2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Degil heralde covid varkende takan yoktu ki basina gelmeyen anlamiyor ben hem hamileyken hem oglum 1 aylikken covid gecirdik cok zordu hala koku ve tat kaybimiz var dusun meyve suyuyla kloragin kokusunu bile ayni aliyoruz tedaviside yok insallah duzelir
Başına gelende var etrafta onlarda aynı kuzum sıkıntısını çok çekmeyen anlamıyor sanırım bilemedim. Çok geçmişler olsun inşallah düzelir 🙏

Canim bende öyle oğluma özel yapmıştım seneler önce sanırım kış ayı biraz daha sıcak mayalama lazımmış sonra gecenin bi vakti araştırdım sıcak suda bırakın 4 5 saat diye bende hmene bıraktım sabah olmustu 😀
Bilemedim ya cok yöntem var simdi fırında deniycem olmazsa dedigin gibi yaparim bidahakine. Ya tencerede mayaliyorduk once sulu olurdu ama guzel olurdu bu acemligime denk geldi bide benim buz dolabinin raflari cok dar ya yogurt tenceresi sigmiyor kavanoz daha iyi olcak diye ondan yaptim olmadi yeni bi tencere alirim

Kizlar ben oglana tarhana corbasi ve meyve sebze purelerinin hepsini verdim bide denemek icin sut iceren tarhanada verdim 3 gün kuzenim vermisti onuda benim oglanda bi sorun olmadi hatta ilginç bir sekilde kakamiz puturlesti doktorumu aradim alerjisi bitmis olabilir dedi

😂pazar günleri ikisine yetisemiom bnde dedim sadece büyüğü yaptırayım o gün . Bebeği haftaiçi de yaparım

Bende kuzu genelde büyüğü yıkıyorum ama okula gitmicek diye ikisininde saldım düne
Gecen sinirlendim aksam 9 da yikadim kizi tek başına büyük benide yıka dedi onuda yikadim kizi Anakucagina koydum ole yikadim
Sinirlenince çok iş yaparım ben 😀

X