2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244

Nasıl yani açılınca mı 3 günde tüketilmesi lazım eşim 2 tane daha almış dolapta duruyor şuan

Reactions: Jou
Ahh kuzum ya herkeste aynı sıkıntılar ama teyzelerin de yazık günah y alıp baksınlar nolacak. Anannen ihtiyaçlarını görebiliyor mu. Bnm teyzem de çalışıyo mesela ama bakiyi yanı annemle paslaşıyorlar . İse giderken hazırlığı her şeyini fln napsın yanı hep bi kişi bakamaz.
Annem hep der hasta sormayacaksın nasılsın diye , hastaya bakan kişiye soracaksın diye . Çok doğru bakmak daha zor kuzum.
Annen de biraz dişli davransın yanı çok ayıp ya .kadıncağız alın annemi ben keyfime bakcam demiyo ki bi de gelip senin kıza bakacak yanı. Allah kolaylık versin ya

Biyolog biliyorum kuzum ama çalışıyo musun yanı su an çalışma alani fln tam konuya hakim değilim . Evet ya bulalım içimize bi sinen dr Allah ım nolurrr . Çok amiinn
Çalışıyorum kuzum Gıda,su analiz laboratuvarında. Genelde sağlık alanında çalışıyor biyologlar.. hastane, gıda, su, kozmetik gibi mikrobiyoloji, pataloji, genetik vs birimlerini içeren çok dallı aslında her türlü canlıyla alakalı inceleme, araştırma, sorunu bulup raporlama vs. işlerini yürütür. Çok farklı dalları birimleri var bir çırpıda nasıl anlatacağımı bilemedim

Özel sağlık sigortasına baktırdık 4 kişi daha uygun olur dediler sadece çocuklara düşünürdük 23 mus simdi sadece coxuklar için baktiriyoruz
Zaten her gitmemiz dünya para
Evet baya artmış fiyatlarında özel sağlık sigortalarının. Arkadaşım hamile kalmadan 18 ay önce mi ne yaptırmış şartlı oluyormuş o.. Bende bebiş için düşünüyorum kendime yaptıracaktım hamilelikten önce arkadaşım boşver yaşta ilerledi onların bir sürü şartı var dedi. Önceki rahatsızlıklarını vs kapsamıyormuş.

Bir nevi bilim insanı yavvv su analizi hımm . O zmn hemen sorayım arıtma cihazı kullanıyorum . Damacana mi arıtma mi sence . Umarım konunla alakalıdır ve umarım sacmalamamisimdir su an

Noldu ne dedi kadın
Kadına yazdım o arada iade talebi oluşturdum. Kadın kutunun yanında da yazıyor 3 şekilde taşımalı diye. Bende ön taraftaykem çocuk anneye bakabiliyor sadece dışarı bakma yokmuş ben onu sormuştum dedim. Hee öyle mi falan dedi. İademi onaylayın dedim. Onaylama butonu yok dolap inceleyecek dedi. Biraz önce reddedildi talep diye mesaj geldi. Canlı desteğe yazdım kadın reddetmiş başta halbuki. Kadına yazdım. İşte başta dediğinizi anlamadan reddettim falan filan. E ne yapacaz ben mağdur oldum diyorum bişey yapamam dedi. Bende saydırdım biraz çocuğunuza o parayı nasıl yedireceksiniz falan dedim. Iyi araştırsaydınız ben hiç kullanmadığım bişeyi nerden bileyim dio. O zaman bilmiyorum deseydiniz falan dedim de yapacak bir şey yok kaldı elde

Resmen salağa yatıp alttan alttan iş yapmış. Ayyy ne insanlar var sanki yarayacak senden aldığı para. Kaça almıştın kanguru galiba dimi? Satarsın artık sen de tekrar uygulamadan olmadı

sen direkt “dışa dönük” kullanılıyo mu diye sormuş muydun? ona evet dediyse dolap iadeyi kabul etmek zorunda yaa. olmadı satarsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…