2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ocean kullanıyorum kuzu 1ml
Doktor nasıl vermeni söylediki.. Sağlık ocağındaki ebe bana demir d vit elinde var mı diye sordu. Bende var dedim. Doktor sana miktarını söyledi dimi dedi. Evet dedim. Miktarları artması gerekiyor vs diye bişi demişti. Bizde kilo başına 1 damla hesabı demirde.. kilomuz çok değişmediğinden 7 damladan devam ediyoruz. Burdaki doktor 10 damla ver dedi ama ben 7 veriyorum. (Bestiron kullanıyoruz).

Alla alla 2 yaşına kadar da Demir kullanımını ilk defa duydum. Bizim doktor 1 yaşa kadar kullanılacak demişti. 9. Ayda kan tahlili var bide..
Bunlara da doktor mu söylüyor böyle bir şey anlamadım gitti.
Bizim doktor da 9.ayda bakarız gerek yoksa devam etmez demişti. Ortak söyledikleri bi şey yakaladık 😂

Annelik çok zor 🙈 Ekran resmî aldım biraz daha beklerim olmadı bu tarz başlarım artık sanırım.. buharda haşladığın patatesi çatalla ezip üstüne zeytinyağı döktün dimi peki günde 1 defa mı vermek lazım
Kuzum ben de doktora gitmeden başladım oğlum baya saldırıyordu biz yemek yerken. İnsan başta bi korkuyor ama devamı da geliyor çok şükür. Zaten bi verdiğini üç gün veriyorsun ya yavaş yavaş başlanabilir sanki eğer istiyosan. Burda yazanlardan çok farklı şeyler söylemiyorlar çünkü

Bebelere de zor yaa tamamen yabancı bir dünyaya alışma, kim bilir ne yaşıyorlar dünyalarında, annelere de zor bebeğin iyiliğini düşünme derken sinirli olabiliyoruz. Ahh kuzum ya kıyamam sen ister misin sanki bebişe bağırmayı.. Üzme kendini 😔 şarkı söyleyerek vs eğlenceli bir şekilde yapsan içer mi ki benimkide bazen memeyi almıyor zorlayınca ağlıyor bağırıyor.
Neler yapıyorum neler yok almıyor 🥺

kabiz olunca bari boyle su icsin diye denemistim corbayi sulandirmayi ama yok cikariyo direkt disari dedigin gibi 😔
Kayısını çok sever bak güzelce de yer
Az suda hasladım ben kurukayısı aktardan aldı eşim püre haline getirip nerden baksan 5 cay kasığı kadar yedii baya sevdi 1 2 saat sonra kakasını attı destan gibi🥲🥲

Günaydın kızlar. Bir şey rica edecegim, bebeğiniz otururken ya da yatarken işaret parmaklarinizi avucuna degdirip tutmasını ister misiniz, ne tepki verecekler merak ediyorum. Göktürk ellerini geri çekiyor, tutmak dokunmak istemiyor gibi. Bir deneyip yazar misiniz bana, cevaplarınızı merakla bekliyorum🌹

Günaydın kızlar. Bir şey rica edecegim, bebeğiniz otururken ya da yatarken işaret parmaklarinizi avucuna degdirip tutmasını ister misiniz, ne tepki verecekler merak ediyorum. Göktürk ellerini geri çekiyor, tutmak dokunmak istemiyor gibi. Bir deneyip yazar misiniz bana, cevaplarınızı merakla bekliyorum🌹
Tutuyor benimki

Bazı bebelerr aynı değill canım onunda o karakteri simdiden başlamış 🙊 benimkide tutuyor

X