2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ay evet kuzu çok zorlastilar vallahi 8 gb yatırdım inşallah gece uykusun geçmiştir
Arkadaşa diyorum sürekli kucak istiyor eve ama.senin kucağını diyor
Babasi ve benim dışımda kimsede durmuyor bu kız
Kız benimkide 19.30 mu 20:00 demi ne uyudu. 15-20 dk sonra gidip bakayım dedim anaaaa gözler açık beni görünce gülmeye başladı. Üstüne eğildim elimi bir tuttu bırakmayayım diye bende aldım geldim salona

Kiz bizimkide dun öyleydi 8 de yattım uykuyu almış yarım saatte 11 di yattığında büyükten okula gitmiyor oda uyumadı bizde çayı 12 de içtik her türlü içilecek o cayyyy
Ins bu akşam yapmaz arada yapsınlar da

Sen simdiden başla tadımlalara istersen yaa gerci yarın çarşamba sabah ilk isin aramak olsun

Kiz uyudu 2 uyku yaptı bu aralar 2 uyku uyuyor.
Uyku araları 2.5 _ 3 SAATI BULUYOR
Hep bisileri kurcalama derdinde bide atlıyor anam yatış pozisyonunda
Ama duzeldimi yoksaaa benimki 3 uyku yapiyo son 3ten beri uyutmadım 7 ye kadar bide 6da banyosunu ettim oohhh rahat rahat uyusun

Ya kuzular havalar malum hastalıklar fln. Bebeklere kaç güne bir banyo yaptirionuz. Walla bugün yaptırasın vardı ama resmen gözüm korkuyo ya
Ben gün aşırı mutlaka yaptırıyorum ö çok rahatlıyor daha rahat uyuyor

Kızlar bebeğimin köpek dişi çıkmış ucu görünüyor, normal mi ya başka hiç dişi yok daha çok sasrdm

Belisinde köpek dişinin ucu görünmüştü sonra kayboldu:)
Bizim alt iki dişi çıktı üstte çıkmak üzere gibi

Oy maşşallah minnoka gelsin ek gıdalar :)
Aaa olabilir burun tıkanıklığı belirtilerde vardı sanırım ama emin değilim. Değişik bir şey vermiş miydin bu ara?

Yumurta beyazından küçük bir parça verdim şimdiye kadar yediklerinden bir alerjik reaksiyon göstermedi bundada belki olmaz dedik oluyormuş
24 saatte 1 kez mama içtik şükür haftalık mama içmeme günlerine hoş geldiniz arkadaşlar

Tebrik ediyorum ahseni:))

Rizeliyimm bende ama tam tersi çayı çok sevmem bekarken hiç içmem ailemde çay içmez kahvecidirr ama evlendim kocamla çay manyağı oldum

İçinde büyüdüysen ondan sevmemişsindir. Mesela ben adanadayken kebap çok aklıma gelmezdi yemezdim. Şimdi orada olsam hergün yerim yani :))

Ama duzeldimi yoksaaa benimki 3 uyku yapiyo son 3ten beri uyutmadım 7 ye kadar bide 6da banyosunu ettim oohhh rahat rahat uyusun

Bak normalde 7 ya da 8 de kalkardı 10 da yatardı 1 de yatardı bide 3 ya da 4 de yatardı
Simdi 11 ya da 11.30.yatiyor 15.30 yada 16.00 gb yatıyor gündüz 2 uyku oldu

Reactions: Jou
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…