2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ohh misss walla iyi yapmışsın bazen evi görmemek iyi oluyo. Çünkü yap yap yine aynı 😂
Bnde süpürge yapacaktım hiç halim yok. Walla aşırı bi bas ağrım var. Bu gece de çok uyandı bnm fındık nicedir bilmiom ya

Geçmiş olsun kuzum
Hep aynı Vallahi ya
Bulaşık mak boşaltılması lazım yenileri yerlescek çamaşırlar tekrar birikti
Gardolap rafi kırılmıştı yapıldı tüm çamaşırlar tekrar yerleştirilecek
Süpürge duruyor
Bas ağrısı feci ya bu gece benimki 2 saatte 1.5 saatte bir kalktı ben şok

• Üzgünüm
Reactions: Jou
Her şeyin yalanmayacağını biri bebelere söylesin lütfen 🤣
Bırakın yalasınlar ya, benim kız tam pandemi çocuğu oldu ona dokunma buna dokunma, anaokuluna başladı biz 4 ay pert olduk hastalıktan. Doktor, bağışıklığı çok düşük hiç mikrop almadı mı dedi🤷‍♀️ şimdi eşim de diyor ki karışma nereyi ellerse ellesin, yalarsa yalasin😁 ben de aynı fikirdeyim gerçi, tabii abartmamak şartiyla😀

Bırakın yalasınlar ya, benim kız tam pandemi çocuğu oldu ona dokunma buna dokunma, anaokuluna başladı biz 4 ay pert olduk hastalıktan. Doktor, bağışıklığı çok düşük hiç mikrop almadı mı dedi🤷‍♀️ şimdi eşim de diyor ki karışma nereyi ellerse ellesin, yalarsa yalasin😁 ben de aynı fikirdeyim gerçi, tabii abartmamak şartiyla😀
Vallahi benim oglanda öyle oraya dokunma ellerini yıka dışarı zaten çıkmadı
Eşimin memleketinde yakın dostları varmış oraya gittik bahçede oturcaz tabi korona var bizimki koşa koşa ellerini yıkamaya gitti daha 4.5 fln herhalde dedi ne kadar güzel alistirmissiniz halbuki ne baskılar var üzerinde cocumun ellerini yüzüne sürmek yok eller sürekli temiz sonuç dediğin gb geçen sene hastalıktan bittik
Birazcık mikropda lazım:)

Ne ilacı kız dra gittiğim yok bogazım geçti amaa almiraya aldığım burun spreyi vardı onu sıkiyom dünden beri iyiyim ama enerjim düşük gene

Bacım bana nurofen çok iyi geldi evde varsa al
Terletti halsizlik gitti keske dah önce alaydim

• Beğen
Reactions: Jou
Oda doğru ama insan işte karışmadan edemiyor 🙈 Bakalım nasıl aşacağım bu durumu 😁 mesela nelere izin veriyorsun 😁 ek gıdaya geçmişsinizdir malzemeleri sadece yıkıyor musun? Oyuncaklarını ne kadar sıklıkta temizliyorsun ve neyle özellikle elektronik olanları 🙈

TV ünitemiz çok sağlam değil şimdi TV yi astırcaz bakalım. Korkuyorum oraya yaklaşır diye korktukça da gidip ayaklarını dayıyor yattığı yerden
Herşeyi düşunmek gerekiyo.ben ilk bebegimin gelişimini ondan daha buyuk olan yegenimin gelişiminden takip ediyodum,ayni şeyleri ayni aylarda yapiyolardi çunku,karyolasi vardi çekmeceli ve yuksekti ve parmakliklari 50 cm felandi,kisaydi.dedim ki bizim bebekte 8.ayda ayaga kalkar park yatak alalim kafamiz rahat olsun.bebegim 8.ayin 1.günu ayağa kalkti.eger karyolasinda olsaydi Allah korusun düşebilirdi.

Herşeyi düşunmek gerekiyo.ben ilk bebegimin gelişimini ondan daha buyuk olan yegenimin gelişiminden takip ediyodum,ayni şeyleri ayni aylarda yapiyolardi çunku,karyolasi vardi çekmeceli ve yuksekti ve parmakliklari 50 cm felandi,kisaydi.dedim ki bizim bebekte 8.ayda ayaga kalkar park yatak alalim kafamiz rahat olsun.bebegim 8.ayin 1.günu ayağa kalkti.eger karyolasinda olsaydi Allah korusun düşebilirdi.
Yaa öyle olduğunu düşünmek bile istemiyorum Allah korusun tüm yavruları. Maşallah 8.ay ayağa kalkmış çok güzel bi zaman. Bakalım oğlun ne zaman kalkacak. ben de merak ediyorum oğlumu ne zaman görürüm acaba ayakta

X