyo bebegin,henuz alisamamasi cok doğal.canim bikere yazmiştim burda da,emen bebek psikolojisi diye bişey var,reddedebiliyolar disardan gelen yiyecekleri.sen daha iyi bilirsin tabi.zamanla duzelecek inş.zaten bagirsaklari da tamamen hazir değil

Ya resmen sahtekarlık yaptığı dediğin gibi onu çocuğuna nasıl yedirecek. Nasıl sinir oldum okurken seni düşünemiyorum. Napacaksın peki. Olmadı sen satışa koy. O sırada kullan elbet alıcısı çıkar kuzum

Resmen salağa yatıp alttan alttan iş yapmış. Ayyy ne insanlar var sanki yarayacak senden aldığı para. Kaça almıştın kanguru galiba dimi? Satarsın artık sen de tekrar uygulamadan olmadı
Evet ya madem bilmiyorsun söyle o zaman bide bilmiyordum kullanmadığım şeyi diyo. 250 ye almıştım evet kanguru. Hiç kullanılmamış bide inşallah satılır yenisini bakıyorum bende şimdi

Başlarda öyleydik hala ara ara öyle çoğu çöpe gidiyor. Bizle alakalı olduğunu düşünmüyorum böyle böyle alışacaklar

Ne demek beceremiyorum canım. Bunun becerememekle ne alakası var. Ben ilk başlarda verirken bi çay kaşığı veriyordum çünkü başka yemiyordu, tadına baktımı baktı tamam çokta sorun etmiyordum hala etmiyorum. Yemek istemediği an kesiyorum. Daha sen yeni başladın. Bak ne güzel anne sütü de alıyor. Yavaş yavaş ne kendini nede onu yormadan başlarsın. Demek daha senin mınnok hazır değil kuzum.

Aynen satışa koycam bende yoksa ne yapayım işime yaramaz ahsen bana dönük uzun süre durmaz

Canim bende seninkinden farkli birsey yapmiyorumki sabah kahvaltisi vermiyorum hatta. Cunku beni emiyor doyuyor biliyorum doymasa aglar Oglen sebze meyve süzgecine elma armut muz avakado haslanmiş havuç vs koyuyorum 2 3 kez yeniliyorum hatta arada muhallebi yapiyorum pirinc veya irmik unuyla hergun pekmez veriyorum demir ilaci kullanmadigim icin. Biberon tutmayi unutmş kendim tutup hem dislerini kasiyorum onla hemde suyunu veriyorum mutlaka öğünlerinden sonra aksamda esim gelince sebze veya tarhana çorbası kaşık mamasi yapiyorum kasigida ona veriyorum kendi yemeye calisiyor arada ben veriyorum 10 kez kasik topluyorum yerden .. bazen bizim yediklerimizde gözü cok kaliyor ekmege suyundan banip veriyorum rutin boyle bendede hatta sen gibi dusunuyordum inanki ebeyle konustum dedim ben yapamiyorum oda corba bile yeter zaten yicegi 3 4 kasik seni emiyor zorlama kendi sütün azalinca o ister yemek dedi şu videolara takilip kalmak bizim sorunumuz millet harikalar yaratiyor gibi gorunuyor gozumuze ama aslinda bizde okadarını yapiyoruz sadece özenemiyoruz her bebek ayni degil bizimkiler fena bacım çok uzattim uzulme sakin yetemiyorum diyede dusunme

Çok normal bu dönem tattırma dönemiymiş öyle çok yemezler zaten.. Bak ben geçemedim bile benim daha kötü hissetmem lazım. Suyu neyle veriyorsun? Zaten şöyle düşün anne sütünün çoğu su sen az versen bile dengeliyordur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…