2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Günaydın kızlar. Bir şey rica edecegim, bebeğiniz otururken ya da yatarken işaret parmaklarinizi avucuna degdirip tutmasını ister misiniz, ne tepki verecekler merak ediyorum. Göktürk ellerini geri çekiyor, tutmak dokunmak istemiyor gibi. Bir deneyip yazar misiniz bana, cevaplarınızı merakla bekliyorum🌹

Ben yaptım şimdi sallamadı beni oyun oynuyor çünkü :)

Ihlamur falan var mı kuzum iç bol bol rahatlatır biraz
Amaann vallaha onu iç bunu iç gıns geldii dün ceviz için kahverengi kabuklarindan suda haşladım ictim bi nevi rahatladım guzel uyudum bi öksürdüm ama bi kaçışım var odadan kız uyanmasın diye zaten 10 da uyudum bi öksürmemle kız uyandı 12 bucuğa zarzor uyuttum ya ondan başumm çatlayy

Amaann vallaha onu iç bunu iç gıns geldii dün ceviz için kahverengi kabuklarindan suda haşladım ictim bi nevi rahatladım guzel uyudum bi öksürdüm ama bi kaçışım var odadan kız uyanmasın diye zaten 10 da uyudum bi öksürmemle kız uyandı 12 bucuğa zarzor uyuttum ya ondan başumm çatlayy
Pekmez tereyağ yap o da iyi gelir öksürüğe

Ay bende hapşırırken kaçıyorum hep:))
Işi yok parmağına bakacak😁

Ne biçim ayıp olmasın der kırmayayıö anacuğumu hadi yapim der :)

Benimkide o saatte uyandı 5 te uyudu 7de uyandı 8bucukta uyudu uyuyo hala ve ben başağrısı boğaz ağrısı🥲 yutkunamıyorum lan korkuyom kıza geçcek maskeyle dolaşıyorum
Ben de geçen öyleydim oğlum uyuyunca bitki çayı içip terleyip duşa girdim hızlıca bimkaç kez çabuk geçti şu an iyiyim dene istersen kuzum

X