2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kizz hastaneye gidiyoruz orda bile maske takmiyolar şuan,hastalik yuvasi hastaneler de

Cok zorlarsak bizlerin sayısını geçeceksiniz bacım

Canim ek gidaya başladiktan sonra biraz daha düzelme olmadı mi uykularda? Bide tulafli,irmikli bişeyler veriyo musun.mesela elmaya yulaf ekleyip anne sutuyle birlikte felan?tok tutan şeyler yani?

Kuzu yemiyor ki anca tadiyo ekşitio suratını tatlı kaşığını geçmez

Düşüncesizlik resmen nasıl başkasını bile bile giriyo o kadar dibine hayret valla. Benim hafif burun akıntım var arkadaş çağırdı gitmedim hamile bide yazık sebep olamam
Vebali düşünen yokki bacım ben hamileyken de aynısını yapan çok oldu. Sen kendini düşünmezsen kimse düşünmüyormuş. O zaman herkese bir mesafe koydum. Yenidoğum yaptığımız zamanlarda 40 günlüktü sanırım muayeneye gidicez. Eşim evden bebeği çıkardı. Baktım karşı komşu koşa koşa geliyor. Hemen evden çıktım. Biliyorum çünkü yapacağını. Ben gelene kadar çocuğu öptü. Beni görür görmez bir uzaklaşılıyor görmen lazım. Yani istemediğimi biliyorsun neden bebeği öpüyorsun

Ay keşke şöyle bi 65 olsam evlenmeden önce 61-64 arası gider gelirdim 64 olunca kiloluyum derdim fotolara bakıyorum da çöp gibiymişim meğer

Yaaa ne güzel uzun zaman tanımak güzel ama demi her şeye şahit oluyosun. Eşim bazen keşke lisede tanışsaydık der ben de abartma o kadar da değil diyorum
Güzel değişik bir duygu Ama işte oradaki düzene alışıncada zor oluyor. Burda akrabalarla iç içe o eski duyguları pek yaşayamıyoruz Yok ya üni iyidir ne çok küçük ne çok büyük tam vakti

Kizz hastaneye gidiyoruz orda bile maske takmiyolar şuan,hastalik yuvasi hastaneler de
Evet oda var. Burda özel hastanelerden biri kimseyi maskesiz almamaya başladı ama doktoru bu sefer maske takmıyor Devleti hiç söylemiyorum maskeli çok nadir insan var. En azından kapalı ortamlara maske yasağı gelmeli yoksa bizim insanımız güzellikle bir şey yapmıyor.

Yok artık ya pes gerçekten biz kendi çocuğumuzu öperken bile üzerine titriryoux milletin bu yaptığı nasıl bi düşüncesizlik. Şükür daha benimkini öpmeye çalışan çıkmadı ama gerim gerim gerilirdim kesin sinir bozucu.

Güzel değişik bir duygu Ama işte oradaki düzene alışıncada zor oluyor. Burda akrabalarla iç içe o eski duyguları pek yaşayamıyoruz Yok ya üni iyidir ne çok küçük ne çok büyük tam vakti
Doğru sen ailesine yakındaydın kuzum. Biz baya uzağız bide benimki takmaz kimseyi yakın olsaydık bile. İllaki zorluğuyla güzelliği de vardır ama demi yakın olmanın yani umarım vardır

Ahhh bacım ben neler yaşadım anlatsam sinir olursun O yüzden barut gibi geziyorum evin içinde

Anayiz biz ana :)))
Şıkır şıkır giyin bacım
Biz kilolu değiliz balık etliyiz heheheh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…