2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ne kadar güzel guluyolar yaa bizimki ablasi komik hareketler yaptikça kahkaha atiyo:) seninki surunmeden yurumek istiyo heralde aceleci:)

Abiler ablalar iyiki varlar ya
Kahkahayı süper atıyorlar.
Bugun cinarin yanındaydı güneş güneş birden bağırınca korkmuş güneş diye bağırdı bizim kizds gülüyor
Neyse mama sandalyesinde getiriyor kzii bana bizimkide gezdiriyor beni diye gülüyor anne al artık basim şişti dedi:)

Abiler ablalar iyiki varlar ya
Kahkahayı süper atıyorlar.
Bugun cinarin yanındaydı güneş güneş birden bağırınca korkmuş güneş diye bağırdı bizim kizds gülüyor
Neyse mama sandalyesinde getiriyor kzii bana bizimkide gezdiriyor beni diye gülüyor anne al artık basim şişti dedi:)
Ablalari abileri olmasi cok guzel,gezmek tozmakta daha eglenceli bi hal aliyo:)

Çünkü o an bişe lerle uğraşmak iyi geliyo dimi 🙈o sinirle hele temizlik fln Nası iyi oluyo.
Bnde şimdi kıza sinir oldum ya tam kardeşini uyutuyorum dalacak geliyo bişe istiyo. Tuvalete girdi hala daha beni çağırıyor hep aşırı üşengeç burnunu siliyo mendili bile çağırıp bana veriyo ya git at. Hele el yıkatmak yüz kere diyoruz ya . Büyüdü ama yanı hiç bi işinde bana yardımı yok. Yemeğini yemez üstünü hala ben değiştiriyorum fln

Ay benim oğlan kahvaltıyı ben yaptırdım
Üstünü kendi değiştiriyor oda kendi istediklerini giymek için
Mendiller yerden masa üstüne transfer oldu sagolsun el olayınıda yeni oturttuk kuzu hala unuttum diyor arada

AMa fena yoğurtçu yoğurt istiyo bugün hpp den sütlaç almıştım yulaflı onu verdim 4 kaşık bi yedii yanii ağzunun tadını bileyyy😁😁😁
Yaa bu hipplerden ben de alcam, geçen biri daha demişti. Ben sadece yulaflısını denemiştim hiç sevmemişti ama baya oldu. Sütlaç gibi ya da elmalısı falan varmış dimi ay benim bile canım istedi😜

• Muhteşem
Reactions: Jou
X