2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ben gün aşırı mutlaka yaptırıyorum ö çok rahatlıyor daha rahat uyuyor

Belisinde köpek dişinin ucu görünmüştü sonra kayboldu:)

Oy maşşallah minnoka gelsin ek gıdalar :)

Yumurta beyazından küçük bir parça verdim şimdiye kadar yediklerinden bir alerjik reaksiyon göstermedi bundada belki olmaz dedik oluyormuş 🤦‍♀️

Tebrik ediyorum ahseni:))
Bende artık tebrik ediyorum. Kız uyudu aldım kucağımda bi uyuyor sanki 3 gün uyumamış biberon ağzında öylece durdu 1 saat bekledim üşenmedim içmedi 😂

Rizeliyimm bende ama tam tersi çayı çok sevmem bekarken hiç içmem ailemde çay içmez kahvecidirr ama evlendim kocamla çay manyağı oldum :KK70:

Kocalar degistiriyor insanı
Bende sütlü tatlı dışında tatlı sevmezdim simdi tatlı yiyorum
Kocam kestaneyi suda severdi bende firinda seviyordum baktım.bjzimkide fırında yap.demeye başladı 😀

Bir türlü yazamadım sayfaları okumaktan 🙈 Dün 6. Ay kontrolüne gittik. Ek gıda için konuşamadık çok yoğunluk varmış uzunca konuşmamız lazım bugün yapamayacağız, çarşamba ara dedi. Kilo çok az almış. Doktor bir idrar kültürüne bakalım dedi. Tam sonuçlanmadı ama üreme varmış. Böyle bir durum yaşayan oldu mu?
Geçmiş olsun canım. İştahsızlık var mıydı öyle diyorlar ya enfeksiyon olduğunda iştahsızlık oluyor diye

Relamax kullanıyoruz ama sanırım ikisi de aynı içerikli. Sizin de kullanmaya başlayınca gaz sancılarında azalma oldu dimi? Ben doktora dua ediyorum vallahi 3.doktordu bu hic biri de zahmet edip bir gaita testi istemedi özele gittiğim halde. Çocuğum resmen rahatladı yine var tabi ama en azından katıla katıla saatlerce ağlayıp da sesi kısılmıyor artık.

Doktor bana 3 ay sonra gaz konusunda rahatlarsınız tamamen demişti. Laktoz intoleransi icin de 1 ay sonra tekrar bakalım dedi. Ben de biraz internette araştırdım 6.ayında falan geçiyormuş. İnsallah hepimizin bebeği şifasını bulur bir an önce 😇
Merhaba, benim bebeğim de gazdan çok çekiyor, lağman yapmalarına rağmen rahatlayamıyor. Damla sizde işe yaradı mı? Bir de gaita testi nedir?

X