2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Sabahtan beri hiç biişi yapmadım etraf darmadağın ben oturuyorum :)

Bende bırak dağınık kalsınheheheh
Kizi uyuttum uyuyunca toplarım dedim kızımda giprasti surekli uykusunu alsında o zaman yarım saat güzel duruyor o arada süpürge fln yaptırıyor:)
Bugun sana yazacaktım izledin mj mugeyi
Çocukların evini bebegin kırık besinini gordunmi içim gitti Ya

Bende bırak dağınık kalsınheheheh
Kizi uyuttum uyuyunca toplarım dedim kızımda giprasti surekli uykusunu alsında o zaman yarım saat güzel duruyor o arada süpürge fln yaptırıyor:)
Bugun sana yazacaktım izledin mj mugeyi
Çocukların evini bebegin kırık besinini gordunmi içim gitti Ya

Dağınık güzel dimi:) cumartesi genel bir temizlik yapacağım pazar anneme gideceğim için oyüzden şuan saldım. Müge anlıyı izleyemedim ya 3te YouTube veriyorlar oradan bakacağım

Benim hiç boş kalmio dun sagacakfjm kalkti emdi sürekli az az emiyor
Bende diyorum 2 öğün süt çıkarsam
Gitmeden 7 gb emzircem
9 10 gb kahvaltı uyutmadan anne sütü
Kalkınca 12 gb corba fln ne bilim.bilemedjm ya ole tok tutan bisilere alıştırmak.lazim
Kuzum devam sütü fln da alsan olur mu acaba sen yokken yine bi Öğün yapar

😂🙈ooo babadan çekiniyor o zaman dimi.
Ayy biz de günlük 1saat tel e bakma hakkı veriom onun vaadiyle bitiriyor tabakları kuzum . 19bucuk kilo ya 🙄boyu da uzun . Çubuk kraker gibi .
Evet kuzum dediğin de çok doğru ama iste yanımızda bi destekçi olaydı belki pes peşe yapılırdı da . Çalışan anne olunca bi de cesaret edemiyoninsan.
Gerçi sonra da bi anda rahata erince onlar bi büyüdüğünde bi tana daha tekne kazintisi gelebiliyor sonradan 😂

Bizde öle diyoruz ne yapalım anne ben çok telde oynamiyorum dimi sadece video izliyorum sanki o oynamak değil:)
Bizimkide 20 ydi senelerdir 19 olmuş kilo verince doktor bir sürü takviye verdi umarım işe yarar
Destekçi şart kuzu yoksa pespse zor
Aman aman Karsi komşum öyle bi.kiz bi oğlu var 15 13 herhalde Yaşlar simdi bizden 1 Ay küçük 3 numarası var 😀

Bizde öle diyoruz ne yapalım anne ben çok telde oynamiyorum dimi sadece video izliyorum sanki o oynamak değil:)
Bizimkide 20 ydi senelerdir 19 olmuş kilo verince doktor bir sürü takviye verdi umarım işe yarar
Destekçi şart kuzu yoksa pespse zor
Aman aman Karsi komşum öyle bi.kiz bi oğlu var 15 13 herhalde Yaşlar simdi bizden 1 Ay küçük 3 numarası var 😀
😂🙈heh iste o yüzden pespese de tehlikeli rahat batıyo sonra 🤣gerçi büyükler bakar bile anneye pek bişe düşmez ama yorucu tabi.
Takviye bn babybomb kullaniom iştah açıcı sonra bi damlası var vitamin onu veriom bi de propolis veririm haftada iki üç gün fln

Ahh işte böyle zamanda vefa nasıl da ortaya çıkıyo . Bizim de dayılar bakmıyor bi teyzem var bi annem iste kuzum . Kız evlat diyorum iste bu yüzden çok başka rabbim merhamet versin bizimkilere de ins 🙏🏼🥺
Annen de söyleşin kaç aydır bn nasıl fedakarlık yapıyorsam sıra sizde diye. Aaa olur mu canım herkesin bi düzeni var bak sen çalışmaya baslicn fln.
İyi baban da bişe demiyo kuzum ya bnm ki kalmaz mesela o kadar uzun süre

Evet kiz evlat daha farklı
Hepsine merhamet versin kiz erkek evlatlarımızın
Amin kuzum
Anneme biz çalışıyoruz musait olanın bakması lazım diyorlarmış
Annem babamla sorun yaşadı kimsenin haberi yok baksın da bu kadın 65 yaşında tek.basina sorumluluk olmaz birazda erkekler baksın diyorlarmış bakmıyorlar napim demis oda
Annem bakmak için kimdeyse aldı.annemdeyken kimse gelmedi.mecbur kadin kendisi getirdi bakacak kişiye
Babamda kızıyor bunlara ben gidim alim ben gidim birakim sorunlar çıkıyor kadın iki arada bi derede
Dedim sırası gelen alacak sonuçta seninde sorumluluğun var
Sen çalışıyorsan benim kizimda çalışmak zorunda bende kızımın yanında olmalıyım diyor annemde

😂🙈heh iste o yüzden pespese de tehlikeli rahat batıyo sonra 🤣gerçi büyükler bakar bile anneye pek bişe düşmez ama yorucu tabi.
Takviye bn babybomb kullaniom iştah açıcı sonra bi damlası var vitamin onu veriom bi de propolis veririm haftada iki üç gün fln

Aynen kuzu neyse bole daha iyi hehehe
Büyüklerde oyalar doğru ama geceleri yine devam hehehe bide.okulxalar yok yok bacım
Polivit zinco balık yağı şurup 3 unu kullanıyorum canim

Hımm o aparatı bilmiyorum kuzum bak ama sıkıntı olmuyo ya bence .
Ya iki üç Damla’yla olmaz bence ama bilemedim tabi yine de hanı belki sağlıklı zamanlarında o şekilde yapılabilir de hastayken o damla yetmez . Yanı bastın mi şırıngayı öbür taraftan akacak kuzum 😂
Videosu karşıma çıkarsa atarım buraya 😊

X