2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
😂🙈ayy etrafımda ilki oğlan herkes bunu diyo. Kızlar biraz daha kipirdak ve fena oluyo 🙈hele bnm büyük kız oyyyy evlere şenlik ver bn onun üstüne bi tane daha. Walla kutlayın beni 😂

Kiz helal vallahi iyi cesaret 😀
Oğlumda kahvaltimyapmadigimi yemek yiyemedigİmi hatırlamam çok usluydu tek sorun uyumazdi gece

Geçmiş olsun canım ya nedir bu hastalık illeti ya geçmiyo Allah ım bn de kafayı yicem. Büyük kızı geçen hafta göndermedim dün gitti ama ateşlenmiş almaya gittim. Bugün de dr a gidecek . Özellikle geceleri ateşimiz oluyo . Resmen pandemi süreci yaşıyoruz ülkece ama herkes kor sagir dilsiz. Hastaneler dolup taşıyor dr yetmiyo nolacak bilmiyorum 😥
Hastaneyede gitmeye korkuyor insan ordanda başka hastalık kapıp dönüyoruz. Sizede çok geçmiş olsun canm

Yaa geçmis olsun canım benimm ya ben oyle dedim şakasına takıldım yanii hepimiz yoğunuz tabi bende halsizimm bogazım biraz acıyo korkuyorum olcam hasta zaten emziriyorum bide sicaktanda hast aolurmuş insan yoksa biyere gittigimde yoktu
Geçmiş olsun kuzu. Evde çarptırıyorum bende koşturmada terliyoruz emzirirken soyunuyoruz çok zor kısır döngü resmen. İnşallah hasta olmazsın çok zor hastayken bebeyle ilgilenmek bol bol ıhlamur iç.

😂aynen öyle cinsiyeti öğrendik direk aradık onu yırttın diye 🤣
Sende dayısı sana benziyo bu oğluş deyip sünnet masraflarını kitle ona 😂sünnet düğünü yapacaksan tabi. Ama dayı karşılarsa da yapılır be bi sünnet düğünü 🙈😂
Kız bizim dayı üni okuyo daha böyle desem abla harçlık gönder der 😂😂

Kurudu kuzum walla. Dr dedi sen bişe yeminin mu hiç nasıl yesin ya. Bize ilaç fln fayda etmedi en son propolis sürdüm diline o var ya hemen toparladı sabaha bile toparlamıştı hatta KESK’e daha önce aklıma gelseydi

Bazen o anki panikle aklımıza gelmiyor kuzum ya 😞

Şimdi sağlık ocağından geldim kuzum. Boğazda ve kulakta birşey yok. Burun tıkanıklığı ve sol gözünde kızarıklık var. Alerji damlası verdi birde hemşire sağolsun burnunu serumla açtı bana öğretti. Onu yapınca rahatladı uyuyor şimdi. Umarım daha fazla ilerlemez 😑
Geçmiş olsun canım çabuk toparlar inşallah 😘

Arada denk geliyor sosyal medyada yeni bi virüs var ama kimse soylemiyor diye haklılar bukadar fazla olmasi ve uzun surmesi normal degil acikcasi ben nereye gidersem gideyim maske kullaniyorum esimde öyle korktuk duya duya cevremizden
Evet çok haklısın ne olduğu belli olmayan bir salgın var gerçekten

Çok geçmiş olsun bu sene baya sert geçiyor 😔 Çok değişik bir salgın var. Covid devamı ama bir yandan kimsede umursamıyor anlamış değilim. Bir ben başlayamadım ek gıdaya 🙈
Çok teşekkür ederim.
Geçmeyen bir salgın özellikle bizim gibi okula giden çocukları olanlar yandı

Ek gıdaya basladm sayılmaz ya sadece anne sütü alıyor diye bir kaç tadım yaptm daha

X