2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ablalari abileri olmasi cok guzel,gezmek tozmakta daha eglenceli bi hal aliyo:)

Evet yaaa ama oğlum 2 gündür Eski güneşsiz günlerimi özledim diyor
Kardeşin seni çok seviyor bi tek sana heyecanlanıyor dedim bende onu seviyorum ama başım ağrıyor dedi
Aksam bizim kiz bağırıyordu teli aldı.mutfaga gitti ses istemiyorum duyamıyorum diyor
Zor

Kizlar omuzlarım sirtim.belim felaket
Tüm gün gezmek oyun istiyor bu giz
Bide oturmuyor sürekli ayakları ile direniyor
Oturuyorsak kendini yana Veya arkaya deviriyor düzeltim derken hemen ayaklarından güç alıp dik durmak istiyor
Koptu sirtjm belim

Kizlar omuzlarım sirtim.belim felaket
Tüm gün gezmek oyun istiyor bu giz
Bide oturmuyor sürekli ayakları ile direniyor
Oturuyorsak kendini yana Veya arkaya deviriyor düzeltim derken hemen ayaklarından güç alıp dik durmak istiyor
Koptu sirtjm belim
Benimde aynı kuzum özellikle kuyruk sokumunda doğru ağrım fazlalaşıyor. Oyun gezme vs daha fazlalaştı. Bizimkinde kucağa oturtunca bacaklarıyla tüm vücudunu ittiriyor durmuyor sıpa..

Bir türlü yazamadım sayfaları okumaktan 🙈 Dün 6. Ay kontrolüne gittik. Ek gıda için konuşamadık çok yoğunluk varmış uzunca konuşmamız lazım bugün yapamayacağız, çarşamba ara dedi. Kilo çok az almış. Doktor bir idrar kültürüne bakalım dedi. Tam sonuçlanmadı ama üreme varmış. Böyle bir durum yaşayan oldu mu?

Benimde aynı kuzum özellikle kuyruk sokumunda doğru ağrım fazlalaşıyor. Oyun gezme vs daha fazlalaştı. Bizimkinde kucağa oturtunca bacaklarıyla tüm vücudunu ittiriyor durmuyor sıpa..

Ay evet kuzu çok zorlastilar vallahi 8 gb yatırdım inşallah gece uykusun geçmiştir 😀
Arkadaşa diyorum sürekli kucak istiyor eve ama.senin kucağını diyor
Babasi ve benim dışımda kimsede durmuyor bu kız

Bir türlü yazamadım sayfaları okumaktan 🙈 Dün 6. Ay kontrolüne gittik. Ek gıda için konuşamadık çok yoğunluk varmış uzunca konuşmamız lazım bugün yapamayacağız, çarşamba ara dedi. Kilo çok az almış. Doktor bir idrar kültürüne bakalım dedi. Tam sonuçlanmadı ama üreme varmış. Böyle bir durum yaşayan oldu mu?

Geçmiş olsun kuzum

X