2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Meyve süzgeci mi ne diyolar ya canım delikli ona elma armut kesip koyuruorum genelde baya seviyo eme eme bitiriyo tüm elmayı 😂 muz geçen verdim biraz kabız olur gibi oldu vermedim daha
canım elma armut sert olmuyo mu meyve süzgeci için nası koyuyosun? ben bi kuru kayısıyı pişirip onun püresini koydum, bir de muz ama dediğin gibi kabızlıktan vermiyorum 1 kere verdim. başka ne koyulur diye düşünüyodum kışın 😅

canım elma armut sert olmuyo mu meyve süzgeci için nası koyuyosun? ben bi kuru kayısıyı pişirip onun püresini koydum, bir de muz ama dediğin gibi kabızlıktan vermiyorum 1 kere verdim. başka ne koyulur diye düşünüyodum kışın 😅
Dilim yapıp koy canım o çiğneye çiğneye yumuşatır. Ben şeftali atmıştım dondurucuya onu da koyuyorum

Evet kuzu oğlumda oksuruk.surubu vermişlerdi cocugun balgam icerde.kalmjstj inmişti
Tavsiye etmiyorlar
Bize aferin yazdı soluk algınlığı.gb bogazlR kırmızı dedi
Sizin kuru öksürük o zaman kuzum . Boğaz fln kızarmış bak .
Heh aynen bak balgami atması gerekiyor dedi doğal yolla . O yüzden vermedi hiç bişe .
Oyy atamıyo kuzum ya iki saatte bir izotonik le burun temizliom.
Göğsüne de sarımsaklı zaytinyag sürdüm sonra sucak havlu koydum . Çıkartsa da bi rahatlasa ya

Evet kuzu oğlumda oksuruk.surubu vermişlerdi cocugun balgam icerde.kalmjstj inmişti
Tavsiye etmiyorlar
Bize aferin yazdı soluk algınlığı.gb bogazlR kırmızı y
Tavsiye etmiyorlar
Bize aferin yazdı soluk algınlığı.gb bogazlR kırmızı dedi
🥺ya elimden de başka bişe gelmiyo su veriom ıhlamur veriom emziriom . Çaresiz öyle bekliom ya . Dua istiyorum ya ins rahatlasın yarına

Ayakta yapıyorlar dimi oturur pozisyona geldikleri için yapılması lazım sanırım. Büyük iş ya ben beceremiyorum.
Yok kuzum yatay pozisyonda yaptı . Bn de hep öyle yapıyordum zaten ama sıkar sıkmaz da hemen çevirmen gerekiyor yüzüstü biraz hızlı olman gerek yanı . Önce sağ tarafına yatırdı sonra sol tarafa yatırıp diğer burun deliğine sıktı

Bizim ebe isteğe bağlı deyince ben de vaka yok zaten demi diye sordum. Aaa olur mu vaka çok fazla yetişkinler de bile arttı dedi 🤷 ben de düşünmüyorum şu anlık ama kafam da karışık yani
Kimin ne dediği belli değil yaaa şu aşılar mevzusunda.. 10 gün önce özel muayeneye gittik ben öneriyorum dedi. Bugün özel hastaneye gittik önermiyorum dedi. Sağlık ocağı olsun dedi. Olmasın diyenin açıklaması var bişiler dedi de tam anlayamadım. Sadece kızarmık olarak bulursan vurdurt dedi. Ama öyle gelmiyor 12. Aydaki yapılsın dedi.

Bilmiyorum ki ama kesin 3 senesi var arkadaşı aradıklarında yanındaydım birebir şahit oldum. Şimdi doktordan çıktım. Öksürük için gittik hani şu beğenmediğim ilk doktor 🤣 9. Aydaki aşıyı yaptırtma gerek yok dedi. Faranjit olmuş ısı değişimimden dedi. Zaten girer girmez ben üşüttüğünü düşünüyorum dedim 🙈 menenjiti 1 yaş sonrası yaptırt dedi 🤣
Ay kuzum benim yaaa gıcık geliyordur durmadan ona

Ah ahh hepsi farklı farklı 😂

Kiz biliyorum emmedigini ona ragmen oyle alir mamayi belki dedim, ama bugun bizim de krizimiz tuttu ust dis krizi mi bu ya, ust dudagini emiyo surekli sapir supur, asla durmuyo hicbiyerde de, oyun halisinda fln dururdu yok kucak kucak kucak

Bu bebeler biliyo agzinin tadini 😅
Almaz bacım alır mi😂😂 valla üst diş çok zormuş 1 haftayı geçti çekiyoruz yaa

Kızlar aranızda yurutec kullanan var mı? Başından beri çok karşıyım uzmanlar da önermiyor biliyorum ama yapışık ikiz gibiyiz bütün gün kızımla ben yanında olmadan oyuncağını eline alıp oynamıyor bile. Belki dedim günde 20 dk kullansam bir işimi yaparım, gözümün önünde olur yine. Hem kucakta taşımak da zorlaştı 🙈
Ben kullanmayı düşünmüyorum ama 15-20 dk dan da bişey olacağını sanmıyorum

X